چندتا پیشنهاد عاجزانه

سلام جاوید جان خسته نباشی

امیدوارم تاعات و عبادات تون به درگاه حق تعالی مورد قبول واقع بشه

یه چیزایی به نظرم رسید که برای پیشرفت آپادانا خیلی خوبه (البته به نظر من)

همون طور که میدونید قدرت یه نرم افزار به آبجکت هایی(شی هایی) که داره یعنی بدونه پلاگین بشه ازش استفاده کرد بعضی از کاربران مبتدی(مثل من) با پلاگین مشکل دارن به خاطر همین اگه تو خود نرم افزار باشه خیلی بهتره به خاطر همین اگه هر آبجکتی رو درون نرم افزار بزاری بهتره

استفاده از دیتابیس : اگه یه محیط مخصوص مثل طراحی جدول که تو اکسس هست در آپادانا باشه و البته لستفاده از اون تو محیط کد نویسی هم آسون باشه واقعا عالی میشه

جلوه های ویژه برای متن : اگه برای متنی که روی فرم میزاریم افکت هایی داشته باشه زیبایی خاصی به پروژه میده

آخرین نکته هم اینکه کد نویسی در آپادانا شبیه کد نویسی در زبان برنامه نویسی مثل ویژوال بیسیک باشه هم خیلی آسونه هم کاربران زود یاد میگیرن

ببخشید سرتونو درد آوردم

با آرزوی موفقیت برای شما

JavidX

Apadana Developer
سلام جاوید جان خسته نباشی

امیدوارم تاعات و عبادات تون به درگاه حق تعالی مورد قبول واقع بشه

یه چیزایی به نظرم رسید که برای پیشرفت آپادانا خیلی خوبه (البته به نظر من)

همون طور که میدونید قدرت یه نرم افزار به آبجکت هایی(شی هایی) که داره یعنی بدونه پلاگین بشه ازش استفاده کرد بعضی از کاربران مبتدی(مثل من) با پلاگین مشکل دارن به خاطر همین اگه تو خود نرم افزار باشه خیلی بهتره به خاطر همین اگه هر آبجکتی رو درون نرم افزار بزاری بهتره

استفاده از دیتابیس : اگه یه محیط مخصوص مثل طراحی جدول که تو اکسس هست در آپادانا باشه و البته لستفاده از اون تو محیط کد نویسی هم آسون باشه واقعا عالی میشه

جلوه های ویژه برای متن : اگه برای متنی که روی فرم میزاریم افکت هایی داشته باشه زیبایی خاصی به پروژه میده

آخرین نکته هم اینکه کد نویسی در آپادانا شبیه کد نویسی در زبان برنامه نویسی مثل ویژوال بیسیک باشه هم خیلی آسونه هم کاربران زود یاد میگیرن

ببخشید سرتونو درد آوردم

با آرزوی موفقیت برای شما
سلام دوست عزیز. خیلی ممنون. به همچنین.

اول بخاطر نظراتتون تشکر میکنم.

100% آبجکت های زیادی به این ورژن اضافه میشه اما وقت ما محدوده و نمیتونیم زیاد آبجکت اضافه کنیم. شما یه مقدار کلی در مورد پلاگین ها نظر دادید. بهتر بود اون رو به بیلدر محدود میکردید. پلاگین های بیلدر هست که حتما به کد نویسی احتیاج داره. حتی اگه تو این ورژن موفق نشم کامل کامل سیستمی که در نظرم هست رو اجرا کنم با این حال سیستم اختصاصی بهتر از قبل درست میکنم.

افکت ها برای این ورژن در نظر گرفته نشده ولی به این موضوع فکر کردیم قبلاً و فعلا وقت نیست که قابلیت انیمیشن وافکت گذاری رو تعبیه کنیم.

همه ی زبانها ایرادایی دارند. برای آپادانا ، چیزی از خودم در نیاوردم و تمام نکات جالب و به درد بخور Syntax های مختلف رو مخلوط کردم تا ساینتکس آپادانا 2 طراحی بشه. زبانی که خیلی خیلی راحت میشه یاد گرفت و در عین حال سریعه. تاپیکش موجود هست میتونید ببینید.

در آخر هم میخواستم بگم که برای حفظ نظم تالار پیشنهاداتتون رو لطف کنید از این به بعد در تاپیک پیشنهادات شما برای آپادانا مطرح کنید.

خیلی ممنون
موفق و پیروز باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا