کد باز شدن صفحه جدید همراه وبلاگ

freelearn

Banned
سلام من مدتی هست دنبال یک کدی هستم که بتونم هنگام باز شدن وبلاگم یک صفحه همراه اون باز بشه.

کدهایی که از اینترنت پیدا کردم. هیچ کدوم کار نمی کنند. و یک نوار زرد رنگ به بالای مروز گر میارن و صفحه باز نمی شه.

میشه شما یک کدی رو معرفی کنید....

ممنون :rose:

D.A.V.O.O.D

Member
سلام من مدتی هست دنبال یک کدی هستم که بتونم هنگام باز شدن وبلاگم یک صفحه همراه اون باز بشه.

کدهایی که از اینترنت پیدا کردم. هیچ کدوم کار نمی کنند. و یک نوار زرد رنگ به بالای مروز گر میارن و صفحه باز نمی شه.

میشه شما یک کدی رو معرفی کنید....

ممنون :rose:

سلام
اون نوار زرد رنگ که می بینید ، نشونه این است که کد شما کار می کند ، اما مرورگر شما آن را بلوک کرده !

متاسفانه راهی نیست ، تقریبا تمام مروگر های از باز شدن چنین صفحاتی جلوگیری می کنند ...

موفق باشی

کدت رو داری local تست میکنی یا رو host؟
اگه لوکال اون نوار میاد که مشکلی نداره و وقتی که آپلودش کنی مشکل حل میشه ولی اگه رو هاست داری این نوار رو میبینی باید اسکریپتت رو عوض کنی.چون اون اسکریپت داره مثل یه popup عمل میکنه.

freelearn

Banned
نه روی لوکال دارم تست می کنم.

ولی روی هاست هم جواب نمیده. من جاهایه زیادی دیدم که وقتی میری تو سایت یه صفحه دیگه باز میشه.

یعنی ما ایرانی ها نمیتونیم این کا رو بکنیم. نیاز اصاصی به این کد دارم.

منتظر تماس....

با تشکر

آخرین ویرایش:

k2-4u

Well-Known Member
نه روی لوکال دارم تست می کنم.

ولی روی هاست هم جواب نمیده. من جاهایه زیادی دیدم که وقتی میری تو سایت یه صفحه دیگه باز میشه.

یعنی ما ایرانی ها نمیتونیم این کا رو بکنیم. نیاز اصاصی به این کد دارم.

منتظر تماس....

با تشکر
این کار بر روی اعصاب تاثیر منفی داره
. در ضمن هر جای هم باشه چه لوکال چه ....
popup بلاکر می بنده .

Cyletech

Member
این هم درخواست شما:

PHP:
<script language="javascript" type="text/javascript">
newWindow = window.open("http://www.w3tech.wordpress.com","newWin","Width=800,height=550")
</script>

اما دوست عزیز،

این کار هم اشتباه هست و هم باعث میشه که کاربرتون و رتبه وب سایتتون رو از دست بدید! سعی کنید همیشه به کاربران پیشنهاد بدید. مثلا اون صفحه رو لینک کنید و بعد موضوعش رو بنویسی تا کاربرا ببینند و اگر خواستند کلیک می کنند یا در غیراینصورت خیر.

k2-4u

Well-Known Member
این هم درخواست شما:

PHP:
<script language="javascript" type="text/javascript">
newWindow = window.open("http://www.w3tech.wordpress.com","newWin","Width=800,height=550")
</script>

اما دوست عزیز،

این کار هم اشتباه هست و هم باعث میشه که کاربرتون و رتبه وب سایتتون رو از دست بدید! سعی کنید همیشه به کاربران پیشنهاد بدید. مثلا اون صفحه رو لینک کنید و بعد موضوعش رو بنویسی تا کاربرا ببینند و اگر خواستند کلیک می کنند یا در غیراینصورت خیر.

مشکل اینجاست که این آقا می خواد از popup بلاکر رد شه . این
کد رو بلاک می کنند مرورگرها

این کدی اینجا نوشته شده از نظر مرورگر ها popup هستش.ولی اگه دوست داری (و برای ما هم امکان پذیر باشه!)اسکریپتت رو بزار که یا درستش کنیم یا کلاً عوضش کنیم.
راستی اصلاً نگفتی که واسه چه کاری می خوای؟

k2-4u

Well-Known Member
برا من سواله که چرا کامنت بلاگفا بلاک نمیشه :-؟؟:-?

سیستم popup بلاکر ها به صورتی است
که اگر خود کاربر بر روی یک لینک کلیک کنه بعد . باز بشه صفحه
مشکل پیش نیاد .
ولی اگر کد باز شدن صفحه رو خوب ننویسی مطمئن باز گیر میده

Cyletech

Member
اصلا به هیچ وجه امکان نداره اگه از مرورگر پاپ آپ بلاک شده باشه، یک پاپ آپ باز بشه! حتما مرورگر گیر میده!!
من که میگم همون لینکش کن بره و خیال ما و خودتم راحت کن.

freelearn

Banned
چرا نمیشه

چرا نمی شه..؟

میشه بابا من خودم سایت هایی رو تو اینترنت می بینم حتی از فایرفاکس هم عبور می کنه و یه صفحه جدید باز می کنه.. برای تبلیغ

freelearn

Banned
شما همچین میگین انگار که تازه دارین با اینترنت آشنا میشین.

مثالی آشکار بگم که همه دیدن...

خوب شما بازی جدید تراوین رو دیدن.
تو این روز ها به هز سایت دانلود خارجی یا عربی میری یه هویی سایت این تراوین تو یه صفحه جدید باز میشه.

مطمئن هستم که همه این مورد رو دیدن.....

بازم هست.

k2-4u

Well-Known Member
شما همچین میگین انگار که تازه دارین با اینترنت آشنا میشین.

مثالی آشکار بگم که همه دیدن...

خوب شما بازی جدید تراوین رو دیدن.
تو این روز ها به هز سایت دانلود خارجی یا عربی میری یه هویی سایت این تراوین تو یه صفحه جدید باز میشه.

مطمئن هستم که همه این مورد رو دیدن.....

بازم هست.

خب قبول .
شما مثال بزن .
تا کدشو بکشیم بیرون

Cyletech

Member
قسمت کامنت که پاپ آپ نیست :D صفحاتی بلاک می شن که خودکار باز بشن که اسمشون pop-up هست. در ضمن منم اون جور سایت هایی که شما گفتید رو دیدم بیشتر در سایت های روسی البته. خودم هم نمی دونم چطوری بلاک رو رد می کنن.

freelearn

Banned
ولی من فکر کنم پیداش کردم از کجا این کار رو میکنند....

تو کد های HTML بالای صفحه 2 خط مربوط به حق کپی رایت و ... هست درسته:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">

من فکر کنم با دیتکاری این قسمت قابلیت اجرای جاوا و انواع کدهای جاورا رو فعال می کنند و محدودیت ها رو از بین می برند.

دقیق نمی دونم... ولی فکر کنم از اونجا باشه باور کنید....

Cyletech

Member
دوست عزیزم، اول اینکه این کپی رایت نیست! این نوع صفحه یا همون DOCTYPE رو مشخص می کنه. دوماً این قسمت اصلا به کد HTML شما ربطی نداره! همونطور که میبینید قبل از برچسب HTML قرار داده میشه.

بنظر من اونها یک فایل جاوا اسکریپت دارند و توش طوری پنجره هارو معین کردن که بعنوان pop-up نباشه. بنظر من دیگه جز این راهی نیست.

جدیدترین ارسال ها

بالا