چه جوری این امکان رو میشه درست کرد

sayeh2222

Member
نمیدونم شما خودتون تا حالا سایتی یا جایی رفتید دیدید که وقتی روی یک کلمه میرید مثلا انجمن ها وقتی که سیاه پشت زمینش به سفید تغییر میکنه یا مثلا یک لینک رو میزنید قبل از اینکه لینک رو بزنید یک عکس دیگست وقتی روی لینک کلیک میکنید و لینک اونجایی میره که می خواید لینک یک رنگ دیگه میشه حالا میشه بگید من چه جوری این کارو انجام بدم تشکر:oops:

sayeh2222

Member
دوستان بل اخره میشه بگید من الان باید چه کنم هر کی میاد یک نظر میده میره خب بگید من چی کار کنم

sayeh2222

Member
ممنون میرم بخونم همین الان اقا جاواشو سراغ ندارید فکر نکنم این بشه تو وبلاگم استفاده کرد
اقا سوئه تفاهم نشه ها من کلن برای طراحی می خوام گفتم برای وبلاگم هم بپسرم

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
می گم این کد ها باید اعمال بشن اگر می خواید فقط در حد یه دکمه باشد کدش سادهست یا رنگ عوش بشه اما اگر چیز پیچیده ای می خواید این جوری نمی شه نیاز به توضیح کامل داره

sayeh2222

Member
من در حد ميخوام که در يکصفحه که با فرانت پيچ ساختم يا در وبلاگم کار کنه همين

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز اون کد های Css را میتونی‌ تو هر صفحه که می‌خوای به کار ببری محدود نیستی‌ !

Ali_ix

Well-Known Member
Parham گفت:
دوست عزیز اون کد های Css را میتونی‌ تو هر صفحه که می‌خوای به کار ببری محدود نیستی‌ !
ایشون احتمالا چیزی بدون دردسر و حاضر و آماده میخواند ..که خب باید یکمی بگردند تا پیدا بشه ;)

sayeh2222

Member
خب پس خوبه من برم ام بزنم ببينم چي ميشه بچه ها اگر دير جواب ميدم ببخشيد ادرس تاپيک هارو گم ميکنم

Parham

Well-Known Member
...ادرس تاپيک هارو گم ميکنم
نیاز نیست که دنبال تاپیک بگردی میتونی‌ هر تاپیکی‌ که نیاز داشتی‌‌ از قسمت بالای اون و زیر قسمت ' امکانات مبحث ' گزینه ' مشترک شدن ' را انتخاب کنی‌ و پس از انتخاب ' نحوه باخبر سازی ' به راحتی‌ هر زمان که نیاز داشتی‌ با رفتن به کنترل پنل خودت یا این لینک به اون تاپیک ها دسترسی‌ داشته باشی‌ ...

sayeh2222

Member
اره ميدونم عوضم هستم ولي مي دوني يک وقت ها همش رو پاک ميکنم يا دو سه روز سر نميزنم به ايميلم

mshirkhani

Member
با فرانت پیج:
منوی Dhtml رو فعال کنید بعد متن یا لینک یا عکس یا هر چیز دیگه رو که می خواهید انتخاب کنید بعد همون منوی Dhtml تغییر می کنه بقیه اش رو خدتون می تونید بفهمید

sad3ad

New Member
به طور عادي فرونت پيج اين كارو انجام ميده يعني يه بار كه توي يه سايت روي يه لينك كليك كني بار بعدي كه بري توي سايت اون لينك رو با يه رنگ ديگه نشون ميده
البته اگه سايت Html باشه حتما بايد توي يه بازديد ديگه باشه و يا refresh كني تا لينك رو به رنگ ديگه نشون بده
توي فرنت پيج نوار ابزار DHTML Effects رو باز كن اونجا چيزاي خوبي هست شايد به دردت بخوره

جدیدترین ارسال ها

بالا