[phpNuke] چطوری سایتم را پر بازدید کنم(کدهای متا تگ؟؟؟)

Masoud1365

مدیر انجمن
من سایتم را تو گوگل ثبت کردم برای چی هیچکس تا حالا از تو گوگل تو سایت من نیومده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

S4DEGH

Well-Known Member
بابا مگه مي خواي هنوز هيچي نشده از گوگل بيان تو سايتت !؟
صبوري كن صبوري كن صبوري !

Masoud1365

مدیر انجمن
نمی تونم صبوري كنم صبوري كنم صبوري ! میدونی چرا به هزارو دو دلیل که حالا فعلا یکیشا میگم !!!

من تو سایتم قسمت دانلود دارم خودم که تو گوگل سرچ کردم پیداش نکردم همه سایتها را هم دیدم حالا دیدی برای چی نمی تونم صبوري كنم صبوري كنم صبوري !
---------------------------------------------------------

Masoud1365

مدیر انجمن
آقا صادق راستی یه دوست یابی تو سایتم گذاشتم یه تستیش بکن و یه نظری بده ...

d@nyal

Member
عزيز!

عزيز جان !
آقا مسعود گل !
شايد اين همه 7 ميليارد جمعيت نمي دونن كه آقا مسعود سايت زده !!!!
خب بابا شما بهتره عوض اينكه به فكر بازديدد كننده باشي به فكر محتواي سايتت باشي .
اگه محتوا داشته باشي بازديد هم پشتش مياد . يكي هم برو جاهاي مختلف تبادل بنر و لوگو بكن .
ضمنا به نظر من سعي بكن از اين چيز هاي الكي و low classمثل دوستيابي و نمي دونم لينك هاي جديد و ... استفاده نكن . اينها شان سايتتون ميارن پايين .
مرسي دانيال

آخرین ویرایش:

Masoud1365

مدیر انجمن
چه ربطی داشت نوکرتم حالا سایت شما از نظر محتوا خیلی خوب وقتی که تو جستجوگر ثبتش نکنی بازدیدش یک دهم هم نیست !!!

d@nyal

Member
عزيز بابا عوض اين همه وقت تلف كردن برو آدرستو توي امضات بذار ببين چقدر تغيير ميكنه ؟؟
از هرچي جستجو گر هست راحت ميشي

Masoud1365

مدیر انجمن
>>>>چه گیری دادی امشب به ما به نظر شما جستجوگر بهتره یا اینکه آدرس رو بزارم تو امضا<<<<

S4DEGH

Well-Known Member
مسعود جان ! آدرس سايتت رو بده برم ببينم ! آخه گم كردم !
-----------
دانيال جان جان من انقدر حرص نخور ! هر كي هرچي دوست داره مي تونه تو سايتش بزاره ! به من و تو چه !؟

S4DEGH

Well-Known Member
خوبه ! بد نيست !سيستم جالبيه !
-----------------------------------------------------
ببينم اون روشي كه براي كنتور گذاشتن گفتم رو خوندي يا انجام دادي !؟
اين چيه گذاشتي پايين صفحه !؟ سايتت زشت ميشه ! برشدار ! اون روشي كه گفتم عمل كن !

Masoud1365

مدیر انجمن
آره انجام دادم ولی ریخت به هم
یکی پیدا بشه بگه من چه خاکی تو سرم بریزم که این کنتور بیاد تو فوتر (با حالت گریه)

S4DEGH

Well-Known Member
بده خودم درستش كنم !
آقا قالبت رو كامل برام بفرست برات درست كنم بدم دستت !!

Masoud1365

مدیر انجمن
آقای صادق خان قالب که همونه فقط من فوترش رو برای شما میفرستم...

جدیدترین ارسال ها

بالا