چگونه ادامه مطلب و page number را اضافه کنم؟

سلام.:green:
من مبخوام به وردپرس این امکانات را اضافه کنم.چگونه؟:green::green::green::green:

مطالب من در وبلاگم زیاده. نمیخوام که همش صفحه اول بیاد. هم پهنای باند زیاد مصرف میکنه و هم اینکه کسایی که adsl ندارند با مشکل برمیخورند.:mad::mad:

چطوری قابلیت ادامه مطلب را ایجاد کنم؟:shock::shock::shock:

==================================

همچنین میخوام برای وبلاگم page number بزارم که دیگه گزینه old post نباشه و به جاش شماره صفحه بیاد.:rose::rose::rose::rose:

ashkan 261

Active Member
شما میتونید برای اضافه کردن ادامه مطلب در وردپرس وارد قسمت ارسال مطلب بشید و درون پنجره ای که محتویات رو اضافه میکنید ، همزمان کلید های alt+shift+t رو بگیرید .

با این کار خود به خود یک خط کشیده میشه که ، زیر اون خط هر موضوعی بنویسید تبدیل به ادامه مطلب میشه ....

شما میتونید برای اضافه کردن ادامه مطلب در وردپرس وارد قسمت ارسال مطلب بشید و درون پنجره ای که محتویات رو اضافه میکنید ، همزمان کلید های alt+shift+t رو بگیرید .

با این کار خود به خود یک خط کشیده میشه که ، زیر اون خط هر موضوعی بنویسید تبدیل به ادامه مطلب میشه ....

جواب نمیدهو فکر کنم پلاگین باشه!!!!!!!!!

ashkan 261

Active Member
نه دوست من ، پلاگین نیست ، ورد پرسی که من استفاده میکنم ، نسخه آخر هست و کاملا خام هست و هیچ گونه پلاگینی اضافه نکردم .

یا قالب شما قابلیت درج ادامه مطلب رو نداره ، و یا ممکنه ورزن شما این قابلیت رو ارائه نکنه .

این عکسی از ادیتور من

پیوست ها

• ssss.PNG
    ssss.PNG
    34 کیلوبایت · بازدیدها: 15

Iranizi

Member
برای ادامه مطلب میتونید از ادیتور متن خود وردپرس استفاده کنید
برای شماره صفحات هم میتونید از پلاگین استفاده کنید.
wp page numbers یا wp page navi

جدیدترین ارسال ها

بالا