کد جاوا برای غیر فعال کردن یک دکمه ؟

ARTA_ADOBE CO

Active Member
کسی کدی را داره تا یک دکمه خاص رو مثل print screen در هنگام نمایش سایت غیر فعال کنه؟

ARTA_ADOBE CO

Active Member
جالب بود !
همچین کدی هست حتی کدی هست که میتونه از capturing نرم افزار adobe acrobot جلوگیری کنه !
درضمن چیزی نمیدونید بهتر پست ندید ! به اندازه کافی این سایت ترافیک و دیتا بیس حجیم داره !

اگر میدونی که همچین کدی هست بجای اینکه بیای اینجا التماس کنی میرفتی تو گوگل میچرخیدی حجم دیتابیس رو هم بالا نمیبردی.

bahy_my

Active Member
ARTA_ADOBE CO گفت:
جالب بود !
همچین کدی هست حتی کدی هست که میتونه از capturing نرم افزار adobe acrobot جلوگیری کنه !
درضمن چیزی نمیدونید بهتر پست ندید ! به اندازه کافی این سایت ترافیک و دیتا بیس حجیم داره !

شما حالت خوبه؟؟؟؟؟؟
من كه مطمئنم نه...........

ARTA_ADOBE CO

Active Member
آقای عالم زاده و bahy_my واقعا براتون متاسفم !
من التماس نکردم چون اوصولا در اینجاها کسی التماس نمیکنه سوال میکنه و اگر 4 تا آدم بی ادب پیدا نشن آدم جوابشو میگیره !
فکر کنم کار شما خیلی قبیه تره به جای اینکه کمک کنید اومدید یه سری محملات سر هم کردید !
اگه یه نگاه به تاریخ عضویت و تعداد نوشته های من بندازید خوب متوجه میشید که اون موقع که شما مجید نمیدونستید چیه من اینجا پست میدادم !

از دوستان مطلع خواهش میکنم کمک کنید

آخرین ویرایش:

ARTA_ADOBE CO

Active Member
اگه داشتم حتما این کار رو میکردم !
تاریخ عضویت مهم نیست ولی چیزای دیگه مهمه مثل اینکه 5 ساله توی اینکاری چون چیزی رو پیدا نمیکنی میگی نیست !
میدونی مجید همون سال 2004 که عضو شدم مجید بود الان یه سری بچه مچه ریختن توش که همه فکر میکنند اومدن توی این تاپیک های دوست یابی !
خواهش میکنم ادامه ندید ! من از هر کی در این تاپیک به تریش غباش بر خورد معذرت میخواهم و خواهش میکنم بیشتر از این این تاپیک رو منحرف نکنید !

NAVIDAHWAZ

Member
Arta_adobe Co جان سوال خيلي جالبي هست
من پيگير اين مساله مي شم اگر به نتيجه رسيدم حتما در اينجا اعلام مي كنم.

mehradmoein

Member
یک سوال : منظور شما از اینکه دکمه ی print screen رو غیر فعال کنیم روی keyboard هست یا دکمه ی print توی internet explorer ?
اگه منظورتون دکمه ی print توی توی internet explorer هست که باید دوباره بهتون بگم که این کار شدنی نیست ولی اگه منظورتون روی keyboard هست باید بگم که این کار شدنی هست.
شما در javascript می تونید با clipboard کار کنید و همون طور که می دونید , دکمه ی print screen از صفحه عکس می گیره و اون رو توی clipboard می ریزه.
حالا اگه شما هر 20 صدم ثانیه یک بار clipboard رو با javascript خالی کنید , اون وقت دیگه کسی نمی تونه از صفحه ی شما عکسی تهیه کنه.
من این کد رو در سایت :
http://www.faqts.com/knowledge_base/view.phtml/aid/12179/fid/53
پیدا کردم.واقعا که روش جالبی هست.حتی از copy و paste هم جلوگیری می کنه. اصلا هر چیزی که ربطی به clipboard داره رو از کار می ندازه چون clipboard رو خالی می کنه.
این هم کد برای شما :
<html>
<head>
<script language="Javascript">
function setClipBoardData(){
setInterval("window.clipboardData.setData('text','')",20);
}
function blockError(){
window.location.reload(true);
return true;
}
window.onerror = blockError;
</script>

</head>

<body onload="setClipBoardData();">
</body>
</html>
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

bahy_my

Active Member
arta_adobe Co گفت:
اگه داشتم حتما این کار رو میکردم !
تاریخ عضویت مهم نیست ولی چیزای دیگه مهمه مثل اینکه 5 ساله توی اینکاری چون چیزی رو پیدا نمیکنی میگی نیست !
میدونی مجید همون سال 2004 که عضو شدم مجید بود الان یه سری بچه مچه ریختن توش که همه فکر میکنند اومدن توی این تاپیک های دوست یابی !
خواهش میکنم ادامه ندید ! من از هر کی در این تاپیک به تریش غباش بر خورد معذرت میخواهم و خواهش میکنم بیشتر از این این تاپیک رو منحرف نکنید !

استغفرا..
من هم اگه كد رو گير اوووردم (كه انشاالله گير ميارم حتماً) مي ذارمش.

mehradmoein

Member
نه تنها به من برنخورده بلکه خیلی هم خوشحال هستم که هم من و هم شما یه چیز جدید یاد گرفتیم.
لازم دونستم که حتما از دوست عزیز ARTA_ADOBE CO عذر خواهی کنم چون که منظورشون رو از اول درست نفهمیدم و بعدا که دیدم به جای print نوشتن print screen متوجه شدم که منظورشون اون چیزی نیست که من فکر می کردم.بعد هم که یک سرچ yahoo کردم با موضوع : disallow printing with javascript و به نتیجه رسیدم.
<html>
<head>
setInterval("window.clipboardData.setData('text',' ')",20);
}
function blockError(){
return true;
}
</script>

</head>

<body onload="setClipBoardData();">
</body>
</html>

آخرین ویرایش:

ARTA_ADOBE CO

Active Member
خوب مثل اینکه به نتیجه رسیدم !
واقعا حالا آدم لذت میبره !
mehradmoein واقعا ممنونم ازتون!

کد:
setInterval("window.clipboardData.setData('text',' ')",20);
}
function blockError(){
return true;
}
</script>

آخرین ویرایش:
اگر هدف از این نوع کدها حفاظت از اطلاعات باشه هیچگونه ارزشی ندارن چون براحتی میشه از کار انداختشون - یا خیلی ساده از مرورگری استفاده کرد که یکسری ویژگیها رو پشتیبانی نکنه. نمونه اش این که در اپرا اصلا این کد کار نمیکنه و در فایرفاکس هم نه تنها کار نمیکنه که نتیجه اش هم اسفناکه!

برنامه نویسهای باسابقه و باسواد سطح اطلاعاتشون اونقدر بالاست که هیچوقت از این نوع کدها استفاده نمیکنن چون از قبل نتیجه کار رو میدونن. فعلا فقط اشخاص بی اطلاع و کم سواد که اصول برنامه نویسی و جستجو در اینترنت رو بلد نیستن دنبال همچین روشهای پیش پا افتاده ای میرن.

mehradmoein

Member
ولی به هر حال هر کسی نمی تونه این کد رو از کار بندازه.تمام کاربر های اینترنت هم که professional نیستن که بتونن این کد رو از کار بندازن.
به نظر من آدم نباید زود قضاوت کنه شاید ایشون این کد رو برای استفاده ی خاصی می خواد که حساب اون مواردی هم که شما می گید رو کرده باشه.

desiran

Member
تاریخ عضویت ملاک نیست . حالا این هم همچین سایتی نیست که شما پزشو میدین . همین الانش چه بره اون مقه ای که شما عضو شدین . بعد هم اصولا کسانی که تعداد پست شو بالا بی کار تر هستن .

ARTA_ADOBE CO

Active Member
آدم از چه کسایی که چه چیزا نمیشنوه !!! متاسفم برات
بعدشم سایت من نو پاست و قراره که خیلی چیزا توش بزام برای طراحا و آدمهای عادی
این سایت همه چیزش رایگانه و هیچ پزی هم ندادم ! واقعا آدم باید خیلی احمق و ابله باشه همچین برداشتی کنه!
تاریخ عضویت دقیقا ملاکه ! بیکار هم خودتی به جای اینکه 4 تا حرف حساب بزنی امیدی چرت و پرت میگی !
از تو که وب دیزاینری واقعا انتظار نمیرفت...

shimilia

New Member
با اجازه همگی ، من یه چیزی بگم ؟ فقط دعوا نشه ... !!!
استفاده از این کد همچین هم خوب نیست ، چون شاید یکی مثل من در هین استفاده از اینترنت و سایت ها بخواد به کارای دیگه ای هم برسه که اونوقت این کد مشکل ساز میشه، در نتیجه وقتی متوجه بشه که این مشکل زمانی که فلان سایت باز هست بوجود میاد ، احتمالا قید دیدنشو میزنه !! یعنی نمیتونه یک Member ثابت باشه ! اینطوری فکر نمیکنید !!؟

جدیدترین ارسال ها

بالا