کامپیوتر و مونیتور روشن میشه ولی صفحه سیاه میمونه

Navidms

New Member
سلام
اگه بتونید راهنماییم کنید که حداقل علت این مشکل من از چیه یعنی از کیس هستش یا از مونیتورم و نرم افزاری یا سخت افزاری ممنون میشم اگه راه حلشم دونستید که چه بهتر و خیلی ممنون.
مشکلم دقیقاً اینه:
کامپیوترمو روشن که می کنم همون لحظه ی اول مادربردم که asus آرمشو نشون میده و بعد اون درجا صفحه سیاه میشه اما کامپیوترم داره کار می کنه و حتی صدای بالا اومدن ویندوزم رو هم میشنوم ولی صفحه کاملاً سیاه باقی میمونه و حتی در همین حال من با دکمه ی پاور مونیتورم فقط مونیتورمو خاموش روشن می کنم باز یه لحظه صفحه ی دسکتاپم رو نشون میده و دوباره درجا صفحه کاملاً سیاه میمونه و جهت اینکه ببینم کامپیوترم درست کار می کنه مثلاً با موس (در حالی که صفحه سیاه بود حفظی اومدم رو منوی استارت کلیک کردم) بعد مونیتورو دوباره خاموش روشن کردم تو اون یه لحظه ای که نشون داد دیدم که منوی استارت رو هم باز کرده اما باز درجا صفحه کاملاً سیاه شد.
و جالب تر اینجاست که این اتفاق دیروز بعد از ظهر افتاد و حالا امروز کامپیوترم روشن شده و درست داره کار میکنه که من اینجا این پست رو گذاشتم اما اگه دوباره خاموش شه معلوم نیست که باز اون مشکل رو داره یا نه !!
مونیتورم ال سی دی LG هستش و حدود 6 سال هستش که خریدمش اما کیسمو تازه 6 ماه هستش که خریدم و مشخصاتش اینه:
رم 4
گرافیک 2(nvidia)
CPU core I 3
hard 1gig

ویندوزم هم سون هستش.
خیلی ممنون پیشاپیش از راهنماییتون

vosoq

Member
سلام
این گونه مشکلات چیزی نیست که زیاد اتفاق افتاده باشه ،و راه حل مشخصی داشته باشه بهترین راه اینه که خودتان تجربه کسب کنید.
یه پیشنهاد:
اگه دوباره خراب شد در همون لحظه که خراب هست یه مانیتور دیگه بهش وصل کن اگه درست شد فبها (پس مشکل از مانیتوره) وگرنه 120 درصد از کارت گرافیک میشه.

azinkanaf

Member
برای منم این مشکل پیش اومده بود
مشکلتون به دو چیز بستگی داره

1- اینکه کارت گرافیکتون عیب پیدا کرده
2- پاورتون دچار مشکل شده و به مانیتورتون برق نمی رسونه

به احتمال زیاد یکی از این دو مشکل رو دارید

جدیدترین ارسال ها

بالا