کدام یک از این نرم افزارها و نظر سنجی

morvari

Member
سلام. دوستان من این نرمافزارها را از اینترنت پیدا کردم. اکثرا برای طراحی ساختمان یا کابینت و اشپزخانه یا دکوراسیون یا فضای سبز و باغ هستند. اولا هر کدام از دوستان با هر کدام از این برنامه ها کار کردن توضیح بدند چجور برنامه ای هست؟ ایا یادگیری ان اسان هست؟ اموزشهایی برای ان پیدا میشود؟ مزیتهای ان نسبت به نر مافزارهای دیگر چیست؟ عیوب ان چیست؟با کدام کار کنیم زود تر به هدف میرسیم؟ کار با کدام راحتتر هست؟البته اگه دوستان برنامه های دیگری سراغ دارن معرفی کنن.
20-20-1 kitchen design
2-jb kitchen design
3-chif architect
4-ashampoo home designer
5-ashampoo kitchen catalog
6-auto kitchen pro
7-flow architect studio 3d
8- realtime land scaping architect
9-autodesk inventor pro
10-turbo floor plan 3d homeand
11-room on 3d-plannar
12-abvent arttlantis studio
13-avanquest architect 3d

fayyazjahani

New Member
معمولا به سوال ها پاسخ داده نمیشه .سرتو درد نیار . کلا نرم افزار هایه زیادی هستن که باهاشون طراحی میکنن ملت ولی من پیشنهادم اینه که تو سایت هایه فارسی اسم نرم افزار ها رو بنویسی ببینی کئوم اینا بیشتر داره در موردشون حرف زده میشه . شمام برو دنبال همون و دنبال چیزایه جدید نرو .
2 دلیل =

1-اینکه همه این نرم افزار ها برایه طراحیه آشپزخانه و محیط داخلی هست و معماریشون مهم کاربره که باید باهاشون کار کنه و بهترین نتیجه رو حاصل کنه نه خود نرم افزار .خیلیا با ضعیف ترین نرم افزار ها چیزهایی می آفرینند که بقیه افراد با قوی ترین نرم افزار ها نمیتوانند .
2- اینکه نرم افزار هایه معروف تر همیشه بیشترین اموزش رو براشون میتونی پیدا کنی و خیلی کارت راحت میشه وقتی با یه نرم افزار کار کنی و آموزشش رو نداشته باشی خیلی زمان میبره این اصلا خوب نیست . من خودم میخواستم برایه طراحی موردی خاص برم سراغ راینو البته راینو نرم افزار بسیار خوبیه و اگه بتونی با تی اسپلاینش کسی کار کنه خیلی خوبه ولی چون در مورد ما آموزش براش نبود بی خیال راینو شدم و همون در حد مقدماتی موندم عوضش رفتم سراغ تری دی مکس پر از اموزش بود که خیلی کمکم کرد .

جدیدترین ارسال ها

بالا