کدوم شبکه اینترنت ادی اس الخوب میده در مشهد

YTERROR

Active Member
سلام آقایون من خیلی گیج شدم تویی بازار مشهد و در بین شرکتها دنبال یک اشتراک 6 ماه ادی اس ال خوب و اروزن و باحال می گردم شرکتهای گلدنت و پارس آنلاین و نمی دونم آسیا تک و نداگستر و ....... هستند که از همه بهتر تا این مرحله که من تحقیقات کردم گلدنت که برای 6 ماه اشتراک خودش ماهیانه 16 هزار تومان می گیره و برای این 6 ماه هم مودم بصورت امانی میده و از روی گفیته خودش پورت مستقل میده و ..... ولی هر کس اصلاعات دیگه ای داره بگه ممنون

iran1

New Member
به نظر من فقط اينترنت دريا

128 كيلو 29000 تومان
256 كيلو 50000 تومان

سرعت فوق العاده بالا قعطي خيلي خيلي كم

8593573

09155020257

YTERROR

Active Member
بابا بی خیال تایپیک قدیمی شده این اسمای که م یگینت چیه

تویی مشهد فقط 4 جا هستند که Adsl دارند که مال خودشونه بقیه زیر مجموعه اونا هستنید
1. گلد نت ( آسیا تک تهران )
2. آفتاب ( پارس آنلاین تهران )
3. ارتباط
4. نداگستر

تمام

sina_22

New Member
سلام دوست عزیز
من یه مدت از آفتاب اشتراک داشتم خیلی کیفیتش پایینه بر خلاف تبلیغاتش سرویسهاش کیفیت نداره اگه یه روز هم پول شارژت دیر بشه قطعت می کنه ...
آبمون با صبا نت توه یه جوب نمیره سرعتش تقریبآ خوبه اما محدودیت حجمی داره من فکر می کردم این محدودیت فقط برای
Download کردنه اما هر بار که یه صفحه رو مرور میکنید در واقع اطلاعات اونو بر روی کامپیوتر تون لود میکنید حالا فکر می کنید
چند روزه تموم میشه ؟ (حدودآ یه هفته )
شرکت گلدنتو من خودم شخصآ از سرویسهاش خیلی راضیم چون هم محدودیت نداره هم ضریب share یک به دو داره هم پشتیبانی توپی داره )

Mandana

Active Member
من از نداگستر 512 گرفتم، اما دیدم سرعتش در حد 128 ئه.کلن آدمهای کلاشی اند.8 -9 روز طول کشید آخرشم گفتن ایراد از خط خودتونه.رفتم قرارداد رو فسخ کردم.من گلدنت داشتم.دوباره میخوام برم از همون بگیرم.نسبت به بقیه بهتر ئه و مسخره بازیهاش هم کمتره.بعلاوه پشتیبانی اش 24 ساعته است که واسه نداگستر باید ازشون وقت قبلی بگیری!!!

shirini_forush

Well-Known Member
تو مشهد پارس آنلاین ندارید؟
فکر کنم خیلی توپ باشه!
یکی از خوبی های بزرگش اینه که پهنای باند نداره.

mahamm1d

Member
کسی نمیدونه چه پیش شماره هایی میتونن از adsl استفاده کنند ؟

h.khafan

Active Member
بابا بی خیال تایپیک قدیمی شده این اسمای که م یگینت چیه

تویی مشهد فقط 4 جا هستند که Adsl دارند که مال خودشونه بقیه زیر مجموعه اونا هستنید
1. گلد نت ( آسیا تک تهران )
2. آفتاب ( پارس آنلاین تهران )
3. ارتباط
4. نداگستر

تمام

تاپیک ماله 2005 ها

kambiz-g

Member
بهتون پيشنهاد مي كنم هر چي گرفتين بگيرين جز پارس آنلاين
چون فقط اسم در كرده
من از پارس آنلاين استفاده مي كنم (مجبورم)چون تو همدان جايه ديگه اي خدمات adsl نمي ده
اين چند روزه كه كانكت نبودم اينترتم قطع بود
اينقدر زنگ زدم تهران كه ديگه خسته شدم
اينطور كه من شنيدم مي گن صبا از هم بهتره

aghamir

Member
دوستان گرد و خاکی نشن !

من برای یکی از اقوام میخوام adsl بگیرم.
شرکتهای اصلی کدوما هستن ؟ شما از کدوم راضی هستین ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا