کلاس انیمیشن ایزیران یا مجتمع فنی

Ultra3D

Well-Known Member
یکی از بچه ها گفت که از بروشور ایزایران اسکن بگیر و بزار تو اینجا والا من اسکن نداشتم ولی با گوشی چندتا عکس گرفتم
ببینید به دردتون می خوره؟

پیوست ها

• DSC01018.JPG
    DSC01018.JPG
    367 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • DSC01020.JPG
    DSC01020.JPG
    384.4 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • DSC01021.JPG
    DSC01021.JPG
    411 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • DSC01022.JPG
    DSC01022.JPG
    367.3 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • DSC01023.JPG
    DSC01023.JPG
    367.7 کیلوبایت · بازدیدها: 11

a.r.k

Member
بله كلاسهاي تابساتن برگزار مي شه..... حداكثر ظرفيت تا 25 نفر هست البته بعضي كلاسا بيشتر يا كمتره
ولي براي هر كس براي كاركردن يك كامپيوتر هست....
دولتي بودنش كه دولتيه ولي از نظر رسيدگي خوب رسيدگي ميشه ... تنها مشكلش شايد براي دانشجوها باشه اينه كه به آزادي جاهاي ديگه از نظر پوشش نيست... يكم سخت گيرتره --- ولي در كل راحته :neutral:

ممون :oops::oops::oops:
یه سوال دیگه:
بد و بیرا نگینا :mad:
شما advance درس میدین؟
خودتون هم تو اولین پست به این نکته که هر کی از جای خودش تعریف می کنه اشاره کردین !!
حالا اگه شما اونجا تدریس نمی کردین بازم اینجا رو معرفی می کردین ؟
:-?

h911phs

New Member
ممون :oops::oops::oops:
یه سوال دیگه:
بد و بیرا نگینا :mad:
شما advance درس میدین؟
خودتون هم تو اولین پست به این نکته که هر کی از جای خودش تعریف می کنه اشاره کردین !!
حالا اگه شما اونجا تدریس نمی کردین بازم اینجا رو معرفی می کردین ؟
:-?

دوست عزيز من يه مدتي هست كه advanced رو تدريس نميكنم. و فقط مقدماتي رو تدريس مي كنم. ولي باز هم اينجارو معرفي مي كردم.. البته نميگم كه مجتمع فني هم بده .. اونجا و جاهاي خوب ديگه هم هست وليهركدوم يخ خاصيتي داره ديگه:paint:

bbforum

Member
هر چیزی جای خودش رو داره و نمیشه گفت کدوم برتری داره ، چون شراط هر نوع آموزشی برای 3dsmax متفاوته ، اما من خودم پیشنهاد می کنم اگر کسی می خواد 3dsmax رو از ابتدا یاد بگیره ، اول از CD های Multimedia استفاده کنه ، بعد بره کلاس ،مرحله بعد استفاده از کتابهای جامع و بدرد بخور ، چون همه کتابها خوب توضیح نمیدن و نهایتاً آموزشهای موجود در اینترنت که می تونن نقش مکمل رو بازی کنن و از توشون چیزایی در میاد که همه کس یا نمیدونن و یا نمی خوان که بگن ولی چاشنی همه اینها تلاش ، پشتکار و علاقه هستش که باعث می شه پیشرفت کنید.
www.3dlook3d.com
:neutral:

a.r.k

Member
دوست عزيز من يه مدتي هست كه advanced رو تدريس نميكنم. و فقط مقدماتي رو تدريس مي كنم. ولي باز هم اينجارو معرفي مي كردم.. البته نميگم كه مجتمع فني هم بده .. اونجا و جاهاي خوب ديگه هم هست وليهركدوم يخ خاصيتي داره ديگه:paint:

مرسی
دیگه دارم میام اونجا!!! :green:
امیدوارم مدرس های advance animation مثل شما به یادگیری اهمیت بدن !!:cool:
خوب یاد میدن؟؟

h911phs

New Member
من خودم پيش همين استادي كه درس ميده advanced رو گذروندم... تو چند جاي ديه هم رفتم ولي استاد خوبيه . خيلي قبولش دارم...

pinoy

Member
سلام و خسته نباشید آقا هیچ کس یه کلاس معرفی نکرد فقط با هم بحث کردین.

حالا بلاخرخ اگه کسی بخواد در این زمینه چیزی یاد بگیره کجا هست که درست حسیابی درس بدن و نپیچونن آخه من 2 ترم تو همین مجتمع فنی رفتم برنامه نویسی اما استادش خودش هیچی حالیش نبود من همونیم که خودم بلد بودم یادم رفت کلن تو ایران نمیدونم چرا اینجوریه که تو زمینه آموزش موسسات اینجورین زبان انگلیسی هم همینجوریه حالا کاری به این حرفا ندارم

یکی 2 تا دیگه از دوستامام دوره های دیگه رفته یودن تو یه آموزشگاه دیگه ولی اونا هم هیچی یاد نگرفته بودن

حالا ما با این اوضاع کجا بریم که خوب باشه

این دیوی دی هارو هم دارم سی جی آکادمی ولی خوب اینجوری نمیشه دنبال یه کلاسی میگردم که واقعن یاد بدن مدرک پدرکم اصلن نمیخوام به دردم نکیخوره با مدرک تفم کفه دسته آدم نمیندازن یعنی واسه من مهم نیست کاریم به کار دیگران ندارم

حالا من فقط میخوام یاد بگیرم کجا برم که نپیچونن؟؟

خواهشن دویاره نگید ئدی وی دی سی جی آکادمی و گنومون لیندا و ... همه اینارو خودم حفظم

فقط یه کلاس که یاد بدن به من معرفی کنین این ایران ایز هم که گفتین میترسم برم مسه مجتمع فنی باشه چیزی یاد ندن سر کاری باشه
کسی یه جایی که خودش رفته یاد گرفته و راضی هست رو معرفی کنه تا منم برم

vfxworld

New Member
salam.man bazam migam,age mikhay chizi yad begiri va madrak mohem nist bia pishe in ostadi ke man miram.man ham isiran raftam sar zadam ,va ham mojtame fanni raftam o enseraf dadam.age donbale matlabe dorosti zang bezan ta rahnemaiet 09193242022 . konam.​

*farshid*

کاربر VIP
هادی جان هر کسی نظری داره و نباید نظر کسی رو رد کرد، اونقدر هم بی سند نیستم

اولا که خودم تا حالا تو شهر خودمون استاد بی سواد مکس دیدم که اینطوری میگم

بعدشم کسی که سوال پرسیده تصمیم میگیره که از بین پاسخ ها باید کدومو انتخاب کنه و ازش بهره ببره

شما هم خودت مدرسی نه دانش آموز(البته تا اونجا که میدونم)
و این مساله رو باید از دید دانش آموز بررسی کرد

ولی اینو مطمئنم که تو این موسسات اگه چیزی هم یاد بدن (که حتما هم یاد میدن، بحثی تو این نیست) کمتر از پولی هست که داده میشه

با همه این تفاسیر قطعا استاد خوب هم هست، ولی باید دقت کرد

من باشما موافقم
اگه کسی بخواد یاد بگیره بیکلاس باکلاس هوای باروونی برفی هر چییی ... یاد میگیره
مهم علاقست
به نظر من 3d اونقدر گسترده و وسیع هست که کلاس رفتن در حد آشنایی اجمالی با محیط برنامه مفیده
نه بیشتر
در ضمن اکثر حرفه ای تدریس نمیکنن ... چون اصلا فرصتشو ندارن
اگه استاد خوب تو یه تخصص خاص پیدا شه چرا که نه خیلی هم مفیده
ولی تو ایران خیلی کم پیدا میشه

ereshkigal

Member
به نظر من برای شروع اولیه مجتمع فنی خیلی عالیه چون من رفتم اما اون یکی رو نرفتم که بدونم بده یا خوبه؟
اما خوبم که باشن فقط برای استارت کار خوبن، هیچ استاد و منبعی به روز تر و مفیدتر از اینترنت نیست:)

baroon3

Member
سلام دوستان
یه راهنماییی می خواستم....
huh.gif

من تری دی و مایا رو کار کردم حالا میخوام بصورت حرفه با این نرم افزارها کار کنم، شما می تونید اگه سی دی آموزشی (البته به زبان فارسی) و یا کتاب کاربردی در این زمینه سراغ دارید معرفی کنید، تا تهیه کنم... بیشتر میخوام تو زمینه مدلینگ کاراکتر کار کنم
خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید...

baroon3

Member
سلام دوستان
یه راهنماییی می خواستم....
huh.gif

من تری دی و مایا رو کار کردم حالا میخوام بصورت حرفه با این نرم افزارها کار کنم، شما می تونید اگه سی دی آموزشی (البته به زبان فارسی) و یا کتاب کاربردی در این زمینه سراغ دارید معرفی کنید، تا تهیه کنم... بیشتر میخوام تو زمینه مدلینگ کاراکتر کار کنم
خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید...

Aesthete

New Member
من ایزیران رو نمیشناسم ولی فقط میتونم پیشنهاد کنم مجتمع فنی نرید!!
من تریدی مکسشو رفتم، استادش کسیه که میگفت مسئول دپارتمان تریدیمکس کل مجتمعه. کلی ادعا و تعریف و تمجید میکرد ولی فقط پیچوند. هرچقدرم سوال کردم و خواستم اش یاد بگیرم نشد.. نمیگفت! یعنی اصلا نمیخواست بگه! انگار ازش کم میشه وظیفشو انجام بده و چیزی که بلده به بقیه اموزش بده.
من دنبال جایی بودم که یاد بگیرم. مدرکشم برام مهم نیست. ولی مجتمع فنی به هیچ عنوان اموزش خوبی نداره.
واقعا مزخرفه..
من خودم دیگه هیچ کلاسیشو نمیرم.
به هیچ کس هم توصیه نمیکنم بره

Aesthete

New Member
هر چيزيشو كه مي خواين بپرس همونو توضيح بدم...
براي تري دي مكس 3 سطح كلاس داره... يكيش سطح مقدماتي هست كه كامل مدل سازي رو ياد ميدم به همراه نور و دوربين و متريال+ 2 تا پلاگين
كلاس بعدي پيشرفته هست كه فقط انيميشن و حركت و راكتور ها و پارتيكل ها درس داده ميشه.... و سويش هم كلاسي هست كه براي آرشيتكت كار ها بيشتر هست كه نور پردازي هاي خاص و رندر هاي خاص و وي ري آموزش داده ميشه...
چه جالب!
مجتمع فنی همین مباحث سطح مقدماتی شمارو با 100 ساعت و 300000 تومان داره با اسم تریدی مکس مقدماتی و پیشرفته ثبت نام میکنه
البته حتی یه دونه دستور رو هم کامل اموزش نمیده!! اینقدرهم پراکنده و سطحی و بد درس میده که همونهایی هم که میگه، بهش تسلط پیدا نمیکنی و نمیتونی خودت استفاده کنی و فقط به محدود مواردی مسلط میشی که خودش سرکلاس کشیده و توضیح مختصر داده.
من از اموزشهایی که از مدرسه گرافیکی اینجا رایگان دانلود کردم بیشتر مکس رو یاد گرفتم تا کلاسی که این همه براش هزینه کردم و وقت و انرژی گذاشتم!

امیدوارم ایزیران مثل مجتمع نباشه و فقط پول بخوره و چیزی یاد نده!

az3

New Member
با سلام به دوستان
من چند جا كلاس مكس رفتم تو كلاس مطالب زيادي ياد ندادن و در مجموع استاداش بيشتر وقت تلف ميكردن
و يكيشون كه هر ده دقيقه يكبار از بحث مكس خارج ميشد و راجع به مسايل متفرقه صحبت ميكرد
البته من مجتمع فني نرفتم و نميدونم در چه سطحي تدريس ميكنند

جدیدترین ارسال ها

بالا