افزونه 1 چطوری اطراف لوگویی که طراحی کردم رو از حالت دندونه دار دربیارم؟

nafas.php

Well-Known Member
سلام دوستان:rose:
من یه لوگو طراحی کردم با فرمت png یا gif ذخره کردم اطراف لوگو دندانه دار شده و شکل بدی پیدا میکنه انگار اطرافش رو با پاک کن کثیف پاک کردن چطوری این دندانه های پیکسلی رو به یک خط صاف و یک دست تبدیل کنم؟ در ضمن لوگو رو با فتوشاپ cs 6 کار کردم.
ممنون میشم راهنماییم کنید.:rose:

sina57

Member
سلام
تصويري از لوگو ي طراحي شده
زوم شده ي بخشي ازلبه ي کار
و مشخصات دقيق پيکسلي طرح رو ازحيث ابعاد و رزوليشين نمايش بدين تابشه راهنمايي بهتري کرد
ولي اونچه که دراولين لحظه به ذهن ميرسه ميتونه ربط به عدم رعايت تراکم سطح کار ياهمون dpiباشه

nafas.php

Well-Known Member
سلام
تصويري از لوگو ي طراحي شده
زوم شده ي بخشي ازلبه ي کار
و مشخصات دقيق پيکسلي طرح رو ازحيث ابعاد و رزوليشين نمايش بدين تابشه راهنمايي بهتري کرد
ولي اونچه که دراولين لحظه به ذهن ميرسه ميتونه ربط به عدم رعايت تراکم سطح کار ياهمون dpiباشه

سلام دوست عزیز
این حاشیه ی لوگو هست که دندانه دار شده :حاشه تصویر.png

و ابعاد لوگو 102*200 با رزولوشن 72 . حالا به نظرتون باید چیکار کنم که اطرافش از این حالت دربیاد؟

nima_dsnr

کاربر VIP
از اون شکلی که گذاشتی من نفهمیدم چقدر پیچیدگی داره
اگر پیچیده نیست میتونی خودت ترسیم کنی
اگر با ابزارهای برداری مثل pen tool و هرچیری توی اون شاخه هست مثل شیپ ها شکلت رو بکشی هرچقدر هم روش کار کنی سالم میمونه
مگر اینکه از حالت pen tool یا shape یا خارج بشه

nafas.php

Well-Known Member
از اون شکلی که گذاشتی من نفهمیدم چقدر پیچیدگی داره
اگر پیچیده نیست میتونی خودت ترسیم کنی
اگر با ابزارهای برداری مثل pen tool و هرچیری توی اون شاخه هست مثل شیپ ها شکلت رو بکشی هرچقدر هم روش کار کنی سالم میمونه
مگر اینکه از حالت pen tool یا shape یا خارج بشه

ممنون از راهنماییتون اما اگه امکان کشیدن شکل با دست نبود راه حلی برای از بین بردن این پیکسلای اضافی نیس؟ شاید آدم مجبور بشه از شکل مشخصی استفاده کنه بعد چطوری کیفیتشو بالا ببره که ایطور دندونه دار نشه؟

nafas.php

Well-Known Member
سلام دوستان ممنون بابت پاسخ گویی فهمیدم چیکارش کنم درست شد. خیلی خیلی متشکر:rose::green::oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا