چطور میشه بدون داشتن دی وی دی رام ، دی وی دی را مشاهده کرد؟

سلام بچه ها لطفا هر کی میتونه در اینمورد به من پاسخ بده . در جایی خوندم که با استفاده از برنامه هایی مثل nero یا alcohol میشه ایمیج دی وی را گرفت و بعد با برنامه پاور دی وی دی فایلمون را ببینیم . اما من طرز این کار را نمی دونم . لطفا هر کی می دونه بگه . :shock:

Parham

Well-Known Member
شما وقتی‌ دی وی دی رام یا رایتر نداشته باشید چجوری می‌خواهید دیسک دی وی دی را داخل دستگاه قرار دهید !

خود من هم فکر می کنم امکان پذیر نباشه . ولی همون طور که گفتم در چند سایت مطالبی در این مورد خوندم ولی کامل توضیح نداده بودند .

من یکی از این مطالب را براتون میذارم اینجا دوستان خواهشا هر کدوم سر درآوردند به منم بگن :

((يكي از قابليتهاي با حال اين برنامه alcohol ايميج گرفتن از dvd از روي سي دی رام است! يعني اگه شما دي وي دي رام نداريد به راحتي ميتوانيد به كمك درايو مجازي اين برنامه از روي آن ايميج بگيريد و سپس توسط نرم افزاري مانند power dvdانرا نگاه كنيد! به همين راحتي!!!!! ))

BetaMaster

Member
بله ممكنه

شما بايد بايك Dvd R/w يك ايميج بگيريد

ايميج را به هاردتان منتقل كنيد

ايميج را در درايو مجازي ايموليت/سيموليت كنيد

BetaMaster

Member
نه خير

من منظورم از DVD R/W اين است كه يا DVD رايتر يا DVD Rom فرقي ندارد

فقط بايد با ابزاري كه بتواند DVD را بخواند بتوانيد يك ايميج (ترجيها ISO يا MDF) تهيه كنيد

tafrehzan

Member
سرعت و نوع خواندن داده ها در دی وی دی با سی دی فرق میکنه با نرم افزار نمیتونین این کار رو انجام بدین
چون اصلن نمیتونین دی وی دی رو بخونین

بچه ها دست همتون درد نکنه . منم دیگه به مغزم فشار نیاوردم بجاش به جیبام فشار وارد کردم و یه دی وی دی رام خریدم . دست همتون درست .

جدیدترین ارسال ها

بالا