چطرور میتونیم حرفه ای بشیم

سلام به همه دوستان.خوشحال میشم نظراتتونو در مورد این مبحث بشنوم که چطور پیش بریم تا موفق بشیم.هر کی هر نظر داره بده بقیه هم استفاده کنن ممنون:paint:

prince_Persia_7

Well-Known Member
سلام به همه دوستان.خوشحال میشم نظراتتونو در مورد این مبحث بشنوم که چطور پیش بریم تا موفق بشیم.هر کی هر نظر داره بده بقیه هم استفاده کنن ممنون:paint:
سلام . خوشحالم که بلاخره اومدی اینجا ثبت نام کردی
همون طور که دوستمون گفت با تمرین زیاد و البته پرسیدن از دیگران
موفق باشی

SinaTR

Well-Known Member
سلام
فقط با تمرين و -کمک- از آموزشها
و اگه واسه تمرين يه چيزی رو خواستی بسازی خودتو مجبور کنی به ساختنش و سعی کنی تا جايی که می تونی و لازمه جزئياتو بسازی، (يعنی نپيچونی خودتو!) و سعی کنی کار بعديت هميشه بهتر از کار قبليت باشه.

به نظرم اگه تا حد مبتدی اينگليسی بلد نباشی کلا تعطيلی!

ستیا

New Member
سلام.منم مثل شما میخوام اطلاعاتمو ارتقا بدم.تصمیم گرفتم حسابی مطالعه و تمرین داشته باشم و به هر سایتی که در مورد کامپیوتر هست سر بزنم. :oops:

.:BehzAd:.

Active Member
من قبلا تو یکی از تاپیک های خوودم گفتم

سه اصل داره

ترتیبش هم خیلی مهمه

1.عشق و علاقه

2. تمرین و پشتکار

3. صبر و حوصله.

تا می تونی هم رفرنش جمع کن کار خوب ببین و از دیدن کارای معمولی به شدت پرهیز کن چمات رو از کوک در میاره شاید بگی چرا کوک؟ دلیش خیلی طولانی فقط میگم باعث میشه چشمت عادت کنه به این کارا و خیلی نکات ریز و حرفهای همیشه از دیدت پنهون بمونه.

skyblu3

Member
فقط پشتکار...بقیش حل میشه...
امیدوارم وقتی کارای دیگران را دیدی و نتونستی تا چند وقت ازشون بسازی نا امید نشی چون مظمئن باش اونا هم یروز مثل تو بودند...

به نظر من اول سیستم خوب بعد وقت زیاد سوم پشتکار زیاد چهارم از مدل سازی های کوچیک شروع کن بعد برو مدلسازی های حرفه ای
پنجم اگه زنده ماندی حتمی به جایی میرسی .
البته اگه سن شما زیاد نیست بجایی میرسی ولی بعد از دو سه سال بعد چون اگه سنت زیاد باشد یعنی بالای 27 حتمی به جایی نمی رسی چون توی این سن خیلی سرت شلوغ میشه واصلا وقت نمی کنی که سرت را بخوارانی ولی اگه سنت زیر 20 است از همین الان شروع کنی شاید توی 25 سالگی به جایی برسی
شرمنده اگه چرت تو پرت نوشتم ولی واقعا همین جوری است چون تمام کسانی که به جایی رسیدن از زیر 20 سالگی شروع کردن همین:rose:

pedi_sa

New Member
همین سوال برای حرفه ای شدن اشتباهه..."چطوری حرفه ای شم؟؟؟" خوب توی چه زمینه ای میخوای حرفه ای شی...
+ سعی کن آچارفرانسه نباشی . هزاران زمینه کاری هست که بهتره یکیشو تخصصی یاد بگیری
Modeling - Texturing - Rigging - Scripting - Animating - Visual Effects - Shading - Lighting - Rendering - (تازه بخوای در سطح جهانی حساب کنی، فیلدهای بیشتری پیدا میکنی)
یک مبحثی که دوستش داری و حاضری سختیاشو تحمل کنی رو انتخاب کن و همون مبحث رو تا حد تخصصی پیش ببر...
+ تمرین (با تمرین علاوه بر مهارت سرعتت توی کار هم بالا میره)
+ زبان انگلیسی (رک بگم بلد نباشی هیچی نمیشی- باید حداقل در حد متوسط بلد باشی)
+ هیچوقت از کار خودت راضی نشو!!
+ اگه کارهای دیگران مشکل داره (حتی کوچکترین مشکلها) انتقاد کن...انتقاد علاوه بر کمک به طرف مقابل برای تصحیح اشتباهاتش باعث میشه نگاهت به کارهای خودت بهتر شه و کارهای خودت رو عالی بسازی
+ اطلاعاتی رو که داری رو راحت با دیگران به اشتراک بگذار...این باعث میشه همیشه بدونی اطلاعاتت بیشتر نیست واسه همین دنبال اطلاعات بیشتر میری

آخرین ویرایش:

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
علاوه بر عشق و علاقه و تلاش و پشتکار و تمرین و ریاضت و خلاقیت و دور زدن شیوه های معمول
و .......... چیزهای دیگه که دوستان اشاره کردند .....یک مسئله خیلی مهم هم هست
باید دید خودمون رو هم باز کنیم و دید کوتاه نداشته باشیم
افراد خیلی زیادی رو می شناسم که تا دو تا کلید از یک نرم افزار رو یاد میگیرند بارها کلمه حرفه ای رو
برای خودشون به کار می برن .....
ولی واقعیات چیز دیگه ای هست

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
1 نخوابیدن و تمرین کردن
2 تمرین کردن و نخوابیدن

دوتای اول توی 7-8 سال اول

بعدش هم خیلی نمونه کار ببین تا سال دهم سال دهم شاید یک جا بتونی کار پیدا کنی تو ایران

درمورد حرفه ای شده هر موقع خودم شدم راه حلش میگم :rose:

یعنی منظورت اینه که باید تو یکی از مبحث های 3d حرفه ای بشیم درسته؟:?: نه این که همشو یاد بگیریم

Elton John

Member
نرم افزار های تریدی مثل فوتوشاپ نیستن چندین بخش دارن که هر کدومشون یه دنیای جدان

به قول دوستمون اگه هر کدومشون 10 سال کار کنی شاید به یه جایی برسی

از همه دوستانی که واسه ما وقت میزارن واقعا ممنون:rose:.
من 17 سالمه رشته کامپیوترم.چون علاقه زیادی به انیمیشن دارم 3D مکس رو انتخاب کردم به نظر شما انتخاب خوبیه:green:.بعدش به نظرتون من تا سن 25 سالگی با پشت کار و تمرین زیاد میتونم حرفه ای بشم؟

آخرین ویرایش:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
انتخاب برنامه فقط به خودتون بر میگرده باید ببینید با کدوم راحتر میتونید کار بکنید با کدوم سریعتر میتونید به ایدهاتون برسید و ...

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
10 سال مثلا برای یادگیری مدلینگ تو همه ی جهات؟ :green: فکر نمیکنید یکم زیاده؟
من بهتون قول میدم با پشتکار خوب توی هر زمینه به رشد کافی رسیدن بیشتر از یکسال طول نمیکشه البته این نظر منه...

بعدش هم خیلی نمونه کار ببین تا سال دهم سال دهم شاید یک جا بتونی کار پیدا کنی تو ایران

در مورد اینم خیلی موافق نیستم چون بعده ده سال هم تو ایران نمیشه به جایی رسید نمونه ی بارزش رو زیاد دیدم..
البته منظورم اصلا این نیست که نا امیدی رو پیشه گرفت منظورم اینه که به خود شخص برمیگرده شاید یکنفر با 5 سال تلاش مکرر بتونه خیلی حرفه ای بشه ولی کس دیگه ای با 15 سال هم به جایی نرسه..و البته شرایط خاصی که هر فرد داره مثل امکانات و ...

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا