چه Labtop ای از همه بهتـــره ؟

ssj

Member
سلام .... لطفاًًٌ کسایی که از Labtop استفاده می کنن ... و یا اطلاعات کاملی دارن در زمینه لب تاپ میشه بفرمایین که برای کسی که زیاد از سیستم استفاده می کنه و کارهای حرفه ای می خواد انجام بده .... چه نوعی از همه بهتره ؟
من شنیدم که Toshiba از همه بهتــره ، چونکه داخلش اسکریپتهای برنامه نویسی داره ....
این قضیــه صحـت داره ؟
در ضمن شما چه لب تاپی پیشنهاد می کنین و چــــــرا ؟.....
متشکـرم !

BeHnAm_akb

Active Member
داخلش اسکریپتهای برنامه نویسی داره????!!!!!!

یعنی چی؟ یعنی قبل از خرید داخل هاردش براتون چیزی میزن

فکر نمی کنم همچین چیزی باشه یه ویژه نامه عصر ارتباط در رابطه با لپ تاپ هست فکر کنم تو همین سایت بتونی Pdf رو پیدا کنی اون چیز عالییه.

البته برای کار حرفه ایی هیچ چیز Pc نمی شه

حالا چه قدر می خوای هزینه کنی؟

ssj

Member
سلام ... قیمتش زیاد مهم نیس ...
این چیزی بود که من شنیده بودم که می گفتن که داخلش اسکریپت داره .... راستی اگه بتونین لینک اون فایل Pdf رو بذارین ممنون میشم ...

آخرین ویرایش:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
به نظر من اول Sony بعد Toshiba و ديگه هيچ... و اگر پول به چيز ديگه اي بدي واقعا پولت رو دور ريختي :lol:
چون تكنولوژي لپ تاپ مال همين شركتهاست و هميشه نو آوري ها و كيفيت از طرف اين شركتها هستش

مجيد

ssj

Member
ممنون آقا مجـــید !
اول از سایـــت ، خیــــلــــی خــــیــــلـــــی باحال و تـــوپت !
دوم از راهنمایی شمــا ...
امیدوارم که هرکجـــا هستی خوش و سلامت باشی ...

oxygenws

Active Member
من اینا رو توصیه می کنم....
Sony - HP - Compaq

داخل اکثر لپ تاپ های فعلی، از طرف کارخونه چیزی ریخته میشه. تا حدی که لپ تاپ های جدید hp (من فقط تو hp دیدم، شاید مارک های دیگه هم داشته باشند) بدون روشن شدن و بالا اومدن سیستم عامل، می تونند موسیقی و سی دی و دی وی دی رو پخش کنند. (یعنی کلا دو تا دکمه "روشن" داشت، یکی برای پلیر، و دیگری برای سیستم عامل!!)

mohsenshahbazi

Active Member
من هم در صورتی که می تونی پول خوب بدی سونی رو پیشنهاد میکنم ...

اما اگر دنبال لپ تاپ خوب با قیمت مناسب میکردی من توشیبا سری های M45 و بهت پیشنهاد می کنم ...

محسن

BeHnAm_akb

Active Member
راستی یه سوال

به نظرتون با حدود 700 تا 800 تومان میشه یه لپتاپ به درد بخور گرفت (برا همه جور کار)

hajmohsen

New Member
سلام با 700يا 800 تومن ميتوني يه لپتاپ با مارك ماكسونت بخري خيلي هم عاليه و نسبت به قيمتش هم خيلي مي ارزه..)(maxonet

o0behnam0o

New Member
soalet kheili koli hastesh , bayad bebini naare to az ye laptop khob chie?
masalan dell performance khobi dare , soni zahere behtari
toshiba bein in dotast

YTERROR

Active Member
چون تكنولوژي لپ تاپ مال همين شركتهاست و هميشه نو آوري ها و كيفيت از طرف اين شركتها هستش

سونی فقط مارکش معروفه وگرنه اصل و بنیاد لپ تا مال شرکت Compaq و تنها لپ تابهای که وقتی باز کنی داخلش همه مارک Compaq هست خود لپ تاب Compaq هستش

ولی بثول دوستان باید ببینی چقدر پول داری الان خیلی لپ تابها ارزون شدند بعد از نمایشگاه دوبی چند ماه پیش بود و هر روز دارند ارزون تر میشه

izone

Active Member
من تنها میتونم تجربه های خودم را بگم و از دید تکنیکی شاید زیاد وارد نباشم نسبت به دیگر دوستان. من توشیبا داشتم و هم اکنون هم سونی دارم هم HP و هم Dell. تو این مارکها HP از همه بهتر و بدون مشکل تر بوده. توشیبا که از ابتدای کار مشکل ساز بود و حتی بر اساس گارانتی اینجا یکبار هم عوضش کردم ویکی دیگه از همان مدل گرفتم که اونهم مشکل داشت (DVD اون ضعیف بود و خوب کار نمیکرد و بخشهای دیگرش هم گویا هر کدام از یک جا اومده بود که با هم همخوانی خوبی نداشتند). البته Dell برای ما خیلی خوب کار میکنه (چون شبکه داخلی داریم و Dell واقعا بهترینه برای شبکه) ولی یک کمی امکانات و زیبایی کم داره !

HP هم که با Compaq یکی شده اند به نظر من از همه بهتر است. هم قدرتمند است و هم امکانات خوبی داره. من الآن بار سوم هست که از مدلهای HP خریداری میکنم و همه بدون ایراد و خیلی عالی کار کردند.

سونی هم بد نیست فقط برای نامش خیلی گرانتر از دیگران هستش. البته اگر همان قیمت هم بود باز من دیگه حاضر به خریدن سونی نیستم.

البته قدرت و امکانات هم همانگونه که دوستان گفتند بستگی به پولی داره که میخواهید بدهید.

YTERROR

Active Member
آقا کسی از توشیبا چقدر الاعات داره همه می گن خیلی مزخرفه ولی ظاهرا به نظر من خوبه اگه کسی مشکلی داشته با توشیبا بگه فقط یکم ریع ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا