کرک کامپوننت فلش FlashEff2

fdizaji

New Member
از دوستان کسی کرک کامل نسخه پریمیوم FlashEff2 رو داره .
لینک سایتش رو رو هم در زیر قرار می دم . از اساتید فلش کمک کنند ....
http://www.flasheff.com/

mehdadoo

Member
دوست عزیز من، هموطن خوش رو و پاک من، تو روح بسیار بزرگتری از این ها داری. 9 دلار ارزش وانمود به ناپاکی رو نداره. اگر مطمئن باشم صدام رو میشنوی و ترویج خوب بودن رو مسخره نمیکنی، حاضرم شخصا برات خریداریش کنم.

fdizaji

New Member
برادر اولا قیمت 199 دلاره
حالا اگه نه دلار هم بود جنابعالی چجوری پرداخت می کنی
در ثانی خود نسخه فلشت دزدیه و کرک شده هستش بعداضافی میزنی پلاگینش رو بخرید
برو عزیزم دلت خوشه

ویرایش آونگ {دوست عزیز در صورت تکرار این گونه توهین ها با شما برخورد میشود}

mehdadoo

Member
کامپیوتر شخصی من از اوبونتو 11.10 استفاده میکنه، و برای پروژه های فلش از FDT5 Max قانونی استفاده میکنم. آخرین باری هم که از فلش پروفشنال استفاده کردم زیر نظر لایسنس همکار هندیم بود که باز قانونی بود.

آره، قیمت خرید اون کامپوننت از 9 دلار هست تا بالا. ولی اونها مرتکب جرم نشدند که برنامه ای ساختند. من شخصا راضی نیستم کسی بدون اینکه حقوق من رو بپردازه از کاری که انجام دادم در پروژش استفاده کنه. شما میخاید بدون هیچ کاری حاصل تلاش کسی دیگر رو به نام خودتون تموم کنید و تمام سود پروژه رو هم خودتون بگیرید. عادلانه این هست که سهم نویسندگان کامپوننت هم داده بشه.

ویزا گیفت کارت همه جا فراوونه، نبود راه پرداخت بهانه خوبی برای پایمال کردن حقوق بقیه نیست. اشکال از تحریم و کم کاری دولت نیست. متاسفانه فرهنگ پاک بودن وجود نداره.

benyamin_pc

Well-Known Member
برادر اولا قیمت 199 دلاره
حالا اگه نه دلار هم بود جنابعالی چجوری پرداخت می کنی
در ثانی خود نسخه فلشت دزدیه و کرک شده هستش بعد اضافی میزنی پلاگینش رو بخرید
برو عزیزم دلت خوشه

خوب حرف نزدی شما

آخرین ویرایش:

benyamin_pc

Well-Known Member
کامپیوتر شخصی من از اوبونتو 11.10 استفاده میکنه، و برای پروژه های فلش از fdt5 max قانونی استفاده میکنم. آخرین باری هم که از فلش پروفشنال استفاده کردم زیر نظر لایسنس همکار هندیم بود که باز قانونی بود.

آره، قیمت خرید اون کامپوننت از 9 دلار هست تا بالا. ولی اونها مرتکب جرم نشدند که برنامه ای ساختند. من شخصا راضی نیستم کسی بدون اینکه حقوق من رو بپردازه از کاری که انجام دادم در پروژش استفاده کنه. شما میخاید بدون هیچ کاری حاصل تلاش کسی دیگر رو به نام خودتون تموم کنید و تمام سود پروژه رو هم خودتون بگیرید. عادلانه این هست که سهم نویسندگان کامپوننت هم داده بشه.

ویزا گیفت کارت همه جا فراوونه، نبود راه پرداخت بهانه خوبی برای پایمال کردن حقوق بقیه نیست. اشکال از تحریم و کم کاری دولت نیست. متاسفانه فرهنگ پاک بودن وجود نداره.

حرف شما هم درسته اما خیلی دارین کلی نگری میکنین و یکم بی انصافی , تو کشوری که از تجارت الکترونیک جهانی میندازنش بیرون چون کپی رایتو رعایت نمیکنه و دولت و سردمداراش کاری کردن که تو جهان مارو تو این زمینه و خیلی زمینه های دیگه حتی حساب نمیکنن و نرم افزاراشونو رو ما بستن و کلا تحریم شده ایم از همه جا و کارت های مستر و ویزا و پی پال و ... به سختی و از طریق کانال های دیگه به دستمون میرسه و نرم افزار خودمونو نمیتونیم جهانی کنیم و کسی هم حق مارو رعایت نمیکنه نه در داخل نه در خارج این صحبت یکم بی انصافیه که حتی حق نرم افزار خودمونو نمیتونیم ازش دفاع کنیم حالا ی محصول خارجی که کلا حقی برای ثبت و هیچیه نرم افزار ما نمیدونه دفاع کنیم
خیلی اگه خوبیم اول نرم افزارهای خودمونو نشکنیم و رایت نکنیم بعد هم دولت باید رفتارشو تغییر بده تا خارج هم برا ما حق قائل بشه و ماهم متناسبا برای محصولای اونا و این دقیقا اولین مشکلش از دولت خودمون هست که اول از همه حقوق اونارو پای مال کرده و اونهام حقوق مارو و باز ما دیگه حقی برا نه خودمون قائلیم نه اونا

آخرین ویرایش:

fdizaji

New Member
اولا خیلی عذر می خوام
هیچ دلیلی برای عدم رعایت قانون کپی رایت در سراسر دنیا وجود نداره
ولی اینطور تصور کنید که کسی به دلیل ملاحضات سیاسی دولت ها هزاران جوان و انسان طالب علم رو از داشتن مطالب و نرم افزار های روز دنیا محروم کنند اونوقت باید منتظر بونیم تا مثل انسانهای عصر حجر تکنولوژی به ما برسه
راه های زیادی وجود داره
1-رفتن به کشورهای صاحب تکنولوژی
2-مطالعه و یادگیری وآموزش از صفر تا به نقطه و امکانات مورد نظر بصورت خودکفا برسیم
3-عدم رعایت قانون کپی رایت و .....

------------------------------------------------------
در حال حاضر فقط راه سوم برای من بازه ...
اما در مورد برنامه نویسان وطنی که با زحمت به این نقطه از کمال رسیده باشند
مطمئنا راه رعایت قانون کپی رایت رو در پیش می گیرم.

benyamin_pc

Well-Known Member
اولا خیلی عذر می خوام
هیچ دلیلی برای عدم رعایت قانون کپی رایت در سراسر دنیا وجود نداره
ولی اینطور تصور کنید که کسی به دلیل ملاحضات سیاسی دولت ها هزاران جوان و انسان طالب علم رو از داشتن مطالب و نرم افزار های روز دنیا محروم کنند اونوقت باید منتظر بونیم تا مثل انسانهای عصر حجر تکنولوژی به ما برسه
راه های زیادی وجود داره
2-مطالعه و یادگیری وآموزش از صفر تا به نقطه و امکانات مورد نظر بصورت خودکفا برسیم

نه عزیز هیچ جای دنیا اینجوریام نیس که شما تصور می کنین و هیچ راهی جز رعایت نکردن کپی رایت باقی بمونه
همه جای دنیا کرک هست , همه جای دنیا یادگیری هست , همه جای دنیا برای خرید محدودیت هست و همه میلیاردر نیستند , همه جای دنیام هم در حال پیشرفت هستند و منتظر نیستند مثل عصر حجر
اولین چیزی که برای رعایت کپی رایت هست , رعایت کپی رایت در عرصه تجاری هست , مثل اینکه شما بخاین با ویژوال استادیو نرم افزار تجاری تولید کنین و ازش پول دربیارین اما اونو نخرین (البته وضعیت اینکه اصلا تا چه حد الان باید و میشه ویژوال استادیورو خرید تو پست قبل گفتم و در شرایط ایده آل بنده عرض می کنم)
اما اینکه شما بخاین عقب نمونین و یاد بگیرین و ... معمولا هر نرم افزار ی ورژن دمو داره که همراه با داکیومنتش شما میتونین یادش بگیرین و وقتی حرفه ای شدین که خاستین باهاش پول در بیارین ورژن کاملشو با تمام امکاناتشو میشه خرید (بازم نمیگم خرید کردن تو وضعیت فعلی کشورمون راحته و اصلا تا چه حد لزوم و برای این کار باید زیر ساخت هائی ایجاد شه که البته ایجاد که نشده ی چیزائی هم نابود شده که بازم به پست قبل رجوع کنین)
الانم که چند وقته کل دنیا به فکر این افتادن که اصلا ورژن دمو نذارن و لایسنس دقیقا محدود به تجارت کنن و نسخه کامل نه دمو ورژن خدمت هر کسی به طور رایگان ارائه میدن و فقط برای انتشار تجاری محصولی که شما توسط محصول اون شرکت میسازین باید لایسنس تجاریشو خریداری کنین (که این بیشتر میخوره نسل آینده ارائه لایسنس ها باشه)
ی چیز دیگرم باید مد نظر داشت و اون gpl هست که کلا همین تفکراتو هدفش قرار داده بود که تا حد زیادی هم موفق بوده تو نوع خودش

mehdadoo

Member
راه های زیادی وجود داره

چرا همه گی اسرار دارند فکر کنند قربانی هستند؟ ایران قطعا آزادترین کشور دنیاست. همه چی توش آزاد هست. فردا که نه، همین امروز میشه خاست بزرگترین برنامه نویس شبیه ساز بود، به زودی بزرگترین میشه شد. نیمه شب تو آزادراه میتونی پارک کنی. میتونی هر چیزی خاستی مجانی یاد بگیری. بی نهایت فضا برای حرکت وجود داره. در اکراین نمیشه پول جمع کرد خانه ای رو از نو ساخت و در یک سال ثروتمند شد، در هیج جای دیگه نمیشه، فقط در ایران میشه. ایران تکنولوژی پیشرفته ای داره. هیچ کس هم در ایران جوانانش رو محدود نکرده، همه میتونن همه کار بکنند. تنها مشکلی که هست اینه که خیلی ها وانمود میکنند مدت ها پیش پاکیشون رو از دست دادند پس باید از همه انتقام بگیرند.

در ایالات متحده تا سالها فلش برنامه نویسی کسی نکنه، نمیتونه هیچ پولی در بیاره. اما ما میتونیم به سادگی هزاران مشتری پیدا کنیم در ایران، و با استفاده از یک کامپوننت آماده ثروت جمع کنیم. من دیدم بسته های نرم افزاری با چند میلیون دلار برنامه کرک شده، حمل چنین بسته ای 5 سال حبس و 250 هزار دلار جریمه داره. فروش چنین بسته ای چیزی در حد حبس ابد داره. فقط اینکه ما میتونیم و کسی ما رو تنبیه نمیکنه دلیل نیست که انجامش بدیم. نگید ما رو محدود کردند، این نا عادلانست. وقتی نیازی به آنتی ویروس نیست و با استفاده درست از ویندوز میشه هیچ وقت مبتلا به برنامه بد نشد، چرا همه در ایران آنتیویروس کرک شده استفاده میکند. همه برنامه های آفیس کرک شده رو ار قبل نصب دارند بدون اینکه ازشون استفاده کنند. در ایران بسته مستر کالکشن وجود داره و کمتر برنامه تکی ادابی فروخته میشه. در آمریکا این بر عکسه. چون در کشوری با فرهنگ بالا، هیچ کس نیمیخاد دل خودش رو با استفاده از برنامه جعلی که حتی ازش استفاده هم نمیکنه شاد کنه. ما فرهنگمون خیلی خیلی بالاتر از همه جاست. اگر یک پسر یا دختر پاک ایرانی اونجا زندگی کنه، میتونه با فرزندان ثروتمندترین شهروند ازدواج کنه، چون فقط ایرانی ها هنوز مقداری پاکی دارند. این رو با چند هفته زندگی به طور کامل میشه درک کرد. ما قربانی تحریم یا دولت نیستیم. ما بهترین هستیم. این رو وقتی میشد فهمید که یک خارجی پیام "خونی که در رگ ماست هدیه به رهیر ماست" رو دید و به گریه افتاد که هنوز چیزی به اسم پایبندی در جایی از دنیا وجود داره.

پس حداقل یک سایت تخصصی برای کرک راه اندازی کنید تا بقیه مکان ها پاک بمونند.

آخرین ویرایش:

benyamin_pc

Well-Known Member
چرا همه گی اسرار دارند فکر کنند قربانی هستند؟ ایران قطعا آزادترین کشور دنیاست. همه چی توش آزاد هست. فردا که نه، همین امروز میشه خاست بزرگترین برنامه نویس شبیه ساز بود، به زودی بزرگترین میشه شد. نیمه شب تو آزادراه میتونی پارک کنی. میتونی هر چیزی خاستی مجانی یاد بگیری. بی نهایت فضا برای حرکت وجود داره. در اکراین نمیشه پول جمع کرد خانه ای رو از نو ساخت و در یک سال ثروتمند شد، در هیج جای دیگه نمیشه، فقط در ایران میشه. ایران تکنولوژی پیشرفته ای داره. هیچ کس هم در ایران جوانانش رو محدود نکرده، همه میتونن همه کار بکنند. تنها مشکلی که هست اینه که خیلی ها وانمود میکنند مدت ها پیش پاکیشون رو از دست دادند پس باید از همه انتقام بگیرند.

در ایالات متحده تا سالها فلش برنامه نویسی کسی نکنه، نمیتونه هیچ پولی در بیاره. اما ما میتونیم به سادگی هزاران مشتری پیدا کنیم در ایران، و با استفاده از یک کامپوننت آماده ثروت جمع کنیم. من دیدم بسته های نرم افزاری با چند میلیون دلار برنامه کرک شده، حمل چنین بسته ای 5 سال حبس و 250 هزار دلار جریمه داره. فروش چنین بسته ای چیزی در حد حبس ابد داره. فقط اینکه ما میتونیم و کسی ما رو تنبیه نمیکنه دلیل نیست که انجامش بدیم. نگید ما رو محدود کردند، این نا عادلانست. وقتی نیازی به آنتی ویروس نیست و با استفاده درست از ویندوز میشه هیچ وقت مبتلا به برنامه بد نشد، چرا همه در ایران آنتیویروس کرک شده استفاده میکند. همه برنامه های آفیس کرک شده رو ار قبل نصب دارند بدون اینکه ازشون استفاده کنند. در ایران بسته مستر کالکشن وجود داره و کمتر برنامه تکی ادابی فروخته میشه. در آمریکا این بر عکسه. چون در کشوری با فرهنگ بالا، هیچ کس نیمیخاد دل خودش رو با استفاده از برنامه جعلی که حتی ازش استفاده هم نمیکنه شاد کنه. ما فرهنگمون خیلی خیلی بالاتر از همه جاست. اگر یک پسر یا دختر پاک ایرانی اونجا زندگی کنه، میتونه با فرزندان ثروتمندترین شهروند ازدواج کنه، چون فقط ایرانی ها هنوز مقداری پاکی دارند. این رو با چند هفته زندگی به طور کامل میشه درک کرد. ما قربانی تحریم یا دولت نیستیم. ما بهترین هستیم. این رو وقتی میشد فهمید که یک خارجی پیام "خونی که در رگ ماست هدیه به رهیر ماست" رو دید و به گریه افتاد که هنوز چیزی به اسم پایبندی در جایی از دنیا وجود داره.

پس حداقل یک سایت تخصصی برای کرک راه اندازی کنید تا بقیه مکان ها پاک بمونند.

تفسیر واضح و ساده :
اما منظور از آزادی اصلی آزادگیه که با وجود آزادی بالا هیچ گاه بهش نمیرسیم و این دقیقا محاسبه شده محاسبان محترمیه که با اون آزادی بالا موافقا و ترویجش میدن اما با آزادگی اصلی مخالف و هرگاه کسی آزاده باشه کلیه آزادی هاش گرفته میشه و آزادی هائی از جنس آزادی بالا چیزیه که آزادگیو از ریشه تو افراد میخوره و کسی دیگه دنبال آزاده بودن نمیره که بخاد آزادیشو بگیرن و آزادی بالارو رواج دادن مثل واکسن برای پیشگیری میمونه , سالهاست که به گوششون نرسیده و بی خبرن که قانون کپی رایت تو کشورمون از سیب زمینی بی اهمیت تر شده و میگن زمان علی(ع) هم یکی ی اشتباهی میکرد تقصیر علی(ع) نبوده و اون اصلا خبر نداشت ...

علت اون گریرم به علت وجود آزادی اینجا نمیشه بازش کرد

ویرایش توسط هادی(به خاطر بحث سیاسی)

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
دوستان گرامی ، می بخشید ولی این انجمن جای این بحث ها نیست ، لطفا قوانین را یک بار دیگر مطالعه کنید
جواب این درخواست می توانست یک جمله هم باشد...
موفق و پیروز باشید

mohammad.sub7

کاربر فعال
بنیامین جان حرفات اکثراً درست و قابل تامل هستش ولی به قول جناب بهروز اینجا جای این حرفا نیست

fdizaji

New Member
دوستان دوستان من از سوال خودم پشیمون شدم
بابا با همون سمپل های رایگان eff2 هم کارمو راه میندازم در ضمن از تمامی مطالب گفته شده فقط به یک نتیجه میرسم
اونم اینه که فرقی نمیکنه کجای دنیا باشی اما اگه تلاش نکنی به هیچ جا نمی رسی
عادت ماست که تمبلی و کم سوادی خودمونو بندازیم گردن بقیه
مشکل اینه که اینجا یک شبه میشه 3000 میلیارد درآمد داشت یه دکتر بی سواد روزی چند میلیون درآمد میتونه داشته باشه
و یک برنامه نویس میتونه با کدهای دیگران حسابی درآمد داشته باشه اما
جای تلاش و زحمت نادیده گرفته میشه برای همینه که آدما دلسرد میشن کسایی که زحمت میکشن هیچ وقت مزد کارشون رو نمی بینن
در کل در یک کلام مملکت الان جای دلالانه یعنی فقط این دلاله که سود زیادی میبره
کشاورز با بدبختی میکاره و ارزون میفروشه مشتری با قیمت نجومی میخره و این بین 80 درصد سودشو دلال با کمترین زحمت به جیب میزنه

جدیدترین ارسال ها

بالا