چگونه ایمیل تبلیغاتی برای سایتم بفرستم :spam:

timeir

Member
سلام
من یک سایتی دارم میخواهم ایمیل تبلیغاتی بفرستم که آمار سایتم هم بالا برود
آیا راهی است آیا باید به شرکتی پولی داد
آیا نرم افزاری است
و چه مشکلاتی ممکن است پیش آید
خواهشا راهنمائی کنید
ممنونم
خداحافظ

YTERROR

Active Member
شما می تونید توسز سایتها مختلف که آدرس ایمیل افراد رو در یاهو یا .. در اختیارتون می زارن از طریق ایمیل یاهو یک ایمیل همگانی بفرستید برای بدست آوردن لین ایمیلها از طریق سایت ایارن جوان می تونید بگیرید و یا توی یانجمن هم یک سرچ بکنید به نتیچه می رسید

timeir

Member
سلام
ممنونم از جواب شما
فقط یک مشکل است و آن هم اینکه اگر میخواهم از یاهو و یا جمیل ایمیل تبلیغاتی بفرستم اسم تمام ادرس ایمیل ها نشان داده میشود در قسمت گیرنده ها
*میخواهم بدونم که آیا برنامه ای نیست که بشود وقتی ایمیل تبلیغاتی بفرستیم فقط آدرس ایمیل آن شخص گیرنده باشد نه کل آدرس ایمیل ها
مثلا اگر برای 500 نفر میخواهم بفرستم فقط کسی که ایمیل را دریافت می کند فقط آدرس ایمیل خودش را ببیند

******* آیا شرکتی است که این کار تبلیغاتی را انجام بدهد *******
ممنونم
خداحافظ

Masoud1365

مدیر انجمن
آقا من یه نرم افزار دارم 3-4 مگ هست در اولین فرصت آپلودش میکنم میزارم برای دانلود.

YTERROR

Active Member
یک برنامه نه چنید برنامه وجود داره در سایتها دانلود دات کام و ... بگرد معرفی کردن

MJ Rayaneh

Well-Known Member
سلام
ممنونم از جواب شما
فقط یک مشکل است و آن هم اینکه اگر میخواهم از یاهو و یا جمیل ایمیل تبلیغاتی بفرستم اسم تمام ادرس ایمیل ها نشان داده میشود در قسمت گیرنده ها
*میخواهم بدونم که آیا برنامه ای نیست که بشود وقتی ایمیل تبلیغاتی بفرستیم فقط آدرس ایمیل آن شخص گیرنده باشد نه کل آدرس ایمیل ها
مثلا اگر برای 500 نفر میخواهم بفرستم فقط کسی که ایمیل را دریافت می کند فقط آدرس ایمیل خودش را ببیند

******* آیا شرکتی است که این کار تبلیغاتی را انجام بدهد *******
ممنونم
خداحافظ
از هرجا و هر سیتم ارسال ایمیلی که ایمیل رو ارسال میکنی، وارد کردن آدرس گیرنده ها در کادر Bcc مشکلی رو که گفتی برطرف میکنه!

vatanmusic

Well-Known Member
اگه از سايت خدتون بفرستيد به احتمال 99 % هاستينگ شما سايت شما را مي بنده چون فرستادن اسپم تو بيشتر هاستينگ ها ممنوع هست

mnz2002

Member
آدرس دیگران رو اگه تو Bcc بنویسید گیرنده های دیگه نمیبینن
اما میشه دوستان برنامه هایی که باهاشون کار کردن و جواب گرفتن معرفی کنن
بهتر هست تا بریم بگردیم 100 تا برنامه تست کنیم
من دیدم بعضی ها ایمیل که میفرستن آدرسشون هم جعلیه مثلا [email protected] ایمیل میفرستن اینا چطوریه
یا میشه روی لوکال هاست برنامه ای نصب کنیم که ایمیل بفرسته
من میخوام مثلا یکجا 30 هزار ایمیل بفرستم که تو قسمت اسپم هم نره
کسی تجربه داره یه کمکی بکنه :oops:

vatanmusic

Well-Known Member
اين كار امكان داره من براي سايت موزيك خودم يه قسمت معرفي به دوستان درست كرده بودم كه طرف ادرس ايميل خودش را هر چي مي خواست ميزد و 4 جا براي ادرس ايميل ديگران داشت كه وقتي ادرس ايميل ها را مي نوشت متني كه از قبل در فايل پي اچ پي بود را براشون ارسال مي كرد
ببين اينم لينكش يه نگاه بنداز اگه خواستي برات بفرستم البته اين به 4 نفر بيشتر نميفرسته اما من يه كاريش مي كنم به 1 ميليون نفر بفرسته

http://www.vatanmusic.net/telltofriend/telltofriend.htm
اگه خواستي بگو

جدیدترین ارسال ها

بالا