چطور Gridline ها رو نمايش بدم؟

javad2625

New Member
سلام

من روي سيستم خودم 3dmax 8 نصب كردم. وقتي دكمه f4 رو مي زنم در نماي پرسپكتيو Gridline هاي اون شيء ظاهر ميشه. اما روي كامپيوتر دوستم كه همون نسخه از 3dmax 8 رو از روي سي دي من نصب كرده، وقتي f4 رو مي زنيم پنجره Save As ظاهر ميشه. به نظر شما علت چيه؟ چطور ميشه Gridline ها رو در نماي پرسپكتيو فعال كرد؟

يه سوال ديگه هم دارم كه مي دونم جاش اينجا نيست اما اگه مي دونيد لطفاً راهنمايي كنيد:
چرا توي اين تالار، اجازه ورود به بخش «اشتراك ها» ي خودم رو ندارم؟ آيا اين مشكل دائمي هست يا برطرف ميشه؟

با تشكر

Sherlock_Holmes

Active Member
فكر كنم كيبورد دوستت از اين فراسو ها باشه كه خيلي حرفه ايند!! يه دكمه داره كه كاربردهاي حرفه ايه F از ديدگاه فراسو رو غير فعال ميكنه!!
اونو بزن F ها بر مي گردند ايشاا...

javad2625

New Member
فكر كنم كيبورد دوستت از اين فراسو ها باشه كه خيلي حرفه ايند!! يه دكمه داره كه كاربردهاي حرفه ايه F از ديدگاه فراسو رو غير فعال ميكنه!!
اونو بزن F ها بر مي گردند ايشاا...
اون كيبردي كه من ديدم به نظر حرفه اي نمي اومد. حالا اين دكمه اي كه ميگيد اسمشو نمي دونيد چي هست؟

سپاس

amin2001

Active Member
سلام
بنظر منم مشکل همینهواز اون دکمه به سمتFها یه خط وصله
اخرین ردیف keyboard سمت چپ دکمه آخر

Sherlock_Holmes

Active Member
اسمش F هست!!!
با زدنش چراغي به همين نام هم خاموش يا روشن خواهد شد...
اون كيبردي كه من ديدم به نظر حرفه اي نمي اومد
اصولا حرفه اي هم نيستند! بعضي ها فكر ميكنن هر كار اضافي بكني حرفه اي هستي!! مثلا كيبورد داداش من تقسيم بندي F به جاي چهار تايي سه تايي هست!! آدمو گيج ميكنه... نميدونم فراسو چشه...!

جدیدترین ارسال ها

بالا