چطوری عکس را در فرونت پیج قرار بدم که توی ایمیل دیگران نمایش داده بشه

hadief

New Member
سلام
من front page 2003 دارم و میخوام یه صفحه با فرمت html ذخیره کنم که بتونم با نرم افزار ارسال ایمیل گروهی , ایمیل بفرستم .

حالا لطف کنید منو راهنمایی کنید که چطوری عکس را در فرونت پیج قرار بدم که توی ایمیل دیگران نمایش داده بشه .
من هر کاری کردم نشد یعنی متن و لینک نمایش داده میشه ولی عکس رو نشون نمیده . در ثانی اکثر اوقات متن هم با کلمات نامفهوم نمایش داده میشه .

در کل میخوام با نرم افزار ارسال ایمیل گروهی , ایمیل بفرستم که احتیاج به فایلی با فرمت html داره و هنگامی که ایمیل فرستاده شد عکس هم نمایش داده بشه

تو رو خدا اگه میخواید کمک کنید نگید با فلان نرم افزار کار کن ,
راه و روشش را توضیح بدید که بفهمم باید چیکار کنم .

ممنون از لطفتون

Milad

Well-Known Member
من الان متوجه نشدم مشکل کجاست ! شما نمیتونید عکس رو تو فرونت پیج وارد کنید یا اینکه فایل Html رو میتونید بسازید ولی درست ارسال نمیشه ؟

فایل Html تون رو بزارید ببینیم چه مشکلی داره ...

hadief

New Member
در واقع من اصلا بلد نیستم با فرونت پیج کار کنم ولی با ورد آشنایی دارم .

اگه میشه لطف کنید یه توضیح بدید که من چطوری عکس و متن رو با هم در یک فایل html ذخیره کنم ؟

ممنون

Milad

Well-Known Member
برای قرار دادن عکس به این ترتیب عمل کن :

1 >

12901125741.gif

2 > از پنجره باز شده عکستون رو انتخاب کنید و روی گزینه Insert کلیک کنید ، عکس وارد میشه .

12901125762.gif

hadief

New Member
بابا دمت گرم اینو که بچه های 7 ساله هم بلدن

دستتون درد نکنه خیلی حال دادید

sharktech

کاربر فعال
احتمالا مشکل این دوستمون این هست که عکس رو از روی پی سی خودشون تو صفحه لود میکنن و انتظار دارن که روی اینترنت هم این عکس ها لود بشه ( البته شاید هم مشکلتون این نباشه )!

اگه مشکلتون این هست, باید بگم که شما باید عکس هاتون رو در یک هاست و یا سایت های آپلود رایگان عکس آپلود کنین و لینک عکس ها رو در صفحه خودتون قرار بدین.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
نمایش عکس، به تنظیم مرکز سرویس دهنده ایمیل کاربر دریافت کننده نیز بستگی دارد.
مثلا Outlook به صورت پیشفرض عکس ایمیل های HTML رت نمایش نمی دهد

جدیدترین ارسال ها

بالا