چه طوري سايت را تو ياهو وگوگل بذارم تاو قتي سرچ ....

hosseinn

New Member
سلام ميخواستم بدونم چه طوري سايت را تو ياهو وگوگل بذارم تاو قتي موضوعي را سرچ ميكنن نشاني سايت من هم بالا بياد لطفا اگه ميشه زود جواب بدين متشكرم . حسين خليلي
:?:

mosafer1300

New Member
سلام حسين جان
را ههاي زيادي وجود داره ولي ساده ترين راحي كه من بلدم اينه كه صبر كني تا خود موتور جستجوي اون سايت ها سايت تو رو پيدا كنه.يعني هيچ كاري لازم نيست انجام بدي.صبر كن چند روز ديگه ميبيني سايتت رفته تو گوگل!!! عنوان سرچ سايتتم ميشه كپشن صفحه ي اولت پس به كپشن صفحه ي اولت توجه كن.راستي شايد همين الان سايتت تو باهو باشه!!!

buildbiz

New Member
سلام
موتور هاي جستجو روز به روز متد هاي سرچ خود را تغيير مي دهند. راههايي كه زماني خيلي جواب ميداد الان بعضي هاشون جواب نمي دن و بعضي هاشون حتي اثر منفي نيز دارند يعني يك نوع پنالتي نيز در نظر مي گيرند.
مطلب زياد هست كه بگم اما براي اينكه وقتت رو نگيرم خيلي خلاصه مي نويسم:
1- لغات كليدي كه برات مهم هستند رو در نظر بگير و حتي روي Google سرچ كن ببين نتايج جستجو چند تاست و رقيب هاتو بررسي كن. ممكنه نتوني به اين راحتي ها پسشون بر بياي پس دنبال لغات كليدي خلوت تري باش
2-سعي كن متنهايي براي سايتت بنويسي كه داخلشون از اون لغات زياد استفاده شده باشه مخصوصا Title صفحه(Keyword Rich Pages)
3-Link Popularity يا ميزان مقبوليت سايت از همه مهمتر يعني اينكه لينك سايت تو چقدر در سايتهاي ديگه موجوده
4-نزديكي موضوع سايتهايي كه لينك تو رو گذاشتن به موضوع سايت تو هم مهمه

البته بايد اول سايتت رو داخل موتورهاي جستجو ثبت نام كني

صحبت آخر اينكه وجود متنهاي خوب خيلي اهميت داره چون هم بازديد كننده ها و هم موتورها رو ارضا ميكنه

mosafer1300

New Member
سلام ببخشيد من اصلا متوجه نشدم اين مطلبي كه شما نوشتيد چه ربطي به اين تاپيك داشت!!! ايشون سوال كرده بودن ؛ ميخواستم بدونم چه طوري سايت را تو ياهو وگوگل بذارم تاو قتي موضوعي را سرچ ميكنن نشاني سايت من هم بالا بياد ؛ جوابشونم اينه كه شما نيازي نداريد كه سايتتونو توي ياهو يا گوگل يا هر موتور جستجوي ديگه اي ثبت كنيد هر چند كه امكان پذيره . اگه از نحوهي كارموتورهاي جستجو باخبر باشيد ميدونيد كه خودشون تايتل صفحه اصلي شما رو بررسي ميكنن و تمام كلمات بكار رفته شده در تايتل صفحه اصلي شما رو به عنوان كلمات كليدي سرچ قرار ميدن كه هر كس اون كلمات رو در موتور جستجو سرچ كنه آدرس سايت شما و هر سايت ديگري كه اون كلمات رو در تايتل صفحه اصليش قرار داده رو نشون ميده. پس لطفا قبل از جواب دادن به سوال روشو بخونيد!!!

hba

Active Member
اصلا هم اين طور نيست
نمي دانيد الكي نگوييد
تا ثبت نشود ليست نمي كند
ساده است يه سايت مجاني بساز و ببين همون موقع كار مي كند يا نه

mosafer1300

New Member
اولا مطلبي كه من نوشتم در مورد سايت هاي مجاني نبوده.
ثانيا همون موقه كه سايت رو ساختي كه موتور پيداش
نميكنه... زمان ميبره.
ثالثا من خودم 2 تا سايت دارم كه هيچ كوذوومشونو توي موتورهاي جستجو اضافه نكردم بلكه خود موتورها سايت منو پيدا كردن.
ضمنا روشي كه من گفتم از كتاب آموزش اچ تي ام ال برداشت شده.
پس نمي دانيد الكي نگوييد!!!

hba

Active Member
اولا كه اين توري كه شما مي گيد خودش پيدا كند كه اين خيلي طول مي گشد و اگر سايت متا تگ خوبي نداشته باشد يك عمر طول مي گشد

buildbiz

New Member
سلام
دوستي كه نوشته هيچ كاري هم نكني خودشون پيدات ميكنن درست ميگه ولي
ميدوني الان يكي از روشهاي بازاريابي آنلاين كه خودش يك تخصصه و بعضي كمپانيها كارشون اينه Search Engine Marketing نام داره
اينو گفتم كه ببيني آيا بايد هيچ كاري نكني؟
توضيحتي كه برات نوشتمو اجرا كن آخرين توصيه ها در اين زمينست
سوالي داشتي در زمينه Internet Marleting ميتونم كمكت كنم

hba

Active Member
mosafer1300 گفت:
سلام
خوبه بلاخره يه نفر پيدا شد حرفه منو تاييد بكنه :D
اين تاييد نيست يه اره گفتنه اگر اين طوري بخواهيم سايت ثبت بشه به هيچ جا نمي رسي

taher007

Member
hba گفت:
اصلا هم اين طور نيست
نمي دانيد الكي نگوييد
تا ثبت نشود ليست نمي كند
ساده است يه سايت مجاني بساز و ببين همون موقع كار مي كند يا نه

دست شما درد نکنه دیگه...
پس این گاگول و دوستاش چغندرن دیگه ...
احتمالا در مورد "کرالر" نشنیده یا نخوانده اید...

شرمنده ولی "نمي دانيد الكي نگوييد"

مخلصم...

taher007

Member
متا تگ هم دیگه در مورد اکثر سرج انجین ها تقریبا منسوخ شده... فقط description تگ که اون هم تاثیری در ثبت یا عدمش نداره... فقط چند خط توضیحی است که هنگام سرچ پایین هر لینک قرار میگیره...

hba

Active Member
taher007 گفت:
متا تگ هم دیگه در مورد اکثر سرج انجین ها تقریبا منسوخ شده... فقط description تگ که اون هم تاثیری در ثبت یا عدمش نداره... فقط چند خط توضیحی است که هنگام سرچ پایین هر لینک قرار میگیره...
پس لطف كنيد بگيد چي تا ثير داره در بالا امدن سايت

mosafer1300

New Member

در بالا اومدن سايت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مستي؟

hba

Active Member
mosafer1300 گفت:

در بالا اومدن سايت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مستي؟