کار با دامین ؟؟

dark-man

Member
با سلام خدمت دوستان ...

آقا من نمی دونم این سوال را دارم جای درستی مطرح می کنم یا خیر ...

من یک دومین ir. را چند روز پیش ثبت کردم ...حالا می خواهم بدونم بعد از ثبت چه کارهایی باید بکنم برای طراحی سایت ....

مثلا چطوری می تونم این دومین را به یک آدرس دیگر ری دایرکت کنم و....

در کل هر کاری که بعد از ثبت دامین برای طراحی سایت باید کرد

می شود اگر کسی از دوستان اطلاعاتی دارد مقداری من را راهنمایی کند

d@nial

Well-Known Member
شما هاست هم تهیه کردین؟؟

خوب بعد از خرید دومین و هاست، از طریق کنترل پنل دومینتون dns های سرور رو بهش میدین تا به هاست وصل شه

بعدش از طریق Ftp و یا کنترل پنل هاستتون فایلهاتون رو اپلود میکنید!

dark-man

Member
دانیال جان می خواهم از یکی از این هاست های رایگان استفاده کنم چه کار کنم ؟؟؟
من کاملا در این زمینه مبتدی هستم می شود یک مقدار قابل فهم تر راهنمایی کنید

Ocarina

Member
dark-man گفت:
شما که هزینه کردی دامین خریدی... خوب یه هاست هم بگیر ...هاستها که ارزون شده خصوصاً لینوکس
این هاست های مجانی که امکانات ندارن....

Hamid2day

Active Member
راست می گه بخری بهتر هست...
هم اینکه دل می سوزونی و کار می کنی.. و اینکه مشکلات اینکه بهترین جای سایت رو تبلیغ گذاشتند یا سایت اصلا در یه روزایی بالا نمی یاد...
خلاصه هر چیزی که مجانی هست یه مشکلی داره...شک نکن..

بعد اینکه برای سوار کردن دامین روی هاست باید آدرس Dns هاست رو به شرکتی که ازش دامین خریدی بدی تا روی دامین سوار کنند.

d@nial

Well-Known Member
dark-man گفت:
در صورتیکه هاست رایگان شما امکان وصل کردن دومین رو داشته باشه میتونیدdns های هاستتون رو بگیرید و تو کنترل پنل دومین جای dns ها بزارید، البته دومین IR نیاز به IP هم داره!!!

ولی همانطور که دوستان هم گفتند، بهتره که هاست رو تهیه کنید که راحت تر و مطمئن تر کار کنید!

dark-man

Member
دانیال جان فعلا مشکل اینه که من نمی دونم چطوری وارد کنترل پانل دامینم شم ...
می تونی یک مقدار زیر ابتدایی به من کمک کنی ...(من در حد مهد کودک ام )

dark-man

Member
دوستان من این دامین را از طریق سایت www.mihannic.com ثبت کرده ام و وقتی وارد بخش کنترل پانل اعضا می شوم فقط می توانم dns این سایت را تغیر دهم ...می شه یه راهنمایی بکننین که مثلا چطوری این آدرس دامینم را ری دایرکت کنم به جایی یا ....

این مشکل من هم هست. من هم نمی دونم چطور یک دومینی را که خریدم. از طریق این دی اس ان ها به هاستم وصل کنم. البته من یک هاستینگ خریدم و اونهم یک دومین داره اما نمی دونم اینو چطوری باید بهش وصل کنم. هاستینگ هم سی پنل است لطفا توضیح بدهید چکار بکنم. من باید دی اس ان اون سایتی را که بهم هاستینگ داره را وارد کنم یا مال خودم؟

ramin_soft

Member
البته فقط هاست هاي رايگان نيستن كه بعضي وقت ها بالا نميان. همين سايت مجيد آنلاين ديروز واسه من بالا نميومد.

Hamid2day

Active Member
بله دیروز این مشکل رو من هم داشتم.
حجم دیتابیس خیلی بالاست

vatanmusic

Well-Known Member
اگه اين هاست هايي كه خريديد امكان addon domain يا parket domain را داشته باشند به راحتي موتونيد ديگر دومين هاي خودتون را به راحتي ري دايركت كنيد

جدیدترین ارسال ها

بالا