چگونه از کدهای نرم افزار cofeecupwebformbuilder استفاده کنیم

20irib

Member
من با این نرم افزار یه فرم ساختم .دو مشکل دارم:
1- چه طور اونو در سایتم نمایش بدم؟ یه چند نوع فایل به من داده. حالا باید کدوم فایلارو آپلود کرد؟

2- آپلودشون اگر کردم باید چه کار کنم تا در سایت نمایش داده بشه؟ اگر بخوام در یکی از صفحات سایتم و زیر یک متن نمایش داده بشه باید چه کدی رو بنویسم تا فرم نمایش داده بشه؟ یعنی باید چه فایلی رو فراخوانی کرد؟ فایل جاوا اسکریپ یا چیز دیگه ای؟ چه تغییری باید توی کد داد؟

وقتی فرم رو ساختی باید یا آپلودش کنی یا ذخیره. من میخوام ذخیره کنم و بعد آپلود کنم توی سرور.
این فرم رو اول با یه فایلی با پیوند xml میده. و بعد از اینکه اونو سیو کردی در یک صفحه ای و یا همون فولدری که سیوش کردی فایلهایی با پسوند (چند تا فایل ) xml - html - php - js - یه فایل فلش و یه عکس میده. البته ممکنه عکس نداشته باشه . مثلا در فرم از عکس استفاده نکرده باشی.

یه کد کلی اچتمل هم نوشته کنارش .که اینه:
کد:
<script type="text/javascript" src="swfobject.js"></script><div id="CC4080872"><b>OOPS! </b>You forgot to upload swfobject.js ! You must upload this file for your form to work.</div><script type="text/javascript">var so = new SWFObject("default_form.swf", "default_form.xml", "350", "369", "7,0,0,0", "#ffffff");so.addParam("classid", "clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000");so.addParam("quality", "high");so.addParam("scale", "noscale");so.addParam("salign", "lt");so.addParam("FlashVars", "xmlfile=default_form.xml&w=350&h=369");so.write("CC4080872");</script>

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
بع انجمن خوش آمدید
سوال های شما گسترده هستند و نیاز به آن دارند که پیش تر این برنامه بر روی سیستم پاسخ دهنده نصب شده باشد
تمامی فایل هایی را که به شما می دهد را باید آپلود کنید.
به تصور باید همین کد html رو زیر متن مورد نظر خودتون قرار بدید
جهت راهنمایی بیشتر ،بهتر هست که کل اطلاعات یک فرم رو ذخیره کرده، سپس فرشرده کنید، در انجمن ضمیمه تایپیک خود کنید تا بهتر راهنمایی شوید.
پاینده باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا