[phpNuke] چطوری سایتم را پر بازدید کنم(کدهای متا تگ؟؟؟)

Masoud1365

مدیر انجمن
با سلام یه سولی داشتم...
من تو ناک چطوری باید متا تگهای سرچ را تغییر بدم؟؟؟

izone

Active Member
Masoud1365 گفت:
با سلام یه سولی داشتم...
من تو ناک چطوری باید متا تگهای سرچ را تغییر بدم؟؟؟

میتونید فایل meta.php را که در شاخه includes است را با یک ادیتور خوب باز کنید و تغییرات را انجام دهید.

Masoud1365

مدیر انجمن
مرسی izone جان من از شما یه سوال دیگه هم دارم که در انجمن مطرح کردم ولی جواب نگرفتم .
من از این سایتهایی که امکان گذاشتن کنتور رو با یه کد html میدن می خوام استفاده کنم و می خوام که در بخش فوتر سایت اون کنتور بیاد ولی هر کاری میکنم نمیشه چطوری باید این کارا بکنم؟

S4DEGH

Well-Known Member
من كه قبلا گفتم اگه كدت html هست بايد تغييرات روش انجام بدي ! تا تو php جواب بده !

Masoud1365

مدیر انجمن
منم که گفتم عزیز
اگه باید تغییر ایجاد کنم کجاشا باید تغییر بدم!!!

S4DEGH

Well-Known Member
بابا جان شما برو از ابزار نيوك استفاده كن و كد html رو تبديل به php كن . بعد اون كدو رو تو قسمت فوتر پايين صفحه قرار بده !
البته در بعضي مواقع يك تغيير كوچيك هم لازمه !

izone

Active Member
Masoud1365 گفت:
مرسی izone جان من از شما یه سوال دیگه هم دارم که در انجمن مطرح کردم ولی جواب نگرفتم .
من از این سایتهایی که امکان گذاشتن کنتور رو با یه کد html میدن می خوام استفاده کنم و می خوام که در بخش فوتر سایت اون کنتور بیاد ولی هر کاری میکنم نمیشه چطوری باید این کارا بکنم؟

دوست من خواهش ميكنم. براي اينكار اگر منظور شما شمارشگري هست كه از cpanel فعالش ميكنيد خيلي آسانه. من در ايران ياد هم همين كار را كردم. شما بايد يك شمارشگر يا كنتور در cpanel براي تارنمايتان درست كنيد. بعد از اينكار cpanel يا همان اسكريپت شمارشگر به شما يك كد html ميدهد. آن كد را همانگونه كه هست كپي كنيد و به تارنما رفته و بخش مديريت و تنظيمات سيستم (اونجا كه نام تارنما و نشاني ايميل مدير و غيره را مينويسيد) را انتخاب كنيد. در بخشي كه ميتوانيد نوشته اي در فوتر بگذاريد (3 فيلد) اين كد را مثلا در فيلد پاييني همانگونه كه هست paste كنيد و ذخيره كنيد. بعد اين شمارشگر در فوتر شما نمايش داده خواهد شد.

اگر منظورتان شمارشگر ديگري است بفرماييد كه چه كدهايي استفاده ميكند.

پيروز باشيد.

Masoud1365

مدیر انجمن
منظور من کدهایی بود که سایتهایی مثل bravetools یا webgozar و امثال اینها میدن ....
در ضمن آقا صادق من تو انجمن ها گفته بود که وقتی به php تبدیلش میکنم سایت به هم میریزه!!!!!!!!!!

S4DEGH

Well-Known Member
منم گفته بودم يك نكته هاي ريزي داره ! كه بايد رعايت بشه !

البته اينيكه آيزون جان گفت هم فكر بسيار خوب و راحتيه !

من فكر كردم يم خواي خودت كدش رو بسازي !

izone

Active Member
Masoud1365 گفت:
منظور من کدهایی بود که سایتهایی مثل bravetools یا webgozar و امثال اینها میدن ....
در ضمن آقا صادق من تو انجمن ها گفته بود که وقتی به php تبدیلش میکنم سایت به هم میریزه!!!!!!!!!!

دوست من

اگر ميشه اين كدها را اينجا در تگ كد بگذاريد تا نگاه كنم. يا اينكه همانگونه كه گفتم عمل كنيد. اگر بهم ريخت يا عمل نكرد خوب بلافاصله پاكش ميكنيد

S4DEGH

Well-Known Member
به به مي بينم كه كپي رايت مارو هم كه برداشتيت !!!!

اي خدا من چي كار كنم !

اونوقت انتظار داريد سوالات شما رو هم جواب بدم !

اقلا بر مي داريد ديگه به اسم خودتون نظاريد ! چون اون موقع يجورايي ضايع ميشيد ! من در تمامي قسمت هاي مخفي و غير مخفي مخصوصا در قسمت سرچ ! كپي رايت آفاق رو گذاشتم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

البته اگر منابع رو بر نداري موردي نداره !

d@nyal

Member
پايينشم توضيحشو نوشته .
فرهاد خان :
خيلي وقت بود اين تاپيك نيوك چشم انتظار شما بود . وقتي شمانيستيد ما اينجا بي جوابيم . لطفا بيشتر بياييد به اينجا. مرسي لطفا به اين تاپيك " بي منويي " هم سري بزنيد

Masoud1365

مدیر انجمن
آقا من که منابعش رو بر نداشتم آخه واقعا ستمه که اون کپی رایت پایین باشه!!!
حالا میگم چطوری این کدا تو فوتر بزارم...

آخرین ویرایش:

Masoud1365

مدیر انجمن
یه سوال دیگه که داشتم اینه که کدهای سرچ برای متا تگ phpbb را از کجا تعریف کنیم؟

S4DEGH

Well-Known Member
اين متا تگ phpbb رو از آيزون بايد بپرسي !

در مورد اون شمارش گر ! يك راه ديگه هم هست دارم امتهان مي كنم !

d@nyal

Member
اول : از كي امتحانو مي ويسن امتهان !!!
دوم : بله اينا در تخصص فرهاد خانه .

izone

Active Member
Masoud1365 گفت:
یه سوال دیگه که داشتم اینه که کدهای سرچ برای متا تگ phpbb را از کجا تعریف کنیم؟

آقا من هم با phpbb خيلي وقته كار نكردم. بهتره اگر phpbb را ميخواهيد در انجمن مربوطه بنويسيد. ولي اگر منظور شما انجمن نيوك است كه همان متا تگهاي خود نيوك براي همه تارنما هست. فقط شما براي انجمن ميتوانيد يك توضيح كوچك در بخش مديريت و پيكر بندي سيستم بنويسيد.

بهترين راه براي ايندكس شدن استفاده از گوگل تپ هست كه انجمنها و ماژولهاي ديگر را خيلي آسان براي موتورهاي جستجو آماده ميكند و به صورت html در مياره.

جدیدترین ارسال ها

بالا