چند عدد اصطلاح در زمینه گرافیک!

godman

Member
سلام من كمك مي خوام:cry:
مي خوام يه سري اصطلاحات دهن پر كن ياد بگيرم در زمينه تبليغات و چاپ و...
آخه مي خوام برم توي يه شركت تبليغاتي...
يعني يه چيزي باشه وقتي من از اين اصطلاحات استفاده كردم طرف فكر كنم آخرشم(البته آخرشم هستم:D )
كمكم كنيد:wink:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
علی آقا به نظره من توی این کار اصلا حرف زدن لازم نیست!!!! فقط عمل کردن مهمه یعنی باید بتونی کار خوب انجام بدی چون به فرضم که شما اونجا 4 تا جمله دهن پر کن بگی ولی نتونی کار انجام بدی که نمی شه (البته منظورم اصلا به شما نیستا به خدا در کل می گم وگرنه که شما استادین) پس به نظره من اگه خواستن ازت چیزی بپرسن بگو من تو کارم حرفامو بهتون نشون می دم همین کاری که من موقع مصاحبه انجام دادم!!

mostafa_az

Well-Known Member
در امپرياليزم گروه هاي ماوراء تبليغات يا به اصطلاح تبليغاتيشن اصولا مواردي مورد استفاده قرار ميگيره كه در لول هاي ماسماليزيشن قرار بگيره . حالا نحوه يوزينگ از اين لول ها بسته به نوع ادورتازشون به دو دسته تقسيم ميشن : دسته اول همون اشكپوزاليسم كه از ذات نيرويي كه به جسم وارد ميشه تا اون رو دو متر از زمين بلند كنه سرچشمه ميگيره . دسته دوم گروه استرياليزم كه در گروه هاي توليدي و كارخانجات شير ايران به وفور يافت ميشن .

اصطلاحات كافي بود يا نه ؟

مخلصيم
مصطفي

godman

Member
من نمونه كار به طرف نشون دادم و جاتون خالي طرف كف كرد افتاد مُرد
ولي دوست دارم اين اصطلاحاتم ياد بگيرم
در ضمن آقا مصطفي يكي طلبت...

FashisT

Active Member
علی جان برای بار چندم عرض میکنم برای انتخاب موضوع تاپیک بیشتر دقت کنید(100/67)
اسم تاپیک رو عوض کردم!
فعلا
13.gif

mostafa_az

Well-Known Member
علي جان . يه تاپيك برا يه موضوع كافيه . اون تاپيكت رو حذف كردم .

مخلصيم
مصطفي

godman

Member
آقا مصطفي كمك كه نمي كني تيكه هم كه بارمون مي كني حالمون هم كه مي گيري
اون وقت مي گن چرا فلاني فلاني رو كشت!!

ToFaN

Well-Known Member
godman گفت:
آقا مصطفي كمك كه نمي كني تيكه هم كه بارمون مي كني حالمون هم كه مي گيري
اون وقت مي گن چرا فلاني فلاني رو كشت!!
مشكل از شخص خودتونه مجيد جان
اوه ببخشيد علي جان

babakslt

Member
:D
هر کی به یهچیزی گیر داده بابا یوسف بی خیال مجید خودش بگه قبول فعلا چیزی نگفته ولش.....

ببین علی جان نیاز نیست که این کار رو بکنی فقط سعی کن یه طوری بهش توضیح بدی که طرف حس کنه می فهمه... حقیقتاً بهت بگم این خیلی موثر تره... به کسی نگو من خودم این کار رو کردم....:p

تابعد...

جدیدترین ارسال ها

بالا