چطور کلمات مشابه رو در فایل ورد پیدا و حذف کنم؟

Maxton

Active Member
من تعداد بسیار زیادی ایمیل رو در یک فایل ورد جمع اوری کردم. این لیست رو همیشه اپدیت کردم و بعضی از ایمیل ها دو یا چند بار تکرار شدن. من هم نمی خوام به یک ادرس، دوبار ایمیل تکراری بفرستم. ایا راهی وجود داره که بتونم ادرس های مشابه رو پیدا و حذف کنم؟ این رو هم بگم که هر ایمیل در یک سطر جدید نیستش و هر پاراگرف شامل حدود 70 ادرس ایمیل هست.

php.source

New Member
راه سختش اینه که از ایمیل اول در فایلتون شروع به جستجو کنید و با جایگزین کردن Space با ایمیل های تکرار شده اون ها رو حذف کنید.
راه دوم هم اینه که برنامه ای به وسیله آرایه ها بنویسید و جستجوی آرایه های مشابه رو در دستور کار برنامتون قرار بدید و ایمیلها رو به برنامه معرفی کنید
و راه سوم اینکه ممکنه برنامه یا دستوری قبلا برای این کار ایجاد شده باشه که بنده ازون بی اطلاعم و دوستان دیگر بتونن کمکتون کنن ;)

Maxton

Active Member
راه سختش اینه که از ایمیل اول در فایلتون شروع به جستجو کنید و با جایگزین کردن Space با ایمیل های تکرار شده اون ها رو حذف کنید.
راه دوم هم اینه که برنامه ای به وسیله آرایه ها بنویسید و جستجوی آرایه های مشابه رو در دستور کار برنامتون قرار بدید و ایمیلها رو به برنامه معرفی کنید
و راه سوم اینکه ممکنه برنامه یا دستوری قبلا برای این کار ایجاد شده باشه که بنده ازون بی اطلاعم و دوستان دیگر بتونن کمکتون کنن ;)

میشه اون راه دوم رو با یک مثال توضیح بدید؟

Maya Man

Active Member
شما که توضیح میدی خب کاملش میکردی دیگه دادا
چطوری میشه راه دوم رو تو word استفاده کرد!

جدیدترین ارسال ها

بالا