بی بی کد کار کارتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

m.n1362

Member
حرفی نیست.... فقط farookh جان مگن کارا کارتونیی دوستان واقعا کارای من افتضاحه ;که مدیر انجمن لطف دارن اینم اخرین پستمه یا علی by

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    248.6 کیلوبایت · بازدیدها: 87

::reza::

کاربر VIP
سلام دوست عزیز:rose:
کارت خیلی قشنگه ولی خوب هر کار قشنگی هم یه ایراداتی داره گرچه این قشنگی نسبت به دید کسانی چون من نسبی میتونه باشه . چون نظراتی که مثلا من میدم نسبت به سلیقه و علایق خودم هستش. پس هیچ ارتباطی به بدی یا خوبی کار شما نداره .
اشخاصی چون آقا فرخ که جزء اساتید این سایت هستند مطمئنا با استفاده از تجربیات و اطلاعات حرفه ای خودشون و مسلما از دیدگاه فنی نظر میدند.
پس اگه کار رو برای نظر خواهی اینجا میزارید بایستی منتظر هر حرف و نظری باشید.

شما باید از نظرات و پیشنهادات و حتی انتقادات تمامی دوستان استفاده کرده و از اون به عنوان یه محور قدرتمند در پیشرفتتون استفاده کنید.
امیدوارم کارهای واقعا زیبا و شیک از شما شاهد باشیم.:paint::rose:

Borhan72

خسته‌ی خسته...
كار خوبی شده، ولی يه كم رنگ آميزی آبجكتا، غير طبيعی شدن...
يه كم Displace هم اگه روی سنگ ها و بلوك های كفش اضافه ميكردی بهتر ميشد...

در ضمن، من نميدونم مشكل شما با فرخ چيه؟؟؟ ولی هر چی هست بايد بگم كه ايشون خيييييييلی سطحشون بالاتره و شما نبايد كار خودتون رو با ايشون مقايسه كنی...

:cool:

m.n1362

Member
خوبی اینجا اینه که دوستای خوبی پیدا میکنی ولی نقد درستی رو کارا نمیشه.یکیش خود من که خوب قوانینو رعایت نمیکنم از همم عذر میخوهم.اینجا از پیشرفت خبری نیست واسه همین یه مدت نباشم بهتره....ولی به امید اون روزی که این سایت بارش بیشتر باشه

*farshid*

کاربر VIP
شما تا حالا کار کسی رو نقد کردین که انتظار نقد دارین ؟
نمیدونم این غرور بی جا برای چیه

از لحن تاپیکت اصلا خوشم نیومد
کار کارتونی؟
یعنی چی؟
یه نفر کارتو نقد کرده گفته کارت کارتونیه... به همین میگن نقد
چرا بهت برمیخوره ؟

Mandana

Active Member
به نظرم اینکه آدم کارهاش رو بذاره فقط باسه اینکه بهبه چهچه بشنوه کار اشتباهی هست.
منظور فرخ هم مطمئنن این بوده که کار فلت هست.اما چیزی از ارزش زحمتی که روی کار کشیده شده کم نمی کنه.فقط مطمئنن می تونه بهتر باشه
کاره همه می تونه بهتر ازین هم باشه.و به نظرم یک نقد رک و واضح بهتر از صد تا تعریف و مجید می تونه به ادمیزاد در پیشرفت کمک کنه

شیشه هاش خعلی قشگ شده دوس داشتم( اینم بگم از رندر سر رشته ندارم..نظرم کارشناسانه نیست اصولن ^.-)
اما نرده ها تکستچر نداره یا زیادی تمیزه..میشد بهتر باشه
موفق بباشی دوست عزیز:rose:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
حرفی نیست.... فقط farookh جان مگن کارا کارتونیی دوستان واقعا کارای من افتضاحه ;که مدیر انجمن لطف دارن اینم اخرین پستمه یا علی by
دوست عزیز اگه کارتون رو اینجا میزارید برا نظر دادن بچه ها باید اولا لحن تاپیک رو به جاهای دیگه نکشونید و درضمن به کسی توهینی نکنید
اگه نظر میخوایید باید جنبه انتقاد و هر حرف دیگه ایرو داشته باشید
اینکه این انجمن رو به چالش کشیدید که خیلی ضعیفه به نظرم کار اشتباهی کردید و این نشون میده اطلاعات دقیقی از این انجمن ندارید
مجید آنلاین اون زمانی که شروع به کار کرد خیلی از سایت هایی که تازه به عرصه اومدن وجود خارجی نداشتن پس لطفا از این حرف ها نرنید خیلی از کسانی که تو این سایت هستند و خود من پیشرفتمو مدیون نظرات و انتقادات تک تک افراد سایت هستم.
و اما در مورد شما از اولین پست قوانین رو رعایت نکردین به مدیر اطلاع دادم و ایشون ازتون حمایت کردن به این عنوان که تازه به انجمن اومدین و نا آشنا هستین
یه نگاه به پست هاتون بندارین
کار کارتونی؟؟؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
رندر پمپ بنزین در 8 دقیقه؟؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ مگه زمان رو رندر کردین؟!
و .....
و یه چیزای دیگه اولا اگه فکر میکنین اینجا انجمن ضعیفی هست چرا اومدی توش عضو شدی؟!ثانیا حالا که داری میری مگه کسی جلوی شما رو گرفته یا دعوت نامه فرستاده براتون که حالا پسش میدین؟!
شما اگه زمانی تونستی به پای مدیر گالریfarookh بررسی بیا ایشونو نقد کن نه حالا
دوست عزیز شما که کاراتونو خیلی بالا می بینی و غیر قابل انتقاد بهتره بری تو انجمن evermotion عضو بشی اونجا کاراتونو بزاری
از مدیران و سایر بچه ها به خاطر لحن تندم عذرخواهی میکنم وبه این اعتقاد دارم باید حرف رو رک زد
و با افرادی مثل شما که احترامی به دیگران قائل نیستند باید اینجوری برخورد کرد
اون از برخورد و پست مدیر یه سایت و این هم از پست شما که ...:sad:
موفق باشید

آخرین ویرایش:

Farrokh

Active Member
سلام
کارتونو دوست داشتم

باور کنید من تا حالا به هیچ کاری تو عمرم نگفتم کاتونی !!!
شاید گفتم کارتون به معنی کارتان یا همون کار شما یا اثر شما

هر چی هم قسم و آیه می خورم من نگفتم کارت کارتونیه قبول نمی کنی

بهر حال این کار ئه شما رو دوست داشتم
یکم نرده ها به نظرم پروفیل بالاشون باید ضخیم تر باشه و یکم چمن بهتر باشه

امیدوارم که این تصور رو ادامه ندی که من باهات مشکل شخصی دارم و این جور چیز ها
موفق باشی

Farrokh

Active Member
این نکته رو هم اضافه کنم که نیازی نمی بینم در مقابل حرف های شما از انجمن دفاعی بکنم . مشک آن است که خود ببوید :wink:

فقط اینو بدون که این فضا به حدی باعث پیشرفت بنده ی حقیر شده که علیرغم درخواست کاربران و مدیران سایت های رقیب اصلا دلم نمی خواد اینجا رو ترک کنم
تنها فورومی که توش فعالیت می کنم مجید آنلاین هست و اون هم به خاطر وجود کاربرانی هست که به جای تعریف از کارهام اونو نقد می کنند و ایرادایی که حتی خودم هم ندیدم ازش بیرون می کشن
خودمو مدیون شون می دونم

ای کاش قوانین اینجا رو رعایت می کردی
این قوانین برای سود رساندن به من و به تو تبیین شده

بند 2 _ در صورتی که کار خود را در بخش گالری قرار می دهید این به این معناست که خواهان دریافت نقد های کاربران مختلف در مورد کار خود هستید ، پس اگر دوست ندارید ایرادی از کار شما گرفته بشود از به نمایش در آوردن آن در انجمن خود داری کنید .​
بند 3 _کاربرانی که کارهای خود را در انجمن قرار می دهند شایسته ی دانستن نظرات شما و ایراد های کار خود هستند تا بتوانند سطح کیفیت کاری خود را بالا ببرند ، پس سعی کنید موارد زیر را در پست های خود داشته باشید :​

تشکر کوتاه​

نکات مثبت کار​

ایراد های کار​

راه های پیشنهادی برای برطرف کردن ایراد ها​
شما می تونی کارهای دیگران رو نقد کنی و همون طور که ایراد های کارتو بهت گوشزد می کنند ایراد های دیگران رو هم بهشون گوشزد کنی

در کل توصیه می کنم یک مقدار با خونسردی بیشتری رفتار کنید و از حاشیه سازی در انجمن به شدت پرهیز کنید
مشکل شما این انجمن و آن انجمن نیست . مشکل شما تند مزاجی و پیش داوری خودتون هست

سعی کنید حساب شده تر رفتار کنید
موفق باشید

@pooy

Member
با سلام به همه اساتید
من به شخصه کارهایه ضعیفمو صرفا برای نقد اینجا میزارم که ایراداشو متوجه بشم و سعی در رفع اونا داشته باشم
تعریف و تمجید هرگز باعث پیشرفت نخواهد شد!
متاسفانه اکثر ما ایرانیها ( مخصوصا خودم) جنبه نقد نداریم و از تعریفه دیگران لذت میبریم
بارها برام پیش اومده که کاری رو اینجا گذاشتم که پر از اشکال و نقص بوده اما افرادی ازش تعریف کردن و به به و چه چه کردن که خدا شاهده باعثه ناراحتیم شده!
همه ماها باید به هم کمک کنیم که به سطح بالاتری برسیم و منتقدایه کارامونو دوستایه عزیزمون بدونیم که به پیشرفتمون علاقه مندن!
موفق تر باشید
یا حق
:rose:

vpic

Well-Known Member
به والله بار اول که کارمو گزاشتن یه سری از دوستان گفتن عجب خوبه خیلی قشنگه گفتم تموم شد شدم استاد وی ری بعد یه هفته دونستم که خیلی عقبم این شد این بار کارامو میزارم میگم اول انتقاد اونم کوبنده بعد نقاط قوت.اول عیبا رو رفع نکنی نقاط قوتتم لابلای عیبات دفن میشن

m.n1362

Member
شما تا حالا کار کسی رو نقد کردین که انتظار نقد دارین ؟
نمیدونم این غرور بی جا برای چیه

از لحن تاپیکت اصلا خوشم نیومد
کار کارتونی؟
یعنی چی؟
یه نفر کارتو نقد کرده گفته کارت کارتونیه... به همین میگن نقد....دوست حساسه من خوبه آدم عیبای خودشم ببینه وقت کردی با خودت خلوت کن دقیقا منم از لحن شما وفرخ خوشم نیمد اینجا کارارو میگذاریم که معایبش معلوم شه با راهش اینجا کسی اطلاعاتشو تبادل نمیکنه عوض قهر کردن نظرتو میگفتی ممنون میشدم اقا فرخ استاد ماست.اما استاد دست شاگرد ومیگره نه حالشوو ......بازم ممنون از نظرت.همه تو یه کشتی به اسم مجید آنلاینیم از هم زییاد دلگیر نشییم

m.n1362

Member
به نظرم اینکه آدم کارهاش رو بذاره فقط باسه اینکه بهبه چهچه بشنوه کار اشتباهی هست.
منظور فرخ هم مطمئنن این بوده که کار فلت هست.اما چیزی از ارزش زحمتی که روی کار کشیده شده کم نمی کنه.فقط مطمئنن می تونه بهتر باشه
کاره همه می تونه بهتر ازین هم باشه.و به نظرم یک نقد رک و واضح بهتر از صد تا تعریف و مجید می تونه به ادمیزاد در پیشرفت کمک کنه

شیشه هاش خعلی قشگ شده دوس داشتم( اینم بگم از رندر سر رشته ندارم..نظرم کارشناسانه نیست اصولن ^.-)
اما نرده ها تکستچر نداره یا زیادی تمیزه..میشد بهتر باشه
موفق بباشی دوست عزیز:rose:
نظر شما کاملا درسته مرسی

m.n1362

Member
taymaz جان ***
2من دوست دارم کارم معایبش با راه حلش معلوم شه
3با*** تماس بگیر ***
4 من کارم هنوز خیلی کار داره که خوب شه میگذارم راهو بگید نه چاهوو من شاگرد اول راهم اما ***
5 ***
6***

ویرایش شده توسط Farrokh
دلیل :قوانین را رعایت کنید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

m.n1362

Member
به والله بار اول که کارمو گزاشتن یه سری از دوستان گفتن عجب خوبه خیلی قشنگه گفتم تموم شد شدم استاد وی ری بعد یه هفته دونستم که خیلی عقبم این شد این بار کارامو میزارم میگم اول انتقاد اونم کوبنده بعد نقاط قوت.اول عیبا رو رفع نکنی نقاط قوتتم لابلای عیبات دفن میشن
ممنون به علی منم دنبال رفع مشکله کارمم نه کل کل:rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا