بی بی کد کابینت آشپز خانه های گلس

madmaster_3d

Well-Known Member
من رشتم معماری نیست نمی تونم نظر تخصصی بدم ولی این کف زیاد بزرگ نیست؟ یکمی هم سرده کار. انگار تو سردخونه هستیم :) یکمی از رنگهای دیگه استفاده کن شاد شیم. ادم تو این خونه دپرس میشه بابا :) ماهیت کارت قشنگه

dr.hashemi

کاربر فعال
بخاطر field-of-view تشخيص دقيق ابعاد سخته ولي حس ميكنم جاي سينك خيلي كمه وجاي يخچال زيادي بزرگه و صفحه رو كار همچين جنسي اصلا نداريم
وكابينت ها چرا رو ها اند؟
نه پاخورشون معلومه نه پايه استيل
فضا بي روح و متريال ها خام هستند.
ابعاد كف هم زيادي بزرگ هستند.
موفق باشي در كل اگه رو متريال ها كار كني رندرت خيلي بهتر ميشه.

بخاطر field-of-view تشخيص دقيق ابعاد سخته ولي حس ميكنم جاي سينك خيلي كمه وجاي يخچال زيادي بزرگه و صفحه رو كار همچين جنسي اصلا نداريم
وكابينت ها چرا رو ها اند؟
نه پاخورشون معلومه نه پايه استيل
فضا بي روح و متريال ها خام هستند.
ابعاد كف هم زيادي بزرگ هستند.
موفق باشي در كل اگه رو متريال ها كار كني رندرت خيلي بهتر ميشه.

سرد خونه استعاره جالبی بود.
ابعاد کف 80 در 80
موجود هست تو بازار.یکم بزرگه.کلا کابینت زمینی ها هم مثل هوایی ها نصب میشن اینجا.خیلی مدرنتر و اصولیتره
مرسی madmaster و dr,hashemi عزیز

dr.hashemi

کاربر فعال
کلا کابینت زمینی ها هم مثل هوایی ها نصب میشن اینجا.خیلی مدرنتر و اصولیتره

اينجا؟؟؟؟؟
مگه شما كجا زندگي ميكني؟

m.n1362

Member
سلام..فکر کنم رنگ پردازیت ضعیفه یکم...یه داستانی هم که هست شما کابینت طراحی کردی ؟یا چیدمان باهاتن بوده؟یا فقط طراحی محیط؟یا ...از طراحی که چیزی معلوم نیست؟چیدمانم که مشکل داره.. رندرتم خوبه

hamed max

کاربر فعال
کار قشنگيه....................از مشکلات کوچولو تو رندر ميشه گذشت............اما زاويه هاتو اينجوري نگير..............يه آشپزخونه تو دستمه که بزودي رندرهاشو ميذارم..........خودمو مثال نميزنم اما زاويه هاي کارهاي حرفه اي رو ببين خيلي کمک ميکنه................به شخصه از نظر طراحي کارهاي با اين کنتراست رنگي رو دوست دارم اما تو طراحي آشپزخونه مثلث کار و شلوغ نبودن اجزاي کناري مبلمان اصلي تو درجه ي اوليه کاره..............موفق باشي

با تشکر از همه عزیزان.
دکتر جان اینجا منظور این کاره.شیطونی نکن دیگه:wink:
m.n1362 : همه چیزش با خودم بوده.چیدمان فقط سینک رو میشه به نظرم ایراد گرفت که اونم ابعادش درسته.بقیه چیز ها چیدمانش حکمی بوده.چون مثلا لوله گاز و هود جاش مشخص بوده
hamed max: این مثلث کار رو بیشتر با یه مثال میشه بیشتر توضیح بدی؟و شلوغ نبودن اجزای کناری مبلمان اصلی
خیلی ممنون میشم.مرسی از این همه توجه

شما چه چیدمانی رو تو همین طرح اصولی تر و استاندارد تر میدونید؟بی زحمت کامل بگید جای تک تک اجزا رو(مخاطب غیر خاص)

dr.hashemi

کاربر فعال
نه من فكر نميكنم خيلي ابتدايي و ضعيف باشه ولي ميتونه بهتر باشه.
عزيزم من هيچ جا تا حالا نديدم زمينيو مثل ديواري نصب كنن واسه همين پرسيدم قصد جسارت نداشتم دوستم.

hamed max

کاربر فعال
حتما........................مثلث کار به محدوده ی کار مبلمان اصلی آشپزخونه(گاز-سینک-یخچال)میگن ......محدوده ی مهمی که کمترین فاصله و همچنین بهترین فضای دسترسی رو داشته باشه................اجزای کناری این مبلمان مثلا گاز باید یه حدود نه چندان زیاد برای گذاشتن وسیله های کار پخت و پز و ...داشته باشه................نمیتونم کامل توضیح بدم اما توصیه میکنم کارهای مدرنی که طراحی میشه ببینی...............................................موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا