کسی با اسکریپت هایپ آشنایی داره ؟

mehrdad201

Member
سلام به همه دوستان عزیزم. چند روز قبل یکی از دوستام یه اسکریپت به زبون پی اچ پی آورد که بعد از اینکه توضیحاتشو خوندم دیدم که اسکریپت هایپه !!

حتما بیشتر شما با این هایپ ها آشنایی دارید. همین هایپ هایی که پول مردمو زیاد می کنن ( به قول خودشون ) و پول بعضی ها رو هم می برند.
من تصمیم دارم این اسکریپت رو روی دستگاه خودم (لوکال) نصب کنم. تا اونچاییکه من فهمیدم این اسکریپت ها حساس به دومین هستند و برای هر دومین هم لایسنس دارند.
از بین دوستان کسی هست که این کار رو کرده باشه. اگه کسی هست ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنه. من یه لایسنس و دومین نیم مربوطش رو هم از یه بنده خدایی گیر آوردم تا اگر نیاز شد مشکلی نباشه. اما تصمیم دارم که این اسکرپچت رو روی لوکال فعال کنم. فکر می کنم امکانش هم وجود داره. امیدوارم کسی باشه که بتونه منو راهنمایی کنه !!!

ممنون از لطف همه دوستان عزیزم :cool:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
راستش من تابه حال در مورد هايپ چيزي نشنيده بودم :roll:

مجيد

mehrdad201

Member
مجید جان من با خود اسکریپت و اینکه چطور کار میکنه کاری ندارم. میدونی شرکت سازنده اسکریپت اون رو طوری نوشته که حساس به دومین هستش. موقعی که میخوای اسکریپت رو بخری بهت یه لایسنس کد میدن. به این صورت که تو دومین مورد نطر رو در اختیارشون قرار میدی و اونا بهت لایسنس رو میدن. خب تا اینجا مشکلی نیست. من تصمیم دارم رو این اسکریپت کار کنم. اما لازمش اینه که بتونم اونو ران کنم. اگر بخوام رو اینترنت کار کنم باهاش علاوه بر هزینه ای که باید بدم سرعت کمی هم داره. اما من می خوام رو لوکال رانش کنم. تصمیم گرفتم که یه ویندوز سرور نصب کنم و دقیقا محیط هاستینگ رو شبیه سازی کنم. انگار که من یه سرورم و دارم به مشتریهام هاست و دومین میدم. ولی با وجود اینکه کلیه تنطیمات رو رعایت کردم اما بازم نتونستم اسکریپت رو روی سیستم خودم ران کنم. کسی هست که به من کمک کنه ؟؟؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
راستش من يك چيزهايي در مورد اين سيستم شنيدم و ديدم اما با اين اسمي كه شما گفتي من اصلا نشنيده بودم !

معمولا اين جور برنامه ها رو اگر به شكل Encode‌شده هستش با برنامه Zend Safe Guard انجام ميشه كه ميان روي اون لايسنس ميذارن .

روش كار اين سيستم :
zss-diagram.gif

اطلاعات بيشتر رو اينجا ببين:
http://www.zend.com/store/products/zend-safeguard-suite.php

البته من يك سري برنامه براي اينكه اونها رو از حالت كد در بياره ديدم و به حالت عادي برميگردونه اما اصلا كار نكردم باهاشون شايد اگر توي اينترنت بگردي در اين مورد چيزي پيدا بكني (اما كار اخلاقي نيستش اينكار)

موفق باشي

مجيد

mehrdad201

Member
نه دوست من. من قصد ندارم ازش سوء استفاده کنم. کار فقط جنبه تحقیقاتی داره

میتونی کمکم کنی. من می خوام با این برنامه هایی که میگی آشنا بشم.
شاید اونا بتونن کمکم کنن.
خواهش می کنم کمکم کن.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
راستش تنها كمكي كه ميتونم بكنم اينه كه بگم شما توي گوگل دنبال zend encoder decompiler (يا يك همچين چيزايي) بگردي شايد اينجوري چيزي پيدا كني ... چون من اصلا به اين موضوع بر نخوردم هيچ تجربه عملي ندارم

موفق باشي

مجيد

hba

Active Member
بابا این برنامه ها که نوشتنش کاری نداره من یکی برای یکی نوشته ام ساده هست

mehrdad201

Member
دوست من
من یه برنامه می خوام که کد zend رو برام دیکود کنه ؟ داری ؟؟؟
یا اینکه سایتی رو میشناسی این کار رو بکنه ؟؟؟؟

mehr3an

New Member
سلام من هم بتازگی به کمک یکی از دوستان در حال راه اندازی سایتهایپ هستیم در صورت لزوم به ما بپیوندید
id yahoo: mehr3an

جدیدترین ارسال ها

بالا