چطور يك حك رو راست چين كنم ؟

car20

Member
من اين حك رو كه در تالار هاي گيگاپارس هم نصب شده از سايت وي بي دريافت كردم اما چپ چين بوده و جالب نيست كسي از دوستان مي دونه كدام قسمت را بايد ويرايش كنم يا احيانا كسي فايل فارسي شده ي اين حك را دارد ؟

14m5pbn.jpg

sunrise

Member
اگه زبان انجمن Right-To-Left (راست به چپ) باشه اين بخش هم به حالت راست به چپ در خواهد آمد، اما اگر قصد داريد فقط همين هک رو راست به چپ کنيد کافيه در الگوي cyb_topstats_stats کد زير رو ويرايش کنيد.
کد:
<table class="tborder"
رو به اين تغيير بديد:
کد:
<table dir="rtl" class="tborder"

car20

Member
sunrise جان ، سپاس از لطفتون ،
من از فارسي ساز وي بي فارسي استفاده مي كنم ، استايلش هم فكر كنم Right-to-Left باشه اما نمي دونم چرا در برخورد با اين حك اينجوري مي شه ، فقط دو تا سوال دارم يكي اينكه در اين حك از اين كدي كه گفتين دو تا پيدا كردم بايد هر دو رو جايگزين كنم ؟ و ديگر اينكه بعد از ذخيره كردن آيا ابتدا بايد حك قبل راUninstall كنم و بعداين را import كنم يا لزومي نداره روي همون قبلي import كنم خودش اووررايت مي شه روش و درست مي شه ؟

بازهم سپاس

sunrise

Member
sunrise جان ، سپاس از لطفتون ،
من از فارسي ساز وي بي فارسي استفاده مي كنم ، استايلش هم فكر كنم Right-to-Left باشه اما نمي دونم چرا در برخورد با اين حك اينجوري مي شه ، فقط دو تا سوال دارم يكي اينكه در اين حك از اين كدي كه گفتين دو تا پيدا كردم بايد هر دو رو جايگزين كنم ؟ و ديگر اينكه بعد از ذخيره كردن آيا ابتدا بايد حك قبل راUninstall كنم و بعداين را import كنم يا لزومي نداره روي همون قبلي import كنم خودش اووررايت مي شه روش و درست مي شه ؟

بازهم سپاس
خواهش مي کنم.

در مورد تغيير، هر دو رو ويرايش کنيد.

براي Import هم نيازي نيست که قبلي رو Uninstall کنيد، کافيه در هنگام ايمپورت Overwrite رو انتخاب کنيد، بعد بخش هايي که تفاوت دارند جايگزين ميشن.

car20

Member
درود بر sunrise عزيز
راستش من نتوانستم اين كاري كه گفتين را انجام بدم يعني به عبارتي انجام دادم اما نشد ، مي شه خواهش كنم برام درست كنيد ، اينجا هم در مجيد آنلاين بدون عيب نصب شده است .
با سپاس از شما

IranPardakht

Well-Known Member
منظور Sunrise این بود که قالب انجمن رو ویرایش کنید:

مدیریت استایل و قالب

و بخش مربوطه رو اصلاح کنید.

اسم سایتتون چیه بگین براتون انجام بدم (ایمیل کنید)

car20

Member
منظور Sunrise این بود که قالب انجمن رو ویرایش کنید:

مدیریت استایل و قالب

و بخش مربوطه رو اصلاح کنید.

اسم سایتتون چیه بگین براتون انجام بدم (ایمیل کنید)

سلام
مشخصات فني را برايتان ارسال كردم ، در ضمن من مشتري خودتان هستم . باسپاس

IranGain.com

car20

Member
IranPardakht عزيز
با تشكر از شما ، متاسفانه هنوز اين حك كاملا راست چين نشده و هنوز مشكل داره ، منظورمن از راست چين دقيقا شبيه سايت مجيد آنلاين است .
هم با فاير فاكس و هم با آ ي اي چك كردم .

sparksun

Member
بهترین و اصولی ترین و ساده ترین راه استفاده از فارسی ساز های دیگر هست ..
شما می توانید با سرچ کردن در گوگل نسخه فارسی ساز ویبولیتین رو پیدا بکنید ..
لازم به ذکر هست که در فارسی ساز های دیگر نیازی به تغیر قالب و هک ها نمی باشد ..
و خیلی از هک ها و بهتر بگم ساده ترین هک ها مثل همین امار پیشرفت سایت به صورت راست چین در می ایند ..

موفق باشید
بهرام

جدیدترین ارسال ها

بالا