چگونه عکس عروسی روتوش کنم ! کمک !

sprants

Member
سلام بچه ها

خوبین ؟ اولا از مدیران انجمن کمال تشکر و دارم . ثانیا اگر لطف کنید من م یخوام بدونم تو فوتوشاپ چطور میتونم یه عکس رو روتوش کنم و چین و چروکها رو از بین ببرم و آیا پلاگینی میشناسین که این کارو انجام بده و دیگه اینکه چطور میتونم به عکسهای مثلا یه عروس افکت بدم ؟ آیا backgroundمی شناسین ؟

ممنون میشم .
خیلی خیلی محتاجم !::sad:

آخرین ویرایش:

FashisT

Active Member
سلام!
لطفا در انجمن اصلی تاپیک نزنید! ممنون
خب برای اعمال روتوش فکر نکنم پلاگین به کارت میاد چون عکسها با عکسها فرق میکنه برای همین نمیشه یک روند رو روی همه عکسها پیاده کرد و برای این کار با ابزارهای بلار و بعضی فیلتر ها میشه هم چروکی رو گرفت و پارگی و...
ولی برای افکت عروس معمولا یه اکشنهای خاصی هست که یک سیستم افکت رو پیاده میکنه رو عکس که هم اون میشه و هم دستی و هم پلاگین!
فعلا

sprants

Member
كسي كمكم نميكنه !

سلام
خوبين ؟

fashist جان خيلي ممنون از راهنماييتون امما بهم نميگين خب براي روتوش عكي تو فوتوشاپ تز كجا شرو كنم و همچنين در مورد اكشن ها ميشه چند تا بهم معرفي كني و بگي از كجا گير بيارم ؟

ممنونتون مي شم

mostafa_az

Well-Known Member
یادمه یه آموزش هم تو بخش مقالات سایت بود که این کار رو با یه فیلتر برای روتوش کلی صورت انجام میداد .
میتونی اونجا دنبالش بگردی .

مخلصیم
مصطفی

sprants

Member
منتظرم !

سلام
خوبین آقایون ؟
راستش fashist جان کجایی دستم به دامنت ؟
تو رو خدا برام ÷یدا می کنی این اکشن ها رو بدجوری محتاجم !

ممنون

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اگه آموزش خوبی پیدا نکردی بگو تا طرز برطرف کردن چین و چروک صورت رو واست بگم

sprants

Member
تا آخر عمر ممنونتوونم !

سلام

fashist جان اول از همه با تمام وجود ازت تشکر می کنم چون خیلی خیلی کمکم کردی . اکشنها حرف نداشتن . میدونی راستش این اولین باری بود که من تو تالارای مجید آنلاین تاپیک می زدم یعنی من چند ساله این سایت و می شناسم اما هیچ وقت این طوری محتاج نشده بودم . در هر صورت ازت خواهش میکنم اگه بازم تونستی برام اکشن بذار ممنونت میشم . ضمنا sara جان شما هم اگه لطف کنید و این آموزش و برای بذارید کمک بزرگی بهم کردین .

از همگی ممنونم فقط نمی دونم چطور جبران کنم ؟!!!:oops:

sprants

Member
چه جالب !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ببخشیدا

کسی نبود به داد من بیچاره برسه ؟

چرا هیچ کس جوابمو نداد !؟

FashisT

Active Member
خواهشات!
راستش اکشن که دارم ولی میره بالای 20- مگ که یکم سخته!
بازم سئوالی بود در خدمتم
23.gif

فعلا
13.gif

GFX Master

شرمنده من این چند روزه به خاطر اینکه آخرین روزای کلاسای دانشکده بود یکم سرم شلوغ بود ولی چشم حتما آموزشش رو می ذارم

البته موضوع جدید آموزشای گروهی سایت این دفعه همین موضوعه رتوش عکسه من منتظر بودم ببینم بچه ها کی می خوان این کار رو انجام بدن که دیگه دوباره کاری نشه

ولی من تا آخر این هفته نهایتا واست می ذارم

واسه جبران هم فقط کافیه حضورتون رو تو سایت بیشترو فعالتر کنی اینجوری هم سایت فعالتر از اینی که هست میشه هم اینکه خودت و دیگران بیشتر چیزای جدید یاد می گیرن

GFX Master

دو نمونه از روشهای رتوش عکس رو توی بخش آموزشای انجمن فتوشاپ گذاشتم

sprants

Member
بابابت همه چیز ممنونتونم

فاشیست جان و سارا خانوم واقعا لطف می کنین . راستش من خیلللی دلم میخواد تو سایت بیشتر فعال باشم و دعا می کنم مشکلاتم کمتر شه تا بتونم حداقل از شماها ( که همه استادین ) یه چیزایی یاد بگیرم فقط نمیدونم چه طوری جبران کنم . در هر صورت امیدوارم روز به روز موفق تر شین . ضمنا می تونم ب÷رسم رشته شما ها تو دانشگاه چیه ؟ ( ببخشید جسارت نباشه ) . ممنون

GFX Master

Sprants چقدر به فکر جبران کردنی بابا

توی این سایت اولین چیزی که باید یاد بگیری اینه که اگر چیزی بلدی از دیگران دریغ نکنی اونم بدون هیچ چشم داشتی

من گرافیک می خونم اطلاعات همه بچه ها رو می تونی از تاپیکی که واسه معرفی اعضا درست کردن که اسمش (ببخشید شما...) هستش پیدا کنی

موفق باشی

sprants

Member
!

سارا خانوم

می دونین !

خوب من طی مشکلاتی که داشتم فکر نمی کردم تو یه سایت به این راحتی سوال کنم و جواب بگیرم !
آخه تو این عصر یه کم محاله ! اما در کل چشم , منم حتما از این به بعد دوست دارم فعالیتم و تو مجید آنلاین بیشتر کنم و قول می دم هرچیزی که خودم تازه یاد گرفتم در اولین فرصت برای بقیه هم بگم !

امیدوارم این طوری بتونم جبران کنم ( بازم حرف از جبران ) !

GFX Master

خوشحالم که شروع حضورت توی سایت خوب بوده

به امید کارای خوب آینده شما

موفق باشی

FashisT جان میشه اون اکش هارو جای دیگه ای اپلود کنی ؟ ظاهرا اون لینکی که دادین دچار مشکل شده

Mandana

Active Member
منم میخوام شهرام.یکجا دیگه آپلود کن منم میخوام داشته باشم

جدیدترین ارسال ها

بالا