کد جاوا برای غیر فعال کردن یک دکمه ؟

mehradmoein

Member
بابا بی خیال دیگه.
یک نفر یک سوالی کرد ما هم جواب دادیم.دیگه چیکار داریم که ایشون این کد رو کجا استفاده می کنن.
البته درسته که آدم مزایا و بدی های یک کد رو گوش زد کنه ولی نه 10 بار که.
من از مدیر این قسمت خواهش می کنم که این پست که خیلی منحرف شده رو ببندن.

shimilia

New Member
وای ... ماشالا اعضای این فروم چه بد عصبی هستن !! من والا این اولین فرومی نیست که اومدما !!!!!! هیچ جا این طوری با هم بر خورد نمیکنن، که تا یکی نظرشو بگه بیان بگن بزنیم ، ببیندیم ، آخ منحرف شد تاپیک .....
جلدالخالق :lol: شفای عاجل .... !

ARTA_ADOBE CO

Active Member
shimilia جان به خدا 2 سال پیش اینجوری نبود الان یه مدتیه اصلا یه جوری شده !!!!

mehradmoein

Member
خداییش از اول این تاپیک رو بخونید,اون وقت بگید که منحرف شده با نه؟
چند تا از پست های این جا مربوط هست؟
من اگه می گم که این تاپیک رو ببندید برای این هست که این بحث های الکی ادامه پیدا نکنه.

leg_big

Member
سلام دوست عزیز
من بهت می گم که این کدرو چجوری به سازی ، 100 تضمینی !
اون بی ادب ها رو هم بیخی
برو برنامه HTML Gurdin 4.0 رو دانلود کون ، بعد صفحه خود رو پروتکت کن ، می گردم اگه لینک پیدا کردم برات می زارم

اگر کسی اصول html رو درک کرده باشه خودش میفهمه که هیچ راه گارانتی شده ای برای محافظت از سورس صفحه وجود نداره مگر در برابر کسانی که مثل خودش اطلاعات ناقص و ابتدایی داشته باشن.

alimanzar

Member
سلام،
ببخشید که فضولی میکنم ، بنظرم اگه کسی بخواد از صفحه وب شما آفلاین چیزی داشته باشه،،،
حتی با وجود اماتور بودنش، میتونه بجای استفاده از راه های سختی مثل پرینت اسکرین...
از راه های خیلی راحت تری هم استفاده کنه
مثلا بره صفحه شما رو از توی cache بکاپ کنه یه جای هاردش
یا اینکه با کلی نرم افزار دانلود سایت که تعدادشون سر به فلک میزنه و همه هم تقریبا از وجودشون مطلع هستند استفاده کنه و کل سایتتون رو کمپلت بکنه بیاره پایین یا حداقل همون پیج رو
یا اینکه اگه هم بخواد از چیزی مثل پرینت اسکرین استفاده کنه... حداقل یه نرم افزار screen recorder که تعداد اون هم N تا هست استفاده کنه...
در ضمن اگه روزی روزگاری هم دستش به هیچ کجا بند نشه
و ویزیتور هم end آماتور باشه یه راه حل خوب میشه ارائه کرد:
1) یه خروجی از تصویر بندازه روی ویدئو
2) یه فیلم بذاره توی ویدئو و شروع به رکورد کنه
3) وقتی تمام صفحات رو چرخ زد با کارت کپچر فیلم رو بیاره روی سیستمش
4) فریم ها رو آنالیز کنه و عکس ها رو کراپ کنه و والسلام علیکم و رحمتهالله و بقیش

البته فکر کنم خیلی قدیم ها غار نشین ها هم حتی برای استفاده از صفحات وب دیگرون راه های خیلی بهتری از اینی که عرض کردم خدمتتون بلد بودن که چون مغول ها کتابها رو سوزوندند متاسفانه ما الان از او تکنولوژی ها محرومیم

به ترتیب:
دلتون شاد باشه
تنتون سالم
جیبتون هم پرپول

زیاد هم برای تاریخ و پست و ال و بل و جیمبل کنتور نندازید که ...

جدیدترین ارسال ها

بالا