کلاس انیمیشن ایزیران یا مجتمع فنی

a.r.k

Member
سلام
خسته نباشید !!:wink:
من مکس کار می کنم و تا حد متوسط بلدم .
الان دیدم یه خورده وقتم باز شده می خوام یه کلاس انیمیشن برم ..
حالا اصلا نمی دونم کجا برم مجتمع فنی یا ایزیران یا اصلا جایی دیگه ؟؟ :-?
کسی تا حالا یکی از این دو کلاس یا جایی دیگه رفته ؟؟
کجا از همه استاداشون بهتره ؟؟

:Mohsen:

کاربر باتجربه
ببخشید نمیدونم هدفت از کلاس رفتن چیه
شاید خیلی مفید باشن
ولی من هیچ کدومو امتحان نکردم و امتحان هم نخواهم کرد

به نظرم بهترین راه برای یادگیری 3D کار کردن شخصی و استفاده از تجربیات دیگران هست

بهترین محیط یادگیری انجمن های اینترنتی مثل مجید آنلاین و ... هستن و اگه زبانت خوبه که انجمن های خارجی

با کتابهای فارسی خوب از مبتدی شروع کن و با وب و dvd های آموزشی حرفه ای و همچنین تمرین زیاد به سطح حرفه ای برس

اینطوری پولتم هدر ندادی، در ضمن میتونی به خیلی از مدرسان مجتع فنی و ... هم آموزش بدی! البته اونا یه گواهینامه هم احتمالا میدن که شاید یه روزی بدرد بخوره

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
ببخشید نمیدونم هدفت از کلاس رفتن چیه
شاید خیلی مفید باشن
ولی من هیچ کدومو امتحان نکردم و امتحان هم نخواهم کرد

به نظرم بهترین راه برای یادگیری 3d کار کردن شخصی و استفاده از تجربیات دیگران هست

بهترین محیط یادگیری انجمن های اینترنتی مثل مجید آنلاین و ... هستن و اگه زبانت خوبه که انجمن های خارجی

با کتابهای فارسی خوب از مبتدی شروع کن و با وب و dvd های آموزشی حرفه ای و همچنین تمرین زیاد به سطح حرفه ای برس

اینطوری پولتم هدر ندادی، در ضمن میتونی به خیلی از مدرسان مجتع فنی و ... هم آموزش بدی! البته اونا یه گواهینامه هم احتمالا میدن که شاید یه روزی بدرد بخوره

سلام محسن جان

همیشه سعی کن حرفی که میزنی از روی سند باشه

اگه سند نداری حداقل از روی تجربه باشه
از اونجایی که خودت میگی کلاس آموزشی نرفتی در اقع تجربش رو نداری پس نمیتونی بگی چی بده چی خوبه

تازه خودت داری میگی باید از تجربیات دیگران استفاده کرد
خوب عزیز من آدم میره کلاس که از تجربیات دیگران استفاده کنه ... نمیره که با هم درد و دل کنن که (!)

شاید خوندن آموزشی خوب باشه (که هست) اما رفتن به کلاس انیمیشن هم خوبه

بستگی به مدرسش داره که خوب درس بده یا بد درس بده

من خودم مدرس هستم ...
صرفا نه برای اینکه چون مدرس هستم این رو میگم ؛ نه ؛ بلکه شاگرد هایی که داشتم هیچکدومشون وسط کار کم نیاوردن یا گله نکردن که ما خوب یاد نمیگیریم ....

ماشاالله همشون خوب یاد گرفتن...
موفق باشی

Ultra3D

Well-Known Member
با هادی موافق هستم
چون یادگرفتن با سی دی و help max و از این جور چیز ها وقتی به درد بخور و کارا هست که زمان برات خیلی مهم نباشه واگر نه مثلا ً مکس رو با کلاس خصوصی می شه 2 ماهه یاد گرفت ولی به صورت تجربی و خود آموز ، هرچی هم باهوش باشی و پشتکار داشته باشی زیر 1 سال فکر نکنم بشه...

درباره مرکز آموزشی هم باید دید که به چی اهمیت می دی ، معتبر بودن مدرک یا این که یادگرفتن خوب
خیلی ها هستن که بهتر از مدرس ها آموزشگاه ها آموزش می دن ولی خوب مدرکی ندارن

:Mohsen:

کاربر باتجربه
اگه سند نداری حداقل از روی تجربه باشه
از اونجایی که خودت میگی کلاس آموزشی نرفتی در اقع تجربش رو نداری پس نمیتونی بگی چی بده چی خوبه

هادی جان هر کسی نظری داره و نباید نظر کسی رو رد کرد، اونقدر هم بی سند نیستم

اولا که خودم تا حالا تو شهر خودمون استاد بی سواد مکس دیدم که اینطوری میگم

بعدشم کسی که سوال پرسیده تصمیم میگیره که از بین پاسخ ها باید کدومو انتخاب کنه و ازش بهره ببره

شما هم خودت مدرسی نه دانش آموز(البته تا اونجا که میدونم)
و این مساله رو باید از دید دانش آموز بررسی کرد

ولی اینو مطمئنم که تو این موسسات اگه چیزی هم یاد بدن (که حتما هم یاد میدن، بحثی تو این نیست) کمتر از پولی هست که داده میشه

با همه این تفاسیر قطعا استاد خوب هم هست، ولی باید دقت کرد

wild-mans

Member
سلام
من کلاسهای مجتمع فنی رو پیشنهاد ی کنم کلاسهای شبکش که خوب بودن(سلام هم میرسوندن d:) ولی ایز ایران رو تاحالا تجربه نکردم در ضمن مدرک مجتمع فنی خیلی معتبره.
یا حق

ali_118

کاربر VIP
سلام

از دوستان کسی میدونه کجا مدرک میدن واسه گرافیک سه بعدی

فنی حرفه ای یا دوره های مجازی که آموزشگاههای خارجی برگزار میکنن

میخوام یه چیز قابل عرض باشه
متاسفانه به علت مدرک محوری یه چیزی غیر از نمونه کار نیاز هست

ممنون.

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
سلام

از دوستان کسی میدونه کجا مدرک میدن واسه گرافیک سه بعدی

فنی حرفه ای یا دوره های مجازی که آموزشگاههای خارجی برگزار میکنن

میخوام یه چیز قابل عرض باشه
متاسفانه به علت مدرک محوری یه چیزی غیر از نمونه کار نیاز هست

ممنون.

والا تا اونجایی که من میدونم دانشگاه صدا و سیما که میشه گفت معتبر ترین جا واسه یادگیری و مدرک گرفتن هست (البته تو زمینه دو بعدی) مدرک میدن .. البته اگه بخوای وارد دانشگاه صدا و سیما بشی پدر آدم در میاد

شنیدم درسایی رو باید بخونی که از رفتن به اونجا پشیمون میشی... یه چیز تو مایه های نهج البلاغه

اگه هم دنبال مدرک گرفتن برای انیمیشن سع بعدی هستی باید یه چیزو در نظر داشته باشی و پیش خودت اول مقایسه کنی

اونم اینه که آیا کسی که مدرک میده یعنی کسی که در راس قرار داره خدای انیمیشن هست تا به این سمت رسیده و دست من و تو مدرک میده؟؟

اگه جوابش نه هست که همین جا بحث تموم میشه
اگه جواب بله هست ... میای پیش خودت فکر میکنی پس چرا انیمیشن ایران اینقدر ضعیفه
اگه اینجوریه و من بخوام اینقدر ضعیف یاد بگیرم پس اساساً مدرک حرفه ای نگرفتم و هموم سطحی که بودم موندم

ولی من جاهایی که برای کار میرفتم بیشتر دنبال نمونه کار بودن تا مدرک
ولی جاهایی که برای تدریس میرفتم بیشتر دنبال مدرک بودن تا نمونه کار که فکر میکنم اشتباست

جاهایی رو هم سراغ دارم که به صورت خصوصی تدرسی میکنن (حرفه ای)‌ و بعد از تدریس میزارن تا اونجا کار کنی و حقوق بگیری ولی بازم مدرک بهت نمیدن

چرا که دولت و سازمان فنی و حرفه ای اصلا بهش بها نمیدن...
موفق باشی

sharktech

کاربر فعال
دانشگاه صدا وسیما چی بلده که یاد دانشجوهاش بده !!!!

اگه چیزی بلد هست یه خاکی تو سر خودش بریزه که حتی نمیتونه یه انیمیشن هر چند کوتاه ولی باکیفیت و بدون اشکال بده بیرون.

Ultra3D

Well-Known Member
شنیدم دانشکده هنر دانشگاه تهران می خواد رشته پویا نمایی(همون انیمیشن خودمون) رو بزاره ولی نمی دونم گذاشته یا می خواد کی بزاره!

Ali3D

Member
منم تا حد زیادی با محسن موافقم
و البته معنی مدرک رو اون هم تو این زمینه اصلاً نمی فهمم
اگه کسی مدل سازی اصولی یا انیمیشن بلد نباشه حالا هزاری هم مدرک داشته باشه کاری از پیش نمی بره و کسی هم بهش کار نمی ده

ali_118

کاربر VIP
ممنون

اما من انیمیشن نه تخصصم هست ، نه کار میکنم و نه دوست دارم :-?

منظور مدرک در موضوع تخصصی دیگه ای در مباحث 3d بود

مثلا مدلینگ

و البته معنی مدرک رو اون هم تو این زمینه اصلاً نمی فهمم
اگه کسی مدل سازی اصولی یا انیمیشن بلد نباشه حالا هزاری هم مدرک داشته باشه کاری از پیش نمی بره و کسی هم بهش کار نمی ده
عرض کردم که موضوع مدرک هست ، نه نمونه کار

آخرین ویرایش:

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
دانشگاه صدا وسیما چی بلده که یاد دانشجوهاش بده !!!!

اگه چیزی بلد هست یه خاکی تو سر خودش بریزه که حتی نمیتونه یه انیمیشن هر چند کوتاه ولی باکیفیت و بدون اشکال بده بیرون.

به عقیده من هرکی تو ایران واقعا چیزی بلده و از نظر مالی مشکلی نداره میزاره میره

بیشتر انیماتور های ما به گفته بهرام عظیمی (کارگردان انیمیشن) رفتن
به خاطر بها ندادن به خواسته هاشون و ....

آخه وقتی یه روحانی میاد مدیر عامل یه شرکت بازی سازی سه بعدی میشه...
دیگه....

زیاد منحرف نشم بهتره....

ممنون

مثلا مدلینگ

آها ینی شما میخوایی مدرک مدلسازی با نرم افزار های سه بعدی رو بگیری؟؟؟؟؟!!!!

والا نمیدونم ولی تو خارجش هم این جور مدرک ها نیس...

مثلا آقای ایکس لیسانس مدلسازی !!!!

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
ممنون

اما من انیمیشن نه تخصصم هست ، نه کار میکنم و نه دوست دارم :-?

مثلا مدلینگ

تجربه ای که دارم .

http://www.academyart.edu/animation-school/index.html

و این هم به صورت ان لاین

http://online.academyart.edu/tuition.html

البته شما باید همه واحد هارا پاس کنید و بعد مدل سازی را برای خودتون ادامه بدبد

:rose:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
لینک اول که باید برید اونجا و حدود سالی صد هراز دلار هزینه درس خوندن تو این دانشگاه

لینک دوم هم که مجازی و حدود 3 هزار تا یک سالش برات هزینه داره اگه بیشتر نشه چون باید اینترنت 1 مگ به بالا داشته باشی

ما بقی هم تو سایت هست من توضیح نمیدم شاید اشتباه راهنمایی کنم :wink:

h911phs

New Member
سلام دوست عزيز.... من 3dmax را توي انستيتو ايزايران حدود 2-3 سال هست كه تدريس مي كنم ... درسته از هر كس بپرسي همون راهيو پيشنهاد مي كنه كه خودش كار كرده.. حتي از من هم بپرسي من مي گم ايزايران بهتره...
ولي خودت بايد تصميم بيري.. تنها كلاس كافي نيست ... بعد از كلاس هميشه بايد خودت كتابها و مراجه آنلاين را دنبال كنيد...حالا هر كس اينجا نظري داره ولي هميشه كلاس خيلي فراگيري را سريعتر مي كنه. . چون مجبور هستيد كه كلاسو بريد و تمرين كنيد...
در هر صورت اگگه از كلاسهاي اونجا اطلاعاتي خواستيد من بهتون ميدم..
در ضمن دوستاني كه نظر دادن كه مدرك مجتمع فني معتبره برن يه تحقيق كنند بعد نظر بدن....

سلام دوست عزيز.... من 3dmax را توي انستيتو ايزايران حدود 2-3 سال هست كه تدريس مي كنم ... درسته از هر كس بپرسي همون راهيو پيشنهاد مي كنه كه خودش كار كرده.. حتي از من هم بپرسي من مي گم ايزايران بهتره...
ولي خودت بايد تصميم بيري.. تنها كلاس كافي نيست ... بعد از كلاس هميشه بايد خودت كتابها و مراجه آنلاين را دنبال كنيد...حالا هر كس اينجا نظري داره ولي هميشه كلاس خيلي فراگيري را سريعتر مي كنه. . چون مجبور هستيد كه كلاسو بريد و تمرين كنيد...
در هر صورت اگگه از كلاسهاي اونجا اطلاعاتي خواستيد من بهتون ميدم..
در ضمن دوستاني كه نظر دادن كه مدرك مجتمع فني معتبره برن يه تحقيق كنند بعد نظر بدن....
جمله آخرتو قبول دارم مدرک الکی میده مجتمع فنی تهران من خودم این مدرک رو دارم ولی :mad:
استاد میشه بیشتر توضیح دهید در مورد ایز ایران؟

h911phs

New Member
جمله آخرتو قبول دارم مدرک الکی میده مجتمع فنی تهران من خودم این مدرک رو دارم ولی :mad:
استاد میشه بیشتر توضیح دهید در مورد ایز ایران؟

هر چيزيشو كه مي خواين بپرس همونو توضيح بدم...
براي تري دي مكس 3 سطح كلاس داره... يكيش سطح مقدماتي هست كه كامل مدل سازي رو ياد ميدم به همراه نور و دوربين و متريال+ 2 تا پلاگين
كلاس بعدي پيشرفته هست كه فقط انيميشن و حركت و راكتور ها و پارتيكل ها درس داده ميشه.... و سويش هم كلاسي هست كه براي آرشيتكت كار ها بيشتر هست كه نور پردازي هاي خاص و رندر هاي خاص و وي ري آموزش داده ميشه...

جدیدترین ارسال ها

بالا