کسب درامد

mhwd

New Member
با سلام خدمت دوستان
خواستم بدونم درامد کار با نرم افزار افتر افکتز و در کنارش سایر نرم افزارهای گرافیکی مثل مایا و دانستن تموم تکنیک ها در ساخت هر نوع جلوه ای و با فرض
حرفه ای بودن در برنامه های فوق.در امد چگونه خواهد بود،کلا اگر من یک نمونه کار خوب مثلا یک تبلیغ رو به صورت حرفه ای ( منظورم از حرفه ای اینه ک توش تموم تکنیک ها رعایت بشه(امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم(ب عنوان مثال:حرکت دوربین) و ... )خوب و کامل بسازم باید چیکار کنم.
کار در صدا و سیما بچه شکل هست و من اصلا باید نمونه کارم رو به کدوم قسمت صدا و سیما ببرم!؟؟؟؟؟ لطفا درباره درامد خودتون ک در حال حاضر فعال هستید برام یک توضیح مختصر بنویسید(و همچنین درباره مزایای بیمه و ... توسط شرکت یا سازمان) اگر ممکنه،البته کسانی ک شرایط کاری دائمی با این کار رو دارن.
خیلی برام مهمه و ممنون میشم کمکم کنید.

godfather66

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام...
درآمد توی این حرفه به این وضوحی که شما میخواهید نمیشه تعیین کرد! _نسبت به شرایط و افراد مختلف خیلی زیاد متغییر هست
شما اگر بتونید تا این درجه ای از تبحر که نوشتید برسید و برفرض محال اگه بتونید یک پروژه کامل که ازنرم افزارهای مختلف و تکنیکهای کامل رو اونهم بصورت تنهایی! ونه تیمی انجام بدید میتونید درآمد خیلی زیادی داشته باشید..
اگه شما بخواهید جایی استخدام بشید درآمدتون تقریبا مثل شغل های اداری دیگه خواهد بود +بیمه و ...
و در مورد:
صدا و سیما = کشک!

در کل برای وارد شدن و پیشرفت توی این حرفه به علاقه، پشتکار و تحمل زیادی نیاز خواهید داشت و درآینده باید بازاریابی و تبلیغ کارهاتون رو هم خودتون انجام بدید.
و همچنین بعد از گذروندن مراحلی و پیشرفت توی کار شدیدا نیاز خواهید داشت که بصورت تیمی کار کنید (برای افزایش کیفیت و سرعت و خیلی موارد دیگه)

شما تا وارد نشید نمیتونید به جواب همه سوالاتتون برسید و تجربیات و اتفاقاتی که برای بچه های این عرصه افتاده تا راه پیشرفت و سعادت! رو طی کنند متفاوت هست ...

جدیدترین ارسال ها

بالا