کافه کافکا

FashisT

Active Member
cardkafka.jpg

یه نظری میدید؟
این کار در قطع کارت ویزیت طراحی شده!
اینم والپیپرش::)

یه نظری هم به طراحی سایت بدید!
http://kafkacafe.com
فعلا

NaviD.R.R

Member
فقط میتونم بگم عالیه ..........موفق باشی.
راستی شهرام جان یه سایت خوب که نمونه پوستر های گرافیکی توش باشه میخوام.

YTERROR

Active Member
قشنگ شده ولی وب سایت که هنوز در حال ساخته

فقط این کارت ویزیت جایی گردنش زیاد خوب نشده یکم مصنوعی اگه یکم روش کار کنی بی نقس میشه و رنگ پشتشم به نظر من روی چاپ در ابعاد یک کارت ویزیت زیاد جالب در نمیاد البته سلیقه ها فرق دارند

hamid ir

Well-Known Member
شهرام کارت واقعاً عالیه
در مورد طرح سایت که نظرمو گفته بودم در مورد کارت هم که خیلی خوبه --> عالیه:wink:
وقتی طرحاتو دیدم یاد فیلمها و بازیهای مافیایی افتادم :) :cool:

mostafa_az

Well-Known Member
تو با این عقابه یا کلاغه قراردادی چیزی داری هر جا میری از بال اون استفاده میکنی ؟
راستی تو کافی شاپتون سوپ جو با فرنی داغ هم راه انداختین یا نه ؟ :lol: :D

مخلصیم
مصطفی

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خوش به حال اون مگسه !!!!! همه انگار خیلی دوسش دارن چون خیلیا جدیدا تو کاراشون استفاده می کنن !!

شهرام جان کار خشنگی شده فقط اون مگسه یکم کار رو تکراری کرده البته اگه من بودم برش نمی داشتم چون خیلی خوشگل شده :d حتی اگه به قیمت تگراری شدن کار باشه

البته ببخشیدا می پرسم ولی اینجا کافی شاپه ؟ (بهم نخندینا! خوب نمی دونم !) اگه آره پس محیط این کافه (دکوراسیون داخلیش) چجوری؟ کلاسیک یا سنتی یا مدرن؟ چون به نظر من اگه کارت ویزیتای محیطایی مثل کافی شاپ یا سفره خونه و مثل اینا با محیط داخلیشون همخونی داشته باشن فوق العاده میشه البته نظر شخصی بود.

hamid ir

Well-Known Member
شهرام یه نموره از محیط کافتون بگو که دارم هلاک میشم همش فکر میکنم شبیه این کافه قدیمیا با آهنگای خوشگل و آروم ....... با دود سیگار که فضای کافه رو پر کرده با یه نوشیدنی مشتی (ترجیحاً الکل داشته باشهlol) واییییییی اگه همونطوری باشه که فکرشو میکردم ........ چون همچین محیطی نیست یا اگرم باشه خیلی کمه و من نمیدونم

فق نگو که میزو صندلیاش رنگیه ( رنگای شاد) چون حالم گرفته میشه!!

ToFaN

Well-Known Member
ای ول جالب شده شهی
به نظر من البته این نظر شخصیه بکگراند یه خورده تو مایه های قهوه ای بره باحال تر میشه
اون سیگاره جذابش کرده
ببین ماله خودته دیگه نه این کافی شاپه؟؟
اومدین تهران دیگه پول مول یوختی ها

FashisT

Active Member
شهرام جان کار خشنگی شده فقط اون مگسه یکم کار رو تکراری کرده البته اگه من بودم برش نمی داشتم چون خیلی خوشگل شده :d حتی اگه به قیمت تگراری شدن کار باشه
اون مگس هیچ ربطی به مد شدن نداره برداشتی ار :مسخ: کافکا هست که نزدیک ترین موجودی که تو ذهنم بود همین مگس بود! البته اونم به خاطر همون تکراری بودنش که گفتی فقط تو والپیپر استفاده کردم!
البته نظر شخصی بود.
نظره منم همینه و به نظر منم تا حدی نزدیکه به لوکیشن!

فق نگو که میزو صندلیاش رنگیه ( رنگای شاد) چون حالم گرفته میشه!!
65.gif

دقیقا همونی هست که فکر میکنی!
فعلا

S.H.R.M.K

Well-Known Member
نمردیمو محل ما هم کافه دار شد...

من روزی 10 بار این بهار رو میرم بالا و میام پایین ولی هنوز پاساژ مرجانو نمیدونم کجاشه.

ولی طرح توپی شده شهرام

GFX Master

شهرام اون جای فنجونه که روی کارت انداختی براشه دیگه؟

اگه براشه میشه خواهش کنم اینجا آپ کنی تا همه استفاده کنن من که خیلی دنبالش گشتم منتها پیداش نکردم

hamid ir

Well-Known Member
sara_is_nice_girl گفت:

اگه براشه میشه خواهش کنم اینجا آپ کنی تا همه استفاده کنن من که خیلی دنبالش گشتم منتها پیداش نکردم
سارا شاید براش باشه ولی اگه وقت بزاری میتونی خودت درست کنی

hamid ir

Well-Known Member
راستی شهرام اون نوشته هایی که بالای اون مغز هست چیه ؟ من نمیفهمم...من نفهمم( آخریو به روم نیارید)
راستی یادم رفت بابت کافه بهت تبریک بگم ... شیرینی یادت نره.. یه 20 گیگ از اون هاستت بدی کافیه ... جوجه کفافم بدی کافیه

راستی تو خودت چی وقتایی اونجایی؟

mostafa_az

Well-Known Member
حال کردی شهرام چی بازار داغی برات کردم ؟ حالا حال میده تاپیکت رو قفل کنم :lol:

راستی یادم رفت بگم شهرام علاوه بر اون کلاغه که باهاش قرارداد داره با مگسه هم قرار داد داره .
به کلمه شاپ هم بدهکاره . هر جا میره باید آخرش یه شاپ داشته باشه .

مخلصیم
مصطفی

GFX Master

بچه ها جدی جدی این کافی شاپه ماله خود شهرام ایناس؟

آقا شهرام مبارکههههه شیرینی مارم یادت نره

آدرس هم که هست یادم باشه پنجشنبه ها با بچه ها چترامونو باز کنیم اونجا :d

حمید جان اونم حرفیه که خود آدم درست کنه ولی می خواستم ببینم چنین براشی هستش؟ آخه هر کی اینو استفاده می کنه تقریباً شبیه بقیه کاراس یعنی همیشه تقریبا به همین قشنگیه من که خیلی دوسش دارم می خواستم ببینم اگه براش نیست خوم براشش و درست کنم

adame_haji

Member
آخ جوون
شهرام تبریک میگم
از این به بعد که دو سال یه بار از دهات میام شهر پس از خرید خوش دارم که بیام و از کافی نت شما یَک نوشابا بخرم :d
ایول شهرام

FashisT

Active Member
آره برات اپ میکنم میزارم.. Coffee Brush
اتفاقا لحظات پایانی کارم بود یکهو چشمم خورد به این براش که جدیدا دانلود کرده بودم ..
راستی شهرام اون نوشته هایی که بالای اون مغز هست چیه ؟ من نمیفهمم...من نفهمم( آخریو به روم نیارید)
من هیچ کاری از خودم نیست انقدر نفهمم فقط الهام میگرم از کارای باقی...اینم سودربرگ یه فیلم داره با نام کافکا آخرش میره روی تلسکوپ که مغز روش نمایش داده میشه ...این مغزه هم برداشتی از اون سکانس هست به خاطر مشغله فکری که نوشته های کافکا رو خواننده میزاره!
65.gif
24.gif

این براش هست میخوای بزارم! Anatomy Brush

..............
هر کی ندونه این تاپیک رو ببینه فکر میکنه ما دکون زدیم اینجا داریم کاسبی میکنیم...
در هر صورت فقط میتونم بگم منم خوشحال میشم دوستان رو از نزدیک رسد کنیم و یه قهوه ای در کنار هم بنوشیم
181.gif

فعلا
13.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا