چقدر پهنای باند استفده می کنم؟

naeimhyip

New Member
با سلام به همه
من در شهرستان زندگی می کنم .ای دی اس ال گرفتم 64 با 3 گیگ پهنای باند.شرکت سی پنل نداده و من نمی دونم چقدر پهنای باند هر روز مصرف می کنم.آیا برنامه ایهست که بشه از روی سیستم خودم چک کنم که چقدر پهنای باند مصرف می کنم؟از اونجا که واسه همی کلی دارم پول می دم دیگه نمی خوام واسه هر گیگ 5000 تومان بدم.لازم به ذکر است که من 35000 تومان ماهیانه پول همین رو می دم.خواهش دوستان اول منو راهنمایی کنن بعد بر سر قیمتش نظر بدن.می دونم گرونه خیلی هم گرونه ولی خوب من نا چار بودم چون ک من از اینترنت کسب درآمد می کنم.بگذریم فقط دوستان یه زحمت بکشن راهنمایی کنن .حتما یه راهی هست...با تشکر از همه عزیزان

MJ Rayaneh

Well-Known Member
برای کنترل پهنای باند، نرم افزار رایگان فراوونه. با یه سرچ توی گوگل میشه پیدا کرد.
یه سر به سایت شرکتی که ازش اینترنت گرفتی بزن. معمولا سایت ها کنترل پنل نشان دهنده مصرف ساعتی، حجمی و ... و اعتبار باقیمانده رو توی سایتشون میذارن.

naeimhyip

New Member
برای کنترل پهنای باند، نرم افزار رایگان فراوونه. با یه سرچ توی گوگل میشه پیدا کرد.
یه سر به سایت شرکتی که ازش اینترنت گرفتی بزن. معمولا سایت ها کنترل پنل نشان دهنده مصرف ساعتی، حجمی و ... و اعتبار باقیمانده رو توی سایتشون میذارن.

من گشتم ولی نتونیستم پیدا کنم.این شرکتی که من ازش گرفتم سایت اصلا بالا نمیاد من باهاشون صحبت کردم گفتن اصلا همچین امکانی رو با هنوز نداریم

mazoolagh

Active Member
خوب اگر چنین امکانی ندارن پس نمیتونن محدودیت رو هم اعمال کنن - بعبارت دیگه هر چی استفاده کنین کردین!

جدیدترین ارسال ها

بالا