کامپيوترم همش ريستارت ميشه

ali_r29

New Member
کامپيوتر من همش restart ميشه يعنی تا صفحه welcome مياد بد يهو restart ميشه هر کاری ميتونستم
کردم از f8 استفاده کردم،ولی هر آپشنی رو ميزنم تا صفحه ولکمه مياد بد رستارت ميشه،واسم فقط
مهمه عکس های که تو دريوم دارم،ايراد اينه که من فقط يه drive داشتم،،راستی اينو هم بگم از cd
خوده windows استفاده کردم که واسم رپير کنه ولی بازم هم همون شد چيکار بايد بکنم.
يه جا ديدم با cd windows يه کارای کرد کامپيوتر درست شد ولی نفهميدم چيکار کرد البته واسه اون کامپيوتر يه صفحه ابی ميامد system fail ميداد ،ميخواستم
ببينم کسی هست راهنماييم کنه؟؟؟؟؟

navidba

Well-Known Member
احتمالا از توی رجیستری مشکل پیدا کرده ..دوباره گرفته کل رجیستری اون سی دی رو ریخته توی کامپیوترت...

shayanboy

Active Member
کامپيوتر من همش restart ميشه يعنی تا صفحه welcome مياد بد يهو restart ميشه هر کاری ميتونستم
کردم از f8 استفاده کردم،ولی هر آپشنی رو ميزنم تا صفحه ولکمه مياد بد رستارت ميشه،واسم فقط
مهمه عکس های که تو دريوم دارم،ايراد اينه که من فقط يه drive داشتم،،راستی اينو هم بگم از cd
خوده windows استفاده کردم که واسم رپير کنه ولی بازم هم همون شد چيکار بايد بکنم.
يه جا ديدم با cd windows يه کارای کرد کامپيوتر درست شد ولی نفهميدم چيکار کرد البته واسه اون کامپيوتر يه صفحه ابی ميامد system fail ميداد ،ميخواستم
ببينم کسی هست راهنماييم کنه؟؟؟؟؟

دوست عزیز
من هم همین مشکل رو داشتم
اما ویندوزم بالا میومد . اما وقتی باهاش کار می کردم . بعد چند مدتی ریست می کرد.
می تونه از هارد باشه . که ماله من از هادرد بود
می تونه یکی از فن های پی سی باشه
می تونه ویروس هم باشه

shayanboy

Active Member
1- یک بار ویندوزت رو عوض کن
2- حتما با آنتی ویروس سیستم رو چک کن . ببیین ویروسی نباشه
3- اگر باز هم دچار همچین مشکلی بودی . حتما سیستمت رو ببر نشون بده . تا درست بشه
موفق باشی

ali_r29

New Member
يعنی راهی نيست قبل از اينکه win عوض کنم وارده windows شم ميخوام عکس ها رو از دست ندم ممنون

SEPINAZ

Active Member
به احتمال زياد مشكل سخت افزاريه دوستم!
يا از فن ئه يا پاور... احتمال داره مال هارد هم باشه اما كم!
قبل از اينكه ويندوزتو عوض كني از سالم بودن اينا مطمئن شو...

يكبار به محض اينكه صفحه ي Welcome مياد كليد CTRL+5 يا CTRL+SHIFT+5 رو بزن اونطور كه يادمه يه پيغامي ميده بعد وارد ويندوز ميشه! البه اگه شانس بياري اون موقع ريست نكنه خوبه!

در كل فك كنم بايد بيخيال عكسا بشي !

جدیدترین ارسال ها

بالا