کسانی که میخواهند بخش مایا بهترین بخش مجید آنلاین بشه بیان داخل

سلام دوستان نظرات خیلی زیبا و قشنگه باهاتون موافقم یه سری موارد اولیه هست که هر 3دی کاری باید خودش بهش برسه و منبع های آموزشی هم واسش تو نت ریخته و کسی که می خواد 3دی کار کنه الزاما این دوره 2-3 ماهه شاید کمتر شاید هم بیشتر را میگزرونه مشکل بعدشه که رو همون سطحه کاری می مونه و میره سراغه کار و بار بقیه هم همین طور اونوقت کلا سطحه کار پایین میمونه و چیزه دیگه ای که می خواستم بگم اینه که اگه هر کدوم جدا یک تایپیک بزنیم ممکنه یه تایپیک کلی شلوغ شه وپر طرفدار تایپیک دیگه قو نپره توش اگه طبقه یک سری موارد خاص جلو بریم در سطحی که نه زیاد ابتدایی باشه نه در حد المپیک می تونیم زود تایپیکا در حد خیلی پیشرفتش کنیم و کارا گروهی زیبایی هم انجام بدیم مثلا یه کار پیچیده می زاریم بعد از یه مدت و مواردی که نیازی قبل از اون بدونه کسی را می نویسیم اون وقت چون مواردی که پیش نیازه زیاد پیچیده نیست طرف یا خودش میره 2-3 بار با اون ابزار کار می کنه یادش میگیره یا میشه همین جا اگه کسی سوال کرد یه توضیح جامع در موردش نوشت تا سطحه کسی که داره کارا شروع میکنه هم این طوری هم بالا بره هم سرعتی میشه هم حوصله همه واسه یه مشت مسائل بدیهی سر نمیره و تایپیک از تبا تاب نمی افته اون طورری بهتر نیست ؟ دلیل این حرفم اینه که یک آموزش کامل مثلا دیجیتال تاتور یا جنومون یا ... می تونه اندازه 10 صفحه تایپیک ما بعضی ها که تازه شروع کردند را به سطح خیلی خوبی برسونه ... و کار را بهتر می تونیم پیش بریم

آخرین ویرایش:

rezaoptic

Well-Known Member
من با نظر شارین جان بسیار موافقم بهتره یه سری کار بزاریم و روش بحث کنیم و بگیم چهطور ساخته شده و غیره و غیره.

آخرین ویرایش:

CG-Student

Member
من با نظر شارین جان بسیار موافقم بهتره یه سری کار بزاریم و روش بحث کنیم و بگیم چهطور ساخته شده و غیره و غیره.
این خیلی خوبه توی جمع مبتدی مبتدی نداریم و اکثر دوستان در یه سطحی هستند و اینجوری بهتر میشه از تجربه دوستان استفاده کرد

آخرین ویرایش:
سلام به همه
منم میتونم نظر بدم:green: ؟

من مایا کار میکنم اما نه بطور منظم اما خوب هر چقدر برسم کار میکنم

خودم روی ویدوئوهای شرکت دیجیتال تیوتورز کار میکنم و باهاش پیش میرم انگلیسیم خیلی خوب نیست اما بدم نیست یه چیزایی میفهمم ازش

همه اینا رو گفتم که نظرمو بگم : اگه کسی پیدا بشه همین آموزش هارو ترجمه کنه یا زیرنویس خیلی کار بزرگی کرده بخدا راست میگم بعضی جاهاش اینقدر ور میزنه :green: که آدم خسته میشه چون نمیفهمه یعنی داره یه چیزی رو توضیح میده که آدم متوجه نمیشه

اگر چندتا از دوستان که زبانشون خوبه و در حد تیم ملیه این کارو بکنه کار خیلی بزرگی کرده در ثانی خیلی مشتری برای دانلود اون زیرنویس ها پیدا میشه حتی تو خود سایت دیجیتال تیوتورز من دیدم پیشنهاد داده بودند که زیرنویس انگلیسی براش بزارن اما مسئولاش موافقت نکردند حالا شما بیاید زیرنویس فارسی بزارید کار بزرگی کردید

خودم یکی رو پیدا کردم که زبان بلد بود اما بنده خدا تا اینا رو دید کفش برید گفت خیلی تند حرف میزنه خیلیشو نمفهمید علاوه بر اون نمیتونست فارسی رون ترجمه کنه.

اینم پیشنهاد من بود

یا یه کار دیگه اینکه همون آموزشی که دیجیتال تیوتورز یا هر شرکت دیگه گذاشته رو شما ازش تقلید کنید و بعد خودتون با صدای خودتون آموزشش رو بزارید اینم یه راهه :wink:

خیلی حرف زدم ببخشید موفق باشید

مخلص شما سید مهدی

s_aha

New Member
سلام
من کوچکتر از آنم که نظر دهم.

به نظر من اگه آموزش زبان بزارین خیلی بهتره تا ترجمه آموزش ها
یا در مرحله بالاتر فرهنگ لغت و اصطلاحات 3d جمع آوری بشه

باز هم به سبب بی ادبی پوزش می طلبم

sidsid

Well-Known Member
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
حتما دوست عزیز حتما هرچه زودتر بهتر امیدوارم دوستان دیگه هم که قرار بود آموزش بزارند شروع کنند انشاالله...

یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا