]چقدر واسه این مدل سازی پول بگیرم

hasti 110

New Member
به نظر شما برای مدل سازی این قطعه که 3 روزم زمان برده چقدر بگیرم

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    58.7 کیلوبایت · بازدیدها: 118
  • 22.jpg
    22.jpg
    63.9 کیلوبایت · بازدیدها: 125
آخرین ویرایش:

emadmax

Well-Known Member
مدلسازی تروتمیزو خوبیه :clap:
حالا این مدل چیه!؟

............ آقا مجید قیمت رو خوب گفت.... به هرحال متخصص مدلینگه دیگه.

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
بستگی به عوامل زیادی هم داره ...
کسی که کار رو براش میزنید ، کیفیت کار ( که اینجا خوبه ) ، زمانی که براش گذاشتید و چیزای دیگه ...
ولی 500 تومن قیمت خیلی زیادیه برای این مدل دیگه نهایت همون 200 که دوستمون گفت که البته به کارفرما مربوط میشه که دست به
جیب باشه یا نه...

موفق بشید..

.:BehzAd:.

Active Member
من بودم 150 تا 200 میگرفتم چون یه روز بیشتر کار نمیبره :green:البته فقط مدلینگ هست یا رندر هم باید بگیری؟

mostafa20010

Well-Known Member
بستگی به عوامل زیادی هم داره ...
کسی که کار رو براش میزنید ، کیفیت کار ( که اینجا خوبه ) ، زمانی که براش گذاشتید و چیزای دیگه ...
ولی 500 تومن قیمت خیلی زیادیه برای این مدل دیگه نهایت همون 200 که دوستمون گفت که البته به کارفرما مربوط میشه که دست به
جیب باشه یا نه...

موفق بشید..
موافقم ....

davoodice

Well-Known Member
در کار cg تعداد روزهایی که طول میکشه مدل ساخته بشه معیار منسبی نیست برای قیمت گذاری بلکه این یک هنراست و هنر گران قیمتی نیز هست. هنرمندان عزیز برای حفظ ارزش کارهای 3d همیشه قیمت را منصفانه بدهید(نه ارزان)
این یه پروژه تک هست؟ یعنی یک مدل است فقط؟ پس 200 کمتر نگیر. اگه تعداد بالاتر باشه می تونی تخفیف بدی

3D Art

Member
درود
اگر باز هم پروژه دارن برای مدلینگ قیمت مناسبتری بگیر 200 تا 250 رنج قیمت این مدل هست چون مدل زیاد پیچیده ای نیست
ولی زیر این قیمت هر اتفاقی افتاد نگیر . البته اشتباه کردی قبل از انجام پروژه مبلغ رو با کارفرما هماهنگ نکردی چون الان سر مبلغ به توافق هم برسید و قرار داد هم ببندید در آخر باز هم مورد تخفیف واقع میشید!

m0hammad

Member
3D Art درست میگه 250 بگو تا به 200 یا 150 ختم بشه. البته اگر من جای شما بودم نمیگفتم که کار تموم شده. میگفتم دارم روش کار میکنم و در همین مدت قیمت را نهایی کن. یادت باشه همیشه جای چونه خور براش بزار. اگر کار را تکمیل کردی و ارسال کردی بعد باید مثل گداها منتظر باشی تا حق الزحمه را بهت مرحمت کنن. :green: خودم جوونیام همچین حماقتی کردم. :cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا