کار نکردن تازه ترین نوشته ها باعث از دست دادن یوزرها شده

Member
خیلی ساده بگم که من همیشه تازه ترین نوشته ها رو میزدم و به سوال های جدیدی که میتونستم جواب میدادم یا در بحث های جدید شرکت میکردم ولی با از کار افتادن این امکان فعالیتم محدود شده به چند تاپیک قدیمی
از طرف دیگه چون سوال ها و تاپیک ها بی جواب می مونن کابرها دیگه چیزی رو نمیپرسن و و کمتر سر میزنن
البته میدونم که راه انداختن این گزینه منابع زیادی از سرور رو استفاده میکنه ولی فکر کنم به داشتنش می ارزه:rose:

the_king

مدیرکل انجمن
خیلی ساده بگم که من همیشه تازه ترین نوشته ها رو میزدم و به سوال های جدیدی که میتونستم جواب میدادم یا در بحث های جدید شرکت میکردم ولی با از کار افتادن این امکان فعالیتم محدود شده به چند تاپیک قدیمی
از طرف دیگه چون سوال ها و تاپیک ها بی جواب می مونن کابرها دیگه چیزی رو نمیپرسن و و کمتر سر میزنن
البته میدونم که راه انداختن این گزینه منابع زیادی از سرور رو استفاده میکنه ولی فکر کنم به داشتنش می ارزه:rose:

این قابلیت برای کاربران عادی و ویژه و مدیران و ... فعاله. پروفایل کاربری شما فعال نشده. بایستی صندوق
Inbox ایمیل تان را در noavar.cam باز کنید (اگر آدرس ایمیل تان که در فروم ثبت کرده اید اشتباه است،
که به نظر چنین است، بایستی در کنترل پنل در بخش تغییر رمز عبور آنرا تصحیح کنید.)
ایمیلی از طرف فروم به شما ارسال شده/ می شود که بایستی روی لینک داخل آن ایمیل کلیک کنید تا پروفایل تان
فعال گردد وگرنه تا زمانی که پروفایل تان فعال نشود، بسیاری از امکانات فروم را در دسترس نخواهید داشت.

جدیدترین ارسال ها

بالا