چند کار اجرا شده آشپزخانه

Hamed

Active Member
سلام
بعضی از دوستان میگفتن چندتا از کارای اجراشدتو بزار ببینیم متاسفانه با موبایل گرفته شدن و مال 3 سال پیشن

علی علی

آخرین ویرایش:

Hamed

Active Member
اینا بالا جا نشد معذرت قدیمه ولی جدیدام به دستم برسه حتما آپ میکنم...ولی نکته جالب اینجاست که پر از نکته اجراست و به درد اونای میخوره که میخوان یاد بگیرن...

آخرین ویرایش:

Mehran coyote

Well-Known Member
همشون عالی
آشپزخونه ی ما خیلی شبیه عکس اولی (از سمت راست) تو پست اولت هست

سوال : مدیران اجرایی که طرح ها رو اجرا می کنن از عکس ها و نمونه هایی که توی اینترنت یا رسانه های دیگه هست هم استفاده می کنن؟

Hamed

Active Member
سلام
گفتم اینجا جواب دوستامونو بدم که برای کسی سوالای نمونه
گفتن تعرقه کار دکوراسیون داخلی متری؟ساعتی؟ چیه؟
جواب : نه عزیز توی این آشفته بازار تقریبا همه چیز توافقی انجام میشه مثلا من یه خونه دارم 100 متر کله اتاقاشو میخوام طراحی کنی تو تو یک ربع براورد میکنی کاری رو که با مکس میخوایی انجام بدی بعد میگی x تومن اون میگه نه انقدر تو میگی باشه...متری و ساعتی از این حرفا بیشتر فیلمه... .

گفتند :قبل از شروع طراحی کارفرما مبلغی که برای مواد و مصالح و وسایل میخواد هزینه بشه رو میگه تا بر اساس بودجه طراحی انجام بگیره یا دست طراح بازه مشکلی نیست؟

طراح اجرا کار یا نصاب نیست همه رو باهم اشتباه نگیریم شما طراح و در هنگام نصب ناظر وایمیستی...اگر کار برای خودته بله با نوشتن قرداد میگی آقا من برای شروع n ریال میخوام تا کار شروع بشه و تا وسط کار پیش میبرم بعد دوبارهn ریال میخوام تا کار تموم بشهnریال هم بعد از پایانه کار.

گفتند : ممکنه لطف کنید منبعی معرفی کنید که متریال های واقعی که الان داره تو ایران برای دکوراسیون داخلی یا نما کار میشه رو فهرست اسامیشون رو معرفی کرده باشه؟ بعضی اسمها برام آشنا نیست باید اسمها رو بدونم تا بتونم در موردشون جستجو کنم.

جواب : این اسامی خیلی زیادن من به شما سه جا رو معرفی میکنم بهترین متریال ها و بند هار بشناسی و از نزدیک ببینی
1 -زیر پل سیدخندان 2 - دلاوران و حسن آباد 3 -یافت آباد (بازار مبل)
برای خرید نیست...

گفتند : برای خرید سیستم برای کار دکوراسیون داخلی چقدر هزینه کنم که کافی باشه و کار سریع انجام بشه؟

جواب : هر چی بیشتر بهتر اما 1500000 یه چیز ایده عاله... .

گفتند : چطوری سفارش کار پیدا میکنید؟ همه زحمتها یه طرف مشتری و سفارش کار پیدا کردن یه طرف.

جواب : بله درسته حرف شما...من روزای اول پادو بودم تو یه شرکت گرافیکی ساله 78 بعد خودم مکس رو شروع کردم و متریالهارو شناختم و باج های زیادی برای بدست آورد اطلاعات دادم و خاک خوری تا سه شب بیداری توی نمایشگاهای بین المللی برای دکور زدن و اره دست گرفتنو...تا سال 81 بعد بهم پیشنهاد کار دادن با حقوقه 200000که منم قبول کردم دیگه پلهارو دوتا یکی میرفتم البته تو زمینه اجرا تا سال 84 که تصمیم گرفتم هم خودم کار بزنم هم اجرا کنیم شروع کردم از رفیق های اون دوران که من و میشناختن یه اکیپ کوچیک جمع کردم و با دوتا کار زدن تمام روابط اومد دستم البته با ضرر دادن زیاد از جیبم...تا شروع کردم تدریسه خصوصی و عمومی و...برای مکس ساله 86 تا 88 من انقدر کار داشتم کارام انتخابی و به دلخواه خودم انجام میشد و لان 10 شرکت و 1000 نفر منو میشناسن و همین الانم کارای کوچیکمو که عشقم نکشه نمیزنم و کارای گنده رو ور میدارم و روی علاقم تری دی تمرکز میکنم ولی در کل با این بازار شلوغ هنوز میشه راحت کار کرد صبور باش و پشته کار داشته باش...

کف کردم

علی علی

Hamed

Active Member
همشون عالی
آشپزخونه ی ما خیلی شبیه عکس اولی (از سمت راست) تو پست اولت هست

سوال : مدیران اجرایی که طرح ها رو اجرا می کنن از عکس ها و نمونه هایی که توی اینترنت یا رسانه های دیگه هست هم استفاده می کنن؟

سلام
فدایی شاید این حرفی که میزنم خیلی سنگین باشه ولی من تو ایرن طراح ندیدم طراح یعنی ایده پرداز ولی ما اصولا کپی کاریم بعد توی اینا به کسی میگن طراح خوب که توی کپی کاریاش تغییر میده...:green::green::green:اعتراف سنگینی ولی منم کم و بیش همینم....:sad::sad::sad:

علی علی

حامد جان همه حرفاتو خوندم
البته میشه ایده پردازی کرد ولی بعضی موقع هزینه اجرا بره بالا هیچ کی قبول نمیکنه و مجبوری همون کارای کم خرجو کار کنی
و میشه همون ایده هایی که تو نت میبینی خودت تغییرات بدی مثلا من یک میز ال سی دی دیدم تو حرکتاش یاحال بود و اصلا قشتگ نبود
و من تو سبک همون حرکاتارو رو سقف کار کردم :green:

max vray

کاربر VIP
سلام اقا حامد کارات دیدم خوب بود
اما طراح واقعی هم داریم که کپی نکنند اما چون خیلی گنده اند به چش ما نمیان دورو برمون پره از کپی کارای حرفه ایی اما 4 تا طراح هم باشه واسه شرکتایی کار میکنند که خونه هایی که طراحی میکنند واسش رقم های خیلی کلان میگیرن.

.:BehzAd:.

Active Member
فقط میگم کاری داخلیت حرف نداره پسر

خوبه که موضوع مسابقه فعلا خارجی هست اگه داخلی بود دیگه کسی واسه اول شدن کار نمیزد.

بهت تبریک میگم استاد حامد واقعا رندر هات حرف ندارن و ریل ریل هست

Hamed

Active Member
فقط میگم کاری داخلیت حرف نداره پسر

خوبه که موضوع مسابقه فعلا خارجی هست اگه داخلی بود دیگه کسی واسه اول شدن کار نمیزد.

بهت تبریک میگم استاد حامد واقعا رندر هات حرف ندارن و ریل ریل هست

سلام
تا اونجایی که من میدونم یکه نفر هست اونم استاد واقعیم نه به تعارف من شاگردشم تا اون هست من دوم...و من همیشه کوچیکم در مقابل اطلاعاتش...

جملم چقدر سنگین بود....:?:

علی علی

Active Member
سلام
تا اونجایی که من میدونم یکه نفر هست اونم استاد واقعیم نه به تعارف من شاگردشم تا اون هست من دوم...و من همیشه کوچیکم در مقابل اطلاعاتش...

جملم چقدر سنگین بود....:?:

علی علی

میدونم کی رو میگی واقعا در استاد بودنش شکی نیست هم کار خارجی قوی هست هم داخلیش نه تنها استاد شماست بلکه استاد همه ما هم هست.

*farshid*

کاربر VIP
حامد خان یکی از ناظم ها تذکر داده که این تاپیک چیزی به عنوان رندر نداره ...
اگه امکانش هست رندر های این کارها رو هم اضافه کن ...
وگرنه تاپیکت حذف میشه
مرسی از توجهت دوست جون:rose:

Active Member
حامد خان یکی از ناظم ها تذکر داده که این تاپیک چیزی به عنوان رندر نداره ...
اگه امکانش هست رندر های این کارها رو هم اضافه کن ...
وگرنه تاپیکت حذف میشه
مرسی از توجهت دوست جون:rose:

کامنت اول رو دیدم فکر کردم شوخی میکنی.

آخرین ویرایش:

men

Well-Known Member
سلام.
عکس رو save کنید.بعد روش کلیک راست پروپرتیس بعد سر برگ summary بعد advenced حالا تمام جزیات عکسو نشون میده با چه دوربینی و چه تاریخی و حتی با چه نرم افزاری ادیت شده.من هرچی وا کردم با دوربین نیکون E7900 گرفته شده بود.
ولی آقا حامد که گفت چندتا کار اجرا شده,یعنی اینا عکس های بعد از اجراست نه رندر فقط سر صحبته استاد شاگردی, 1کم حرفاشون 2 پهلو بود, جوری که آدم فکر میکرد این کارها واقعا رندرن و ایشون دارن از استادشون بخاطر آموزششون در این حد real تشکر میکنن.

آخرین ویرایش:

Hamed

Active Member
سلام.
عکس رو save کنید.بعد روش کلیک راست پروپرتیس بعد سر برگ summary بعد advenced حالا تمام جزیات عکسو نشون میده با چه دوربینی و چه تاریخی و حتی با چه نرم افزاری ادیت شده.من هرچی وا کردم با دوربین نیکون E7900 گرفته شده بود.
ولی آقا حامد که گفت چندتا کار اجرا شده,یعنی اینا عکس های بعد از اجراست نه رندر فقط سر صحبته استاد شاگردی, 1کم حرفاشون 2 پهلو بود, جوری که آدم فکر میکرد این کارها واقعا رندرن و ایشون دارن از استادشون بخاطر آموزششون در این حد real تشکر میکنن.

سلام
من واقعا متاسفم برای دوستانی که نمیتونن فرق رندر و عکس رو تشخیص بدن حداقل دیگه نه به این تابلوی...:shock::shock::shock:بعد منظور بهزاد کارای تری دی بنده بود نه این کار...

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا