کارت گرافیک

m1313

New Member
سلام من نیدونم چرا یه مدت کارته گرافیک من از قدرتش کم میشه مثلا بازی هایی که یه ماه پیش راحت انجام میداد همش هنگ میکنه حتی یه بار هم که مجبور شدم سیستمو فرمت کنم بازم تغییری نکرد ممنون اگه راهنمایی کنید

R_chizari

Active Member
direct x هم بي تاثير نيست براي كمك به كارت گرافيك براي اجراي برنامه هاي گرافيكي و بازي. آخرين ورژنش فكر كنم 9.0 باشه. نصب كن.
اگه نشد با برنامه هاي تستر قطعات ، كارت گرافيكت رو تست كن. اگه مشكلي پيدا كرده باشه برنامه نشون ميده. يه برنامه خوب من سراغ دارم به اسم burn in test . بگيرش از اينترنت و باهاش تست كن كارتت رو.

چيذري

m1313

New Member
سلام و ممنون برای باقر nvidia tnt2 m64
البته میدونم که کارت ضعیفی دارم اما مثلا بازی مکس پین 1 رو اول خیلی راحت اجرا میکرد اما الان هنگ میکنه حتی هیت من 3 رو هم قبلا راحت اجرا میکرد
در مورد دایرکتس ورژن 9.0.دارم الان هم میرم دنبال حرف شما تا برنامه رو پیدا کنم ممنون

Hwt

Active Member
داريورت رو ارتقا بده . نتيجه رو بهم بگو تا ببينيم راه حل چيه .

m1313

New Member
سلام آقا شرمنده که دیر شد ....اما فرقی نکرد که بدتر هم شد

ghoghnuse

Member
سلام ، اشكال از ram نيست چون در اينصورت اشكال در ساير برنامه ها هم مشاهده مي شد . احتمالا اشكال از درايور كارت گرافيكي است كه اون را هم چك كردي . يك فرض ديگر تنظيمات bios است . وارد setup شو و use setup default رو انتخاب كن . و تغييرات را ذخيره كن . بدرود .

Hwt

Active Member
مشكل از رم نيست . به نظرم من فاتحه كارت گرافيك محترم خونده شده . البته اگه شما درست توضيح داده باشي و بررسي كرده باشي .

ghoghnuse

Member
يك تستش بكن دوست من . برنامه 3D MARK را نصب كن . و ببين چند امتياز كارت گرافيكت مي گيره . بعدش يك كارت گرافيك مشابه را تست كن و يا از خود برنامه براي آناليز نتيجه كمك بگير . و منو در جريان بگذار .برنامه رو ميتوني از سايت :http://www.futuremark.com/ ويا اكثر سي دي هاي نرم افزاري پيداكني . من فكر نمي كنم دخل كارتت اومده باشه و احتمالا سيستمت با يك ايراد موذي طرفه . بدرود .

آخرین ویرایش:
راستی دقت کن ببین فن کارت گرافیکت کار میکنه ؟ شاید از کار افتاده باشه یا روغن تموم کرده باشه !!!

mohsen10238

New Member
من هم دقیقا همین مشکل رو با همین کارت پیدا کردم و هیچ راهی هم براش پیدا نکردم و لطفا اگه راه حلی پیدا شد بنویس که من هم استفاده کنم , ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا