چگونه وايرلس کنم؟

سلام دوستان.

من ميخوام سيستم هاي يک محيط را به جاي استفاده از کابل ، از طريق بيسيم به هم شبکه کنم.

اين کار چطوري است و هزينه اش هم چقدر ميشه؟

macroflash

Active Member
خب..بستگی به اندازه محیط داره..اما شما برای هر سیستم نیاز به WireLess LAN دارین و برای شبکه کردن هم نیاز به یک Access Point دارین..که قیمت Access Point این جا از 70 تومن هست تا 2 میلیون تومن..دبگه بسته به نیازتون باید انتخاب کنید.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
برای شبکه کردن شرکت های کوچک بصورت wireless چند نکته رو باید در نظر گرفت.
1- در صورتی که میخواهید کمترین هزینه را برای شبکه کردن انجام بدهید حداکثر مسافتی را که جواب میگیرید 100 متر است.
2- برای هر PC احتیاج به یک کارت شبکه wireless دارید که یک سال هست قیمت آن بین 40 تا 49 قرار گرفته.بهترین نوع اداری اون D-Link Air Plus Xtreme G هست. و بهترین های دنیا هم مارک LinkSyS که خیلی گرون هم هستند.حداقل قیمت کارت شبکه هاشون 150 هزار تومن هست.
3-خرید Access Point .بهترین مدل اداری هم باز مارک D-link هست مدل WL2100 AP که تا 86 تا کامپیوتر رو Share میکنه که حدودا یک سال هست که قیمتش بین 80 تا 90 هست.حدود 100 متر رو هم جواب میده.باز هم اگر مسافت کیلومتری میخواین برید سراغ لینک سیس
4- 99 در صد لپ تاپها هم از شبکه وایرلس پشتیبانی میکنند.موبایل های جدید هم که W-Lan دارند رو هم به این طریق میتونید به اینترنت وصل کنید.

انشاا... بعد از خرید تجهیزات بگید تا مراحل کانفیگ کردن رو بگم خدمتتون

جدیدترین ارسال ها

بالا