کسی زبان فارسی سیستم dolphin رو داره؟

hadiroohi

Member
با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
کسی پک زبان فارسی سیستم Dolphin-v.6.1.4 رو سراغ داره؟
اگه کسی تا حالا دیده یا استفاده کرده بگه تا ما دیگه دوباره کاری نکنیم واسه ترجمش ;)
ممنون از همتون

من اسکریپت دلفین رو فارسی دارم البته مدیریتش فارسی نیست خودم هم فارسی کردم در عوضش چی می دی پول نمی خواهم با یک اسکریپت که فکر می کنی ارزش داره عوض می کنم

hadiroohi

Member
مثلاً چه اسکریپتی ؟
آخه من چه اسکریپتی میتونم داشته باشم که شما نداشته باشی؟ نا سلامتی شما مدیر پرشین اسکریپت هستیاااا ;)
چه اسکریپتی میخوای که به نظرت من میتونم داشته باشم؟
اگه لطف کنی ممنون میشم. اگه نه که مجبورم خودم ترجمه کنم!
Tnx

شما چه سیستمی داری که نوشته شده داخلی باشه برام چند تا شو بگو در فامارکت و این شرکت و وب سامان و چند تا شرکت دیگه نگو که همه رو دارم

hadiroohi

Member
مثل اینکه مجبور میشم خودم ترجمه کنم ظاهراً!
آقای persianscripts تا چه حدی ترجمه کردی شما؟ حالا معامله سر اسکریپت جور نشد! لاقل تا جایی که ترجمه کردی رو بایه قیمت بگو تا اینجوری معامله کنیم:wink:

می خواهی سیستم رو باهاش راه اندازی کنی یا بفروشی چون اگه بخواهی بفروشی هزینه می گیرم بهت می دهم اگه نه می خواهی را اندازی کنی واسه ی خودت کد می کنم واسه یک دامین بعدش فارسی سازیش رو در 3 سوت :دی تکمیل می کنم بهت می دهم در قبالش تبلیغات منو بذار تو سایتت به صورت بنر

hadiroohi

Member
نه بابا فروش کجا بود
حالا اگه بخوای هزینه بگیری چند میگیری؟ چون تا سایت من راه اندازی بشه خیلی زمان میبره ;)
میخام یه سایت باهاش راه اندازی کنم. البته فکر کنم یه 1 سالی طول بکشه تا راه اندازی شه
راستی یه سوال : اگه اون لینک سازنده سیستم رو حذف کنیم چی میشه؟ تست کردی تا حالا؟ اخه واسه حذف اون فکر کنم پول میخاد!!!
خودت تا حالا سایتی با این سیستم راه اندازی کردی؟

alimosavi

Active Member
سلام
قبل از استفاده از cms یک سرچی بکن. ببین بصرفه هست یا نه
من از ظاهرش خیلی خوشم اومد
یک سرچی دیروز کردم. دیدم بعضی ها یکسری گله ازش دارد.
مثلا اینکه خیلی دیر به دیر آپدیت می شه. باگاش زود رفع نمی شه . و اینکه بروز رسانیش خیلی مشکله.

من می گم قبل از هر کاری یکم درباره اسکریپت تحقیق کن

hacker.pooya

New Member
Aghaye Persian Script Manam Be In Script Kheyli Ehtiaj Daam Mikham Roo In Site Nasbesh Konam: www.hismis.com
Agar In Scripto Darin Lofan Gheymat Begin
Man Kheyli Ino Lazem Daram
Faghat Mikham Roo In Site Nasb Beshe
Lofan Emaile Khodetoono Bezarin
MerC

hadiroohi

Member
شما خودت PHPizi استفاده کردی
راضی نیستی ؟ یا چرا میخای از دلفین استفاده کنی؟

hacker.pooya

New Member
Slaam
Akhe PHP Izabi Aslan Mojahaz Nist
Man Az Dolfin Khosham OOmade
Hazeram Ino Azatoon Bekhram
Khodamam Mikham Estefade Konam Na Kase DIgei Va Hich Vaght Ham Ghasde Forooshesho Nadaram
MerC

جدیدترین ارسال ها

بالا