کدهای جادویی (یک) -- سایه عکس

سجاد جان من منظور خاصي نداشتم
خيلي ممنون از سايتي كه دادي
منتظرت هستم باز

Dargah

Member
سجاد جان واقعا عالی که چه عرض کنم محشر بودند دستت بی بلا رفیق

va2va2

Member
با تشکر از تمامی دوستان:oops:

کدی رو که امروز خدمتتون می زارم Javascript/php هست . یعنی برای استفاده از اون باید باید مفسر PHP داشته باشین . ( اگه می خواین تو Localhost تستش کنید می تونید از EasyPHP استفاده کنید )

بریم سراغ کد خودمون . از اینجا می تونید هم یه نمایی از اونو ببینید و هم دانلودش کنید . این سایت هم با همین کد قدرتمند شده ( درضمن این سایت منبع عالی برای سایت های طراحی شده با CSS هست )

آموزش در مجید آنلاین --- آموزش در مشهد تیم

چیر جالبیه ولی من بیسوادنتونستم با این ایترنت بی حالم download ش کنم خودت ی تستی بکن ببین میشه

sajjad_eb

Well-Known Member
چیر جالبیه ولی من بیسوادنتونستم با این ایترنت بی حالم download ش کنم خودت ی تستی بکن ببین میشه

اختیار دارین و شکسته نفسی می فرمایین .
راستش رو بخواین من متوجه منظورتون نشدم . چی رو تست کنم ؟ کد رو ؟ اگه منظورتون کد هست باید بگم که لینک demo رو گزاشتم .

sajjad_eb

Well-Known Member
جالب بود ولی جاوا از رده افتاده دیگه ...
:eek: پس آژاکس نیومده رفته دیگه ؟ نمی گم کل آژاکس رو با جاوا می نویسن اما بخش هماهنگی کدها و همچنین انیمیشن ها با جاواست
لطفا دقت کنید و ندونسته نگین :)

soheilweb

Active Member
نه منظورم کد هایی که شما نشون دادی دیگه کاربرد آنچنانی نداره !
مخلص شما .. سهیل.

sajjad_eb

Well-Known Member
جاوا از رده افتاده دیگه = کد هایی که شما نشون دادی دیگه کاربرد آنچنانی نداره :neutral: :neutral: ؟؟؟؟؟
درضمن بیشتر کد هایی که من دادم برای طراحیه آژاکس نوشته شدن :cry: . می گین نه ؟ از تو خوده سایت سازنده ببینید . :D

soheilweb جان باز اگه فکر می کنید کدها کاربرد آنچنانی نداره و از رده خارجه دیگه به بزرگی خودت ببخش . ما هنوز تو دوران آژاکس به سر مبریم . :wink: :)

soheilweb

Active Member
جاوا از رده افتاده دیگه = کد هایی که شما نشون دادی دیگه کاربرد آنچنانی نداره :neutral: :neutral: ؟؟؟؟؟
درضمن بیشتر کد هایی که من دادم برای طراحیه آژاکس نوشته شدن :cry: . می گین نه ؟ از تو خوده سایت سازنده ببینید . :D

soheilweb جان باز اگه فکر می کنید کدها کاربرد آنچنانی نداره و از رده خارجه دیگه به بزرگی خودت ببخش . ما هنوز تو دوران آژاکس به سر مبریم . :wink: :)

بخشیدم .. ولی دیگه تکرار نشه ها ... :mad:
:wink:

soheilweb

Active Member
حالا دوران بعد آژاکس چی هست که شما اونجایی ؟

ببین من شوخی میکنم ها ...
من میدونم که آژاکس یه سیستم برنامه نویسی (با زبان فارسی هم ریاد مچ نیست و ...)
اگه حرف های من به شما بر میخوره بگو ...
من همین جا اعلام میکنم که اگه حرف های من به کسی بر خورده من واقعا شرمتده ام .. منو ببخشید.

_______
داداش بزرگ میشی میفهمی من تو چه سیستمی ام. :D
داداش کوچولوی شوخ طبع شما .. سهیل. :wink:

sajjad_eb

Well-Known Member
ببین من شوخی میکنم ها ...
من میدونم که آژاکس یه سیستم برنامه نویسی (با زبان فارسی هم ریاد مچ نیست و ...)
اگه حرف های من به شما بر میخوره بگو ...
من همین جا اعلام میکنم که اگه حرف های من به کسی بر خورده من واقعا شرمتده ام .. منو ببخشید.

نه آقا شما شوخی کنی ما ناراحت نمی شیم . تا صبح پایتم هستیم . از این بد ترم با ما شوخی شده 1298374992387 برابرم بدتر . اما آدام باید بدونه طرفش باهاش شوخی داره یا نه ؟ :wink: :)
الان ما باهم دوست شدیم ینی ؟ :cry: :cry:

soheilweb

Active Member
خوب ما از اول هم با هم دوست بودیم.
الان با هم فامیل شدیم ! :d اونم چایی نخورده :-?
من مخلصم دوست گلم. :)

sajjad_eb

Well-Known Member
کدهای جادویی JavaScript ( هشت ) -- slideshow برای Background

چند وقت پیش یکی از دوستان سوالی پرسیده بود که چه شکلی می شه با زدن روی یه Button عکس Background رو عوض کرد . متاسفانه اون موقع من نتونستم جواب این سوال رو بدم . اما الان کدش رو پیدا کردم . ولی هر چی گشتم نتونستم اون پست ر پیدا کنم و جواب ایشون رو بدم . واسه همین اینجا می زارم . امیدوارم که ببینه :sad:
البته اینم تا یادم نرفته بگم که این به صورت Slideshow هست ولی با یک edit کوچیک می شه یه کاری کرد که با یه link کار کنه . :wink:

پیوست ها

• bgchange.zip
    7.3 کیلوبایت · بازدیدها: 104

جدیدترین ارسال ها

بالا