کاور و لیبل سی دی

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام این کاور و لیبل رو هم برای همایش تجارت الکترونیک زدم

25ial8i.jpg

2bnzo7.jpg

چطورن؟

KITS

New Member
عالی هستن
در ضمن دوست عزیز من فروشگاه اینترنتی دارم میخوام واسه قاب سی دی و روی خود سی دی ها یه کاور درست کنم البته منظورم اینه که کسی برام طراحی کنه- موضوع محصولات هم درمورد الکترونیک (مدارات ، قطعات و نرم افزار های الکترونیک) هستش.
شما میتونید یک کاور برام تهیه کنید ترجیحا رنگ آن روشن باشه اما اگر هم تیره شده مشکلی نیست و در اخر
هزینه ؟

[SOBHAN]

Active Member
سلام عليكم
سلام آقا مهدي ...
انصافا كار هاي قشنگي شدن .. خسته نباشي ...
ببينم اندازه دقيق رو از نرم افزاري مثل NERO ميشه در آورد اما چجوري ميشه داخل فتوشاپ آوردش؟
يه سوال ديگه هم دارم :
اون دايره سمت راستي ها روي سي دي چجوري درست كرديد؟

موفق باشيد
محمد حسين

mehdinasiri

پارس لند گروپ
عالی هستن
در ضمن دوست عزیز من فروشگاه اینترنتی دارم میخوام واسه قاب سی دی و روی خود سی دی ها یه کاور درست کنم البته منظورم اینه که کسی برام طراحی کنه- موضوع محصولات هم درمورد الکترونیک (مدارات ، قطعات و نرم افزار های الکترونیک) هستش.
شما میتونید یک کاور برام تهیه کنید ترجیحا رنگ آن روشن باشه اما اگر هم تیره شده مشکلی نیست و در اخر
هزینه ؟

سلام.مرسی از محبتت.ممنون.من در خدمت هستم.ایمیل بزنید جزئیات رو بررسی کنیم.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام عليكم
سلام آقا مهدي ...
انصافا كار هاي قشنگي شدن .. خسته نباشي ...
ببينم اندازه دقيق رو از نرم افزاري مثل NERO ميشه در آورد اما چجوري ميشه داخل فتوشاپ آوردش؟
يه سوال ديگه هم دارم :
اون دايره سمت راستي ها روي سي دي چجوري درست كرديد؟

موفق باشيد
محمد حسين

سلام.ارادتمندم.مرسی لطف داری.اندازه دقیق که 12.5 در 12.5 هست.با فوتوشاپ هست همش.
دایره ها رو هم کشیدم استروک دادم و اضافات رو پاک کردم.
خوشحالم که خوشتون اومد

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کارای خوبی شدن.

البته تنها ایراد کومچولویی که داره مربوط میشه به اون عبارت (مجموعه مقالات) روی کاور که جای خوبی نداره.

ولی همون عبارت روی لیبل خیلی خوب قرار گرفته. اگر بتونی جای مناسب تری روی کاور براش پیدا کنی یا همونی شکلی که روی لیبل هم نوشتی اونجا مینوشتی خیلی بهتر بود.

بقیه کار خیلی خوب شده.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
کارای خوبی شدن.

البته تنها ایراد کومچولویی که داره مربوط میشه به اون عبارت (مجموعه مقالات) روی کاور که جای خوبی نداره.

ولی همون عبارت روی لیبل خیلی خوب قرار گرفته. اگر بتونی جای مناسب تری روی کاور براش پیدا کنی یا همونی شکلی که روی لیبل هم نوشتی اونجا مینوشتی خیلی بهتر بود.

بقیه کار خیلی خوب شده.

سلام.مرسی از لطفت دوست من.باهات موافقم میشد جابجاش کرد.
از نقدهایی که میکنی خیلی خوشم میاد.قلم شیوایی داری.

bahadorkhan

Member
سلام
دوست عزيز خيلي قشنگ شده مثه بقيه كارات خيلي جالبه
فقط بنظرم آدرس سايت كه پايينه كاور نوشتي رو با فونت كوچيكتر مي نوشتي و در ضمن داخلي كادر بالايي قرار ميداديش بهتر ميشد
در كل كاراي قشنگي شدن مرسي:cool:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام
دوست عزيز خيلي قشنگ شده مثه بقيه كارات خيلي جالبه
فقط بنظرم آدرس سايت كه پايينه كاور نوشتي رو با فونت كوچيكتر مي نوشتي و در ضمن داخلي كادر بالايي قرار ميداديش بهتر ميشد
در كل كاراي قشنگي شدن مرسي:cool:

سلام.مرسی از محبتت.هدف از جدا کردن آدرس سایت زوم کردن روی اون آدرس بوده .بهر صورت در یک کار 12 سانتی خیلی آدم باید احتیات کنه.بازم مرسی

ghafeleh

Member
کارتون خیلی عالی بود ولی بنظ من یه مقدار کاور سی دی شلوغ شده ...

hajhosssein

Member
خیلی با رنگش حال نمی کنم
و اون متن زیر وزارت بازرگانی خوشخط نوشته نشده

موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا