کارگاه آموزشی رایگان چطور یک برنامه نویس حرفه‌ ای شویم؟

شروع موضوع توسط xanbilcenter ‏28 ژانویه 2017 در انجمن مسایل عمومی طراحی و توسعه‌وب

 1. xanbilcenter

  xanbilcenter New Member

  ارسال‌ها:
  2
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  [​IMG]
  [​IMG]

  در این کارگاه چه مطالبی ارائه می‌شود؟

  مزیت فوق‌العاده این کارگاه این است که فقط درباره‌ی یک موضوع صحبت نمی‌کنیم، بلکه درباره‌ی تمام مواردی که برای تبدیل شدن به یک برنامه‌نویس حرفه‌ای نیاز دارید، صحبت می‌کنیم و تمام مباحث مربوط به آن‌را مطرح خواهیم کرد. سرفصل‌های کارگاه، همان‌هایی است که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، که بصورت کامل هم در فیلم آموزشی در اول این صفحه همه موارد توضیح داده شد. ولی در زیر بصورت مختصر به معرفی هر یک از این قسمت‌ها می‌پردازیم:
  برنامه نویسی چی نیست؟ در این بخش به شفاف‌سازی بحث برنامه نویسی می‌پردازیم و دقیقا میفهمیم که برنامه نویسی چه چیزی نیست؟ ممکن است برخی از ما تعریف درست و صحیحی از برنامه نویس و برنامه نویسی نداشته باشیم. در این بخش درباره‌ی هویت برنامه نویسی صحبت می‌کنیم.
  انتخاب زبان برنامه نویسی مناسب یکی از مهم‌ترین بخش‌های ورود به حیطه‌ی برنامه نویسی، انتخاب درست و مناسب زبان برنامه نویسی با توجه به شخصیت و علایقمان است. در این بخش به معرفی انواع حیطه‌های برنامه نویسی می‌پردازیم و متوجه با روش درست و صحیح انتخاب زبان برنامه نویسی مناسب آشنا می‌شویم. در انتهای این بخش قادر خواهید بود با دیدیی باز اقدام به انتخاب زبان برنامه نویسی خود کنید.
  مهارت‌های یک برنامه نویس حرفه ای ممکن است خیلی از افراد متخصصی را دیده باشید که با وجود داشتن علم زیاد، هنوز هم نتوانسته‌اند آنقدری که لیاقت دارند به موفقیت برسند. دلیل این امر این است که آن افراد فقط مهارت‌های تخصصی دارند. در صورتی که برای موفق شدن، به مجموعه‌ای از مهارت‌های مختلف نیاز است که مجموع آن مهارت‌ها در کنار هم و به کارر گیری آن‌ها، می‌تواند مارا به موفقیت‌های فوق‌العاده‌ای برساند.

  شروع به یادگیری برنامه نویسی بسیار مهم است بعد از اینکه زبان برنامه نویسی خودمان را انتخاب کردیم، فرایند یادگیری خودمان را بسیار دقیق و هوشمندانه شروع کنیم. منابع یادگیری را خیلی دقیق و خوب انتخاب کنیم و یاد بگیریم که چطور می‌توانیم یاد بگیریم. در این قسمت درباره‌ی بهترین روش یادگیری برنامه نویسی صحبت خواهیم کرد.
  کسب درآمد از برنامه نویسی یکی از لذت بخش ترین و جذاب ترین بخش‌ها، بخش کسب درآمد است. بسیار جذاب و هیجان انگیز است که بتوانیم از تخصص خودمان کسب درآمد داشته باشیم. در این بخش بصورت کامل چندین راه کسب درآمد از طریق برنامه نویسی را معرفی و درباره‌ی آن‌ها صحبت خواهیم کرد.

  میخواهم در این کارگاه رایگان و فوق العاده شرکت کنم
  لینک ثبت نام رایگان: xanbil.ir/code
   
  نوشته شده توسط xanbilcenter در ‏28 ژانویه 2017

به اشتراک بگذارید