چگونه می توان یک exe از mmb را قبل از تمام برنامه ها در استارت ویندوز لود کرد

ali abedian

Banned
چگونه می توان یک پروژه کامپایل شده mmb را قبل از تمام برنامه ها ، در هنگام استارت ویندوز اجرا کرد که تمام دستوراتش روی سیستم اجرا بشه؟

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام

با استفاده از پلاگین Plugy میتونی یه مقدار توی استارت آپ توی رجستری تعریف کنی. با این روش مشکلت حله
الان هم چون من به اینترنت به درستی دست رسی ندارم نمی تونم مثال بزارم واست. اگه بتونی صبر کنی واست حلش می کنم.

تا بعد...

ali abedian

Banned
دست درست .. منتظر مي مونم..

--------------------------------------------------
اي دل غمگين مباش .. مولاي تو علي ست

Saman

سلام
فقط اينكه در جايي در كدها نوشته ESM VA MASIR BARNAMATOON اونجا بايد مسير برنامه رو بديد.
( مسير كامل مثله : H:\My Work\My Program\MMB\Startup\startup.exe)

لينك دانلود با حجم 98 كيلوبايت

تا بعد...

آخرین ویرایش:

ali abedian

Banned
لطف کردین..

داداشی ازت ممنون که زحمت کشیدی و نمونه رو برام فرستادی..

ولی متاسفانه منظورم این نبود.. شما برام نحوه لود کرد برنامه در استارت آپ ویندوز رو توضیح دادی در صورتی که منظور من لود شدن در استارت آپ ویندوز قبل از تمامی برنامه هاست که بشه روی برنامه های اجرا شونده بعد از برنامه اصلی خودمون .. کنترل داشت. (مثل تمامی ویروسیابها و یا شبیه اونها)

به هر حال فدای تو .. خیلی مردی .. ممنون!!:)

Saman

چارت پيش حامد
اونم يه چند وقتيه كه نيستش!

تا بعد...!

ali abedian

Banned
آقا یکی هم به این سوال ما جواب بده..

من که صبر ایوب ندارم .. الان تقریبا دو ماهه که مطرح کردم..

silvercover

کاربر متخصص
دوست عزیز برای اینکار به طور اصولی نیاز به یک محیط برنامه نویسی هست. اما یه چند تا راه هست که من یکیشونو میگم. اونم اینه که برنامهت به عنوان یه سرویس لود شه. از منوی Start برو توی کنترل پنل و از قسمت Administrative Tools بخش Services رو انتخاب کن و درباره سرویس ها مطالعه کن. حالا 2 راه داری یکی اینکه یه سرویس بسازی و یا اینکه مسیر یکی از سرویس ها رو به برنامت تغییر بدی که ریسکش پای خودته.

جدیدترین ارسال ها

بالا