چند سوال در یک کلیپ

massomeh1

Member
در ابتدا از مدیران خواهش می کنم لینکهای زیر را حذف نکنند؟ تا هم من به سوالم برسم و هم این کلیپهای زیبا دیده شوند.

با سلام لطفا از لینک زیر کلیپ را دانلود کنید .
این تکانهایی که متن داره و با صدا سینک شده آیا در افترافکت سینک صدا انجام شده ؟ و آیا این تکانها با ویگل کار شده یا از افکت دیگری استفاده شده؟
آیا میشه کار ی کرد که یک عکس یا متن یا... با موج صدا حرکت کنه یعنی موج صدا روی اون اثر بزاره یعنی انتقال تاثیر صدا بر روی مثلا یک تکست. نمی دونم متوجه منظورم میشید یا نه ؟ اما فکر می کنم در افتر افکت چنین راهی وجود داشته باشه ؟ میشه راهنمایی کنید. در ضمن لینک دوم را هم دانلود کنید زیباست هم لذت ببرید و هم بفرمایید این نوشته که حرکت می کنه و تکانداره همون ویگل هست و تصادفی حرکت می کنه یا با صدا سینک شده به طریقی ؟ باتشکر
http://www.monjiclip.ir/?p=605

http://album14.ir/cats/clip/87-ای-کاروان

آخرین ویرایش:

APOCALYPSE

Member
اون ثانیه مورد نظرتان را می شود بگویید
تا یک دقیقه سی که دیدم بله از همان ویگل استفاده شده .

صدای را در افتر آپ کنید
راست کلیک بر روی صوت و کی فریم اسیستنت نوشته هست آنجا اگر اشتباه نکنم ایجاد می شود
اون جا کانورت صدا به فریم هست یعنی همان گزینه اول را بزنید ببینید برایتان باز می شود .

بنده سیستمم باز نیست اگر سوالتان را واضح که چی دقیقا می خواهید که با صدا هماهنگ باشد عرض کنید برایتان بیشتر و بهتر توضیح بدهم.

massomeh1

Member
اون ثانیه مورد نظرتان را می شود بگویید
تا یک دقیقه سی که دیدم بله از همان ویگل استفاده شده .

صدای را در افتر آپ کنید
راست کلیک بر روی صوت و کی فریم اسیستنت نوشته هست آنجا اگر اشتباه نکنم ایجاد می شود
اون جا کانورت صدا به فریم هست یعنی همان گزینه اول را بزنید ببینید برایتان باز می شود .

بنده سیستمم باز نیست اگر سوالتان را واضح که چی دقیقا می خواهید که با صدا هماهنگ باشد عرض کنید برایتان بیشتر و بهتر توضیح بدهم.

از تایمهای وسط که می خونه دل شد دوباره مجنون حیدر به نظرم خیلی قشنگ حرکت تصویر و متن با صدا هماهنگ و سینک شده . چطوری میشه ؟ کلا این تکنکیک بالا که اشاره کردین کی فریمهای صدا رو ایجاد کنیم شنیدم چطور می توان هماهنگ با تصویر ایجاد کرد یعنی کاربرد و طریقه هماهنگی این کی فریمهای صدا رو با مثلا یک متن یا تکست بیشتر توضیح بدین ممنونم

APOCALYPSE

Member
دل شد دوباره مجنون حیدر

فکر می کنم تمام فایل ها رو به همراه تکست وصل کرده به ویگل

چون وقتی صدا نیست تصویر باز هم تکان می خورد

می خواهید فایلش را درست کنم بدهم خدمتتان

http://www.render.ru/books/show_book.php?book_id=388

پس از ده بار خواندن متو جه شدم منظورتان چیست ببخشید فارسیم درک مفهوم متاسفانه خیلی ضعیف هست.

ببینید به نوعی تایپوکرافی می شود کرد اما وصل کردن صدا به کی فریم ها خیلی جالب نمی شوند .

روی تکست p را بزنید Alt و کلیک روی دایره اش کنید
وقتی اکسپرشن ایجاد شد
بعد از سمت چب گزینه سوم (یا از سمت راست گزینه دوم)اون سیم پیچ شده رو بگیرید و در Audio Amplitude
Both Channels به اسلایدر وصل کنید

اولی باند صدا از سمت چب
دومی راست و سومی هر دو باند صدا را در بر می گیرد.​

آخرین ویرایش:

massomeh1

Member
و اینکه پلاگین twich برای ادیوس هم هست یا فقط برایافترافکت هست ؟ درضمن در بعضی کلیپها این افکت با صدا مچ و سینک شده ضربات صدا با ضربات این پلاگین رو عرض می کنم در کلیپ زیر هم زحمت بکشین ببینید ایا در افتر سینک
صدا انجام شده یا نه ؟ آخه سینک صداوتصویر در افتر خیلی سخت هست ولی در ادیوس آسانه چون در افتر نمی تونیم همزمان پلی کنیم هم صداو هم تصویر رو فقط باید صدا رو جدا از تصویر پلی کنیم . راستی ببخشید می پرسم کنجکاوشدم شما الان ساکن کدوم کشورید وچرا برای تحصیل رفتین ؟ یا برای کار وت جارت و زندگی ؟
http://album14.ir/cats/clip/90-مجنون-حیدر

آخرین ویرایش:

APOCALYPSE

Member
چرا؟
اگر سیستمتان خوب باشد می شود همزمان پلی کنید .
بنده چون رشته ام پزشکی هست خیلی کار نمی کنم با اینها اما در افتر قبلا ها که اجباره کار می کردم همین مشکل را داشتم همیشه رندر می گرفتم اما بعدا یکی از دوستان گفتند که :

رم پریویو دارد خود افتر ببینید دکمه 0 را در بخش NumLock بزنید
صدا و تصویر همزمان پخش می شوند

یا از منو بالا Copmosition / Priveiew / RamPriview

موفق باشید الان اون مسله تویتچ را پی گیری می کنم.
حاشیه:
:) ما خانوادتن اهل روسیه ایم برگشتیم کشور خودمون.
البته بنده الان از پدر و مادرم جدا هستم موقتا جهت یک کاری.
ما همه به لطف خدا چند سال پیش اسلام آوردیم بین خانواده فقط بنده فارسی را خوب بلدم چون مدرسه تحصیل داشتم . :)
حدود هشت سال ایران بودیم سپس برگشتیم کشورمان روسیه مسکو.

برای اطلاعات بیشتر می توانید سری به این جا بزنید :

twitt.blogfa.com
یا
gmail.blog.ir
:)

جدیدترین ارسال ها

بالا