کتاب خوب تکنیک های ویژه نیاز دارم :خواهش میکنم زود جواب دهید: لطفا

timeir

Member
سلام
حالتون خوبه
یک راهنمائی میخواستم که خواهش میکنم یک راهنمائی خوبی من را بکنید
من میخواهم تمام تکنیک ها و ریزکاریهای و درست کردن جلوه های ویژه را در فتوشاپ را یاد بگیرم
من چند تا عکس را زمینه کردم که میخواهم عکس های شبیه این عکس ها را بتونم طراحی کنیم
حالا از همه دوستان این راهنمائی را میخواهم که یک کتاب یا سی دی آموزش خوب به من معرفی کنید که
تمام تکنیک های و درست کردن جلوه ها را یاد داده باشد که بتونم عکسهای مثل عکس های زیر طراحی کنم
البته یک سری کتاب است ولی بدرد نمی خوره از شما گرافیست های خوب میخواهم که کتاب خوبی به من معرفی کنید
من منتظرم
با تشکر وسپاس

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    7.4 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • 7.jpg
    7.jpg
    4.7 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • 5.jpg
    5.jpg
    6.3 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • 3.jpg
    3.jpg
    4.6 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • 4.jpg
    4.jpg
    5.3 کیلوبایت · بازدیدها: 8

Parham

Well-Known Member
این کارها زمانی‌ میسر می‌شه که شما بدونی‌ از چه ابزاری چگونه و در کجا باید استفاده کنی‌ و اون هم مستلزم تمرین و آموزش صحیح هستش ، من خودم به شخصه کتاب Adobe Photoshop 7.1 نوشته مسعود شباهنگ را بهت معرفی‌ می‌کنم که با زبانی‌ کامل و با تمامی‌ نکات و بهترین آموزش میتونی‌ از اون استفاده کنی‌ ... وقتی‌ که نحوه استفاده هر ابزار را به طور کامل یاد گرفتی‌ میتونی‌ با سلیقه خودت طرح هایی‌ بهتر از اینها ایجاد کنی‌ ...

hamid ir

Well-Known Member
البته فقط به یه کتاب اکتفا نکن از کتابها و همچنین سایتهای مختلف استفاده کن

timeir

Member
سلام
از شما دوستان بخاطر راهنمائی هایتون ممنونم
آیا فتوشاپ 7 با قوتوشاپ 7.1 فرق دارد ؟
چون میخواهم بتونم عکسهای زیبائی درست کنم مثل نمونه هائی که دادم
ببخشید من علاقه خوبی هم به کل فتوشاپ دارم می خواهم بدونم چند وقته میتونم خوب یاد بگیرم
و فتوشاپ بهتره یا کورل چون بعضی ها میگن کورل بهتره و جاهای که طراحی می کنند با کورل بیشتر کار می کنند
نظر شما دوستان را می خواهم
با تشکر

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
سلام

دوست عزیز فتوشاپ 7.1 وجود نداره

ورژن های فتوشاپ : 1 - 2 - 3 - 4 -5.5 - 6 - 7 - Cs2 - Cs

درباره نرم افزار کرل هم این دو تا برنامه اگر چه جفتشون واسه طراحی ولی تقریبا خیلی چیزاشون با هم فرق داره :

1- کرل یه نرم افزار طراحی تحت وکتور هست ولی فتوشاپ بر اساس پیکسل عمل می کنه

2- از کرل بیشتر واسه طراحی های آرم - لوگو - صفحه آرائی و مثل اینا استفاده میشه ولی از فتوشاپ واسه کار بر روی عکس و ایجاد افکت و ...

3- چون کرل بر اساس وکتور هست طرحهایی که تو این نرم افزار طراحی شده رو می شه به هر اندازه بدون افت کیفیت تغییر اندازه داد ولی فتوشاپ چون بر اساس پیکسله نمی شه طراحها رو از یه اندازه خاصی بزرگتر کرد چون با افت کیفیت همراهه

البته تفاوتای زیادی با هم دارن ولی مهمترینش همینا بودن

Parham

Well-Known Member
اتفقا اینجارو اشتباه کردی سارا خانم ... نسخه 7.0.1 هم هستش که یک نسخه به روز کننده هستش که بعضی‌ از مشکلات نسخه 7 را تصحیح می‌کنه ...
آیا فتوشاپ 7 با قوتوشاپ 7.1 فرق دارد ؟
چون میخواهم بتونم عکسهای زیبائی درست کنم مثل نمونه هائی که دادم
ببخشید من علاقه خوبی هم به کل فتوشاپ دارم می خواهم بدونم چند وقته میتونم خوب یاد بگیرم
در موردسوالت باید بگم کتابی‌ که من معرفی‌ کردم در مورد تمام نکته های این برنامه هستش و ربطی‌ به اینکه نسخه جدید چی‌ کار ها می‌کنه نداره اصول را به شما آموزش میده ... امیدوارم که این را تهیه کنی‌ و استفاده کنی‌ ...

و فتوشاپ بهتره یا کورل چون بعضی ها میگن کورل بهتره و جاهای که طراحی می کنند با کورل بیشتر کار می کنند
هرکدام در جای خود خوب هستش میتونی‌ از فتوشاپ شروع کنی‌ و بعد کرل ... از همون نویسنده و انتشارات سر چشمه کتاب دیگه هم هستش به اسم کرل 12 که میتونی‌ بگیری و این برنامه را به طور کامل یاد بگیری

FashisT

Active Member
همونطور که پرهام هر چیزی رو از پایه شروع کنی موفقتری ..
البته قول میدم با پشتکار خوب یک هفته ای همچین کارهایی رو شایدم بهتر بزنی...
چون اینها اکثر selecting و border هستند و در عرض یک ماه تو یه چیزی فراتر از اینها درست میکنی
هوش+تمرین+علاقه+تحقیق+=؟!
فعلا

hamid ir

Well-Known Member
FashisT گفت:
هوش+تمرین+علاقه+تحقیق+=؟!
فعلا
البته به نظر من علاقه شرط اوله . اگه علاقه داشته باشی زود تر از اونچه ک فکرشو بکنی به خواسته هات میرسی

Ghamnevis

Well-Known Member
دنبال سري Ebook هاي Killer Tips بگرديد...

مطمئنا اون موقعست که ميتونيد بفهميد فوتوشاپ چه دنياي پر رمز و رازي هستش :)

جدیدترین ارسال ها

بالا