کلاس MP3 Player - دیگه پلیری رو که می خوای رو راحت و بدون دنگ و فنگ بساز

++Hadi++

Active Member
باسمه تعالی
حمد شایسته خداوند بزرگ است
توجه توجه توجه توجه
این کلاس آپدیت شد ...با اضافه شدن seekBar و رفع نقص و بهینه سازی و اهرم تنظیم صدا
و اسکرول لیست دیگه کامل شد ...
نام کلاس :SoundSlider
نام سازنده : هادي عباسي-(HadiMetal)
ورژن اكشن اسكريپت : 3
ورژن فلش پلير : 9
تاريخ انتشار : 1389/06/17- September 07 سال 2010
ورژن این کلاس : 3.0
حجم افزاينده به خروجي SWF: مقدار 34 کیلو بایت

برتري : شما جسم و کالبد پلیرتونو بسازید و این کلاس می شه روح اون ...یعنی به راحتی اونو به یه پلیر تبدیل می کنه ...
دايناميك بودن كلي ، نوع و اسكين پلير دست شماست ، استفاده آسان تا حدي كه مي توانيد چند پلير ديگر را به راحتي در يك صحنه داشته باشین ... (خاصیت OOP)

خسته نباشید
یکی از دوستان به اسم hosein_mirian می خواستن یه اسلایدر صوتی رو کلاسی کنن ، گفتم یه کلاس بنویسم که غیر از اینا یه mp3 پلیر کار راه اندازی بشه . پس فایلو دانلود کنین ...

کل برنامه نویسیش کار خودمه ...
توضیحاتو در یه فایل pdf که عینا کپی یه فایل word هست ، و هر دو در داخل فایل الحاقی هستند ، می بینید ...
اینم لینک دانلود :
حجم فایل : 3.14 مگابایت

حجم کار یه کم بالاست چون فقط 3 تا تیکه کوچیک mp3 رو توش گذاشتم ...:sad:
حتما توضیحات داخلی اونو بخونید ...حتما حتما .................. حتما ...
برتری این کلاس به زیبایی یا زشتی سمپلی که گذاشتم نیست ، خوبی این کلاس در استفاده آسونشه و حتما حتما حتما تجربه کنید ، اگه تجربه نکنید مفت از دست دادید ...
امکانات جدید :
1- اضافه شدن SeekBar بدون دنگ و فنگ فقط شما مووی کلیپاتونو با هر اندازه ای که دوست داشتین درست میکنین و بعدش این کلاس اونا رو با طول آهنگ تنظیم می کنه ...
2- بهینه سازی ورود آهنگها با حالت نام و آدرس آهنگها با استفاده از متد AddTrack
3- حل یک سری از باگهای مخفی
4- حالتی برای اینکه شما بتوانید از ابتدای مولتی مدیا ، آهنگها رو شروع به اجرا کنید یا اجرای آنها را به دست کاربر دهید ...

امکانات ورژن 2.5 :
1- اضافه شدن اهرم تنظیم کم و زیاد کردن صدا
2 رفع باگها

امکانات ورژن 2.6 :
1- تصحیح تابع Remove

امکانات جدید ورژن 3.0 :
1- وقتی دکمه Play/Pause را می زنید ، تایمر چشمک می زند .
2- وقتی تعداد آهنگها از لیست بیرون زد ، با کلاسی که قبلا نوشته بودم ، اسکرول می شود .
3- تصحیح و روان تر شدن استفاده و اتوماتیک تر شدن برای شناوری پلیر در فضای کارتان .(درگ کردن پلیر در فضای کاری و جابجایی آن بدون مشکل) ... یکی از پارامتر هایی رو که دردسر ساز بود و مشکل ایجاد می کرد رو حذف کردیم و در کل استفاده آسانتر و بهتر شده .

در ضمن یکی از پایه ای ترین باگهای اسکرولر رو هم حل کردم و این ورژن 2 اون هست ...

این کلاس تقریبا به نهایت رسید و منتظر تکمیل کلاس از طرف من نباشید ، تا الان هم سعی شده ایرادهاش حل بشه و سطحی ترین امکاناتی رو که لازم داره رو حل کنیم ...

تمامی توضیحات در فایل الحاقی موجود است ...
موفق باشید ...
بای...

آخرین ویرایش:

++Hadi++

Active Member
اونم به عهده شما ...:green:
ببخشین بیشتر از این وقت نداشتم ... چون خیلی کار دارم ...
البته اگه بچه های زیادی اینو درخواست بدن بعدا انشاءال... اضافه می کنم ...
چون اصلا قرار بود یه چیز ساده باشه ...

++Hadi++

Active Member
استثناعا در این مورد ، یه کم کمبود شدیدی نیاز می شه ... اونایی که می خوان یه سیک بار زمانی هم اضافه بشه دستاشون بالا ...

++Hadi++

Active Member
توجه :
کلاس کامل شد و اصلاح شد و SeekBar داینامیک اتوماتیک هم اضافه شد ...
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی
بهتر شده حتما دانلود کنید ... با قبلیه قابل مقایسه نیست ...

meysamk

Active Member
خدا قوت!
بسیار عالیه ... کم و کسری نداره و تقریباً کامله!
اصلاً یه چیزه دیگه است.
بابت زحماتتون سپاسگزارم!

++Hadi++

Active Member
سلام
یه ایراد کوچیکی در فانکشن Remove این کلاس بود .
مشکلش هم خیلی حاد نبود . چون این پلیر در داخلش از یه سری ساختارهای وقفه لحظه ای setTimeout استفاده می کرد ، پس اگه در همون لحظه اول ساختن نمونه از کلاس ، متد Remove رو صدا می زدین ، با خطای زمان اجرا مواجه می شدین و باید این متد رو با یه وقفه کوچیک زمانی اجرا می کردید . کاری که کردم این بود که یه وقفه زمانی درون این متد نوشتم . پس کلاس باز آپدیت شد ولی خیلی مهم نیست .
به زودی ورژن 3.0 این کلاس آپ می شه ...انشاءال...

اینم هدیه من به شما برای ماه مبارک رمضان ... صدایی که در اون می شنوید ، متاسفانه الان سر سفره افطار جای خالیشو حس می کنیم ، افسوس و صد افسوس ...
موفق باشید ...

amird

خبرگان انجمن فلش
سلام هادی جان
واقعا دستت درد نکنه کلاس خوبی هست . ولی یک مشکل خیلی کوچیک توی سمپلت هست که ربطی هم به کلاست نداره . ببین وقتی آهنگ داره play می شه اگر بازم رو دکمه play بزنی می یاد و از اول play می شه و الا من تا حالا توی هیچ پلیری همچین چیزی ندیدم . معمولا اگر play جاش با pause نیاد باید غیر فعال بشه .
چیز مهمی نیست ولی گفتم دیگه تو که این همه زحمت کشیدی حیفه که سمپلت نقص داشته باشه .
موفق باشی

++Hadi++

Active Member
مرسی امیر جان
نه من خودم خواستم اونجوری شه ... در عوض چیزیو که گفتی ، رو دکمه pause عمل می کنه ...
از نظرت ممنونم ...:rose:
موفق باشی ...

meysamk

Active Member
خیلی بکارمون میاد ... تو آخرین پروژم نیاز به یه همچین چیزی داشتم.
دست شما درد نکنه!

++Hadi++

Active Member
سلام
کلاس پلیر آپدیت شد ...
با اسکرولر لیست نمایش و دیگر امکانات ...
لینک در پست اول ...

bolbol299

New Member
سلام دوست خوبم
من چند فیلم از سایت
http://isohunt.com
دانلود کردم از جمله
Resident Evil Afterlife 2010 DvDrip R5 [MOVIE] xViD-FAX
و
Knight and Day (2010) DvDrip [Movie] xViD-K4S
ولی فقط چند ثانیه از اون پخش میشه و بعد پیغام میده که باید این نرم افزار رو دانلود کنین :
vidplayer
ولی من هرچی سرچ میکنم ظاهرا این نرم افزار کرک نیست
میخاستم ببینم راهی وجود داره برای پخش این فیلم ها؟
ممنون از لطفتون:rose:

++Hadi++

Active Member
برنامه Media player classic یا mpc-hc
تقریبا با نصب اون کدک خیلی از فرمتهای تصویری نصب می شه ... این نرم افزار سبک و خوبی برا نمایش ویدیو ها هست که من و خیلیای دیگه همه جور ویدیو رو توش می بینیم . البته باید به عرض برسونم این نکته ربطی به مبحث و کلاس فلشی mp3 Player نداشت .

جدیدترین ارسال ها

بالا