کلاس ویدئو پلیر Open Source با استفاده راحت برای AS3 کارها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

++Hadi++

Active Member
بله می شه فک می کنم تو یکی از متد های پلی ،یه بولینی رو می گیریم که اگه true باشه،از اول پلی می شه (اتومات) تا جایی که یادمه اینو لحاظ کرده بودم...

m0hsen.a

Member
سلام دوباره

عاقا من تمام مقادير بولين رو چك كردم و حتي با آزمون خطا هم يه بار ديگه چك كردم ولي نتونستم پيدا كنم و به جواب نرسيدم. شما وقت مي كنيد يه نگاه به سورستون بندازين و ببينيد امكان پذير هست يا نه و اگه هست كجا بايد تغيير كنه

آخرین ویرایش:

dvdtools

Banned
دقیقا کاری که من چند ماه پیش انجام دادم و قیدشو زدم با آزمون و خطا پدر خودمودر اوردم اما نشد که نشد

++Hadi++

Active Member
آقا ،سعی می کنم انشاءال... تا اواخر هفته یا اوایل هفته آینده نسخه اونو آپدیت کنم...تو ورژن جدیدش حتا تو وب هم می تونید بزارید تا بافرینگ و یا به قول بعضیا استریمینگ هم داشته باشه....و نیز اینو هم به راحتی حلش می کنم...گویا این نسخه که البته قدیمی هم هست ،مشکلات عدیده ای رو داشته ....بای...

moonch

Member
سلام به همه
ممنون از جناب هادی برای پلیری که ساختن و امیدوارم که ورژن جدیدش زودتر آماده بشه تا بتونیم استفاده کنیم. ولی تا اون موقع برای کسانی که مثل خودم مشکل استفاده از پلیر داشتن، یه پلیر می ذارم که از یه سایتی دانلود کردم. به نظر نسبت به بقیه پلیرها استاندارد تر هست و استفاده از ازون راحته.. اگر هم تغییری مد نظر بود به راحتی میشه کدهاشو دستکاری کرد.
این پلیر به راحتی با کد فول اسکرین کنار میاد (بر عکس پلیری که در کامپوننت فلش هست و وقتی از کد فول اسکرین استفاده میشه، صفحه رو سیاه می کنه)
برای اینکه در فریم های دیگه این پلیر رو استاپ کنیم باید از این کد استفاده بشه:

[CSS]
nsStream.close();
[/CSS]

در واقع nsStream، همون متغیری هست که لینک فیلم رو بهش مقدار دهی می کنیم.

پیوست ها

• net-it-flash-video-player-source.rar
    5.8 مگایابت · بازدیدها: 201

moonch

Member
البته خودم یه مشکلی باهاش دارم. وقتی از کد استاپ کردن در فریم های دیگه استفاده می کنم، وقتی مووی لود شد حالا می رم تو فریم دیگه استاپ میشه . اما وقتی موی لود شده یه بار دکمه پاز و پلی رو می زنم و حالا می رم تو فریم های دیگه، اینبار دیگه لود کردنش متوقف نمیشه. با اینکه از این کد استفاده می کنم جواب نمی ده واسه حالت دوم
[CSS]
if(!MovieClip(root).blLoaded) {
//nsStream.stop(strSource);

MovieClip(root).nsStream.pause();

}
MovieClip(root).mcVideoControls.btnPlay.addEventListener(MouseEvent.CLICK, stopfilm);
function stopfilm(e:MouseEvent):void {
}
[/CSS]

moonch

Member
سلام به همه
این مشکلی که گفتم خدا رو شکر قابل حله. کافیه یک موی کلیپ بسازیم و این کد رو داخلش بذاریم و توی فریمهایی که می خوایم مووی پخش نشه این مووی کلیپ رو قرار بدیم

[CSS]
[/CSS]​
یعنی اون خط اول که گفتیم if.. لازم نیست.

moonch

Member
ببخشید حتما باید فیلم یا این ویدئو پلیر در موی کلیپ باشه؟؟
نه لازم نیست. یه قسمتی داره که شما باید لینک مووی اکسترنالتون رو بهش بدین و اون لود می کنه. البته اگه درست منظورتونو فهمیده باشم.

akherat

مدیر انجمن
هادی
میشه بگی چرا جواب پست قبلیه اینو ندادی و یه جوری رفتار کردی که حرفش درسته؟

moonch

Member
1- شما پست من رو خوندین لذا اگر ایرادی داره باید به خود من بگید تا اصلاحش کنم نه به جناب هادی
2- شما بعنوان مدیر انجمن به نظرم یکمی باید روندتون رو تغییر بدین و بجای ارسال پست هایی که مفهوم واضحی ازشون برداشت نمی شه مشکل رو اساسا مطرح کنید و جوابش رو هم بذارید
3- تو فارسی "این" برای اشیا بکار می ره نه برای آدمها(اینو تو یه پست دیگه هم گفتم). بعنوان مدیر انجمن موظفین که واژگانتون رو اصلاح کنید.

akherat

مدیر انجمن
من این رو به کسانی میگم که قوانین انجمن رو نمیخونن و تولید اسپم میکنن و اطلاعات غلط منتشر میکنن
کلا پست شما سرتاپا ایراده
جواب شما رو بیش از 10 بار در انجمن دادم

تاپیک بسته میشه اگر هادی دوست داشت باز میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا